Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Więc tak, zgłaszam chęć udziału w konkursie, przy czym zaznaczam, że blogu nie robiłem pod jakikolwiek konkurs/gust - ot taki mój własny kącik wedle własnego widzi-mi-się ;P

20070201025224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac

http://ja.gram.pl/Vormulac

1. Z pierwsze fotki wyciąłem tekst, który tu nie pasuje.
2. Na fotce nr 2 ilość komentarzy jest na zielono a data na czerwono. Generalnie kolor wybrany to czerwony i nieraz wszystko jest czerwone a nieraz pół na pół. Nie wiem dlaczego.
3.Moje statystyki to ostatni elemet w tej kolumnie.

20070201062302

20070201062411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*********************
Przez ostatnie kilka dni bylem jakby nieobecny, wiec zrobilo sie male zamieszanie i nikt nie uaktualnial listy. Obiecuje poprawe gdyz ''najgorszy okres'' mam juz za soba :P. Zabieram sie do pracy i przygotowuje mentalnie do podliczania glosow ;-)...
*********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****************************************************************
Oki. Zakonczylem akutalizowac liste uczestnikow. Najnowsza wersja znajduje sie oczywiscie ponizej:


http://ja.gram.pl/gramsajty/3

Prosze jednak o wyrozumialosc jesli pojawia sie tam jakies bledy. Nigdy nie prowadzilem konkursu z setka osob, a im wiecej Was tym wieksza szansa na zrobienie czegos zle. Zrobilem jednak wszystko by takie rzeczy wyeliminowac. Jesli jednak bledy sie pojawia prosze o informacje. Albo na gramsajcie jako komentarz do informacji albo tutaj. Poprawie najszybciej jak to mozliwe...


Do osob, ktore jeszcze nie oddaly screena: w poscie ze screenem prosze rowniez o wpisanie swojego numeru z listy. Ulatwi mi to co nieco prace. Jesli jeszcze ktos sie nie zglaszal to prosze o wpisanie kolejnego numeru

*****************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 14:01, Mojok napisał:

Mojok
http://ja.gram.pl/Mojok

Więc tak dodam pare screenów bo wcześniej dałem tylko jednego
Mój nr. na liście to 81

Cos mi szwankuje przegladarka dalem screeny one sie nie pokazaly, wiec dam jeszcze raz i sory za spama.

20070201140906

20070201140925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 14:09, Mojok napisał:

wiec dam jeszcze raz i sory za spama.

Nie rozumiem PO CO dodajesz kolejne screeny skoro zrobiles to juz wczesniej. Nie zwiekszasz tym samym swoich szans na wygrana, a mozesz jedynie wywolac efekt zgola odwrotny. Ktos moze po prostu nie oddac juz na Ciebie glosu...
PS> Nie musisz odpowiadac na tego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 13:05, Phelela napisał:

mi się wydaję ze już powinno sie zaczac :D

Fakt... wydaje Ci sie... Kalendarium zostalo podane. Skoro ja o zadnych zmianach nie poinformowalem to znaczy, ze takowe nie nastapily, a wiec do glosowania jeszcze sporo czasu. Prosilbym tez o nie pisanie takich postow. Nikomu nie sluza, a jedynie zasmiecaja temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować