Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 15:48, milten6 napisał:

Właśnie zastanawiałem się dlaczego nie było cię w statystykach i sprawa się wyjaśniła :P


Tak ja już wcześniej zgłaszałem że mnie nie ma w statystykach. Wtedy dopiero Vilmar uświadomił mi że mam 2 przerwy w nicku :) Chodź jak się patzrzy na mój nick to się wydaje jakby była 1 przerwa :D

P.S. Nie mogę się doczekać wyników :P Mam nadzieję , że warto czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 15:44, Super gość napisał:

Muszę powiedzieć że wszyscy piszą źle mój nick. Nie jestem Super Gość tylko Super Gość ( 2
przerwy) . Niby to żadna różnica, ale wchodząc na stronę ja.gram.pl/Super Gość nie wejdziesz
na mojego GSa , dopiero ja.gram.pl/Super Gość jest prawidłowy.
Podsumowywując : Użytkownik o nicku Super Gość nie bierze udziału w konkursie, bo... nie istnieje
:P Tak mam na wszystkich listach :)
P.S. Te dwie przerwy to prawdopodobnie przez przypadek :P


Hyh, to by dużo zmieniło, bo gramsajta masz jednego z najciekawszych moim skromnym zdaniem. Trzeba było napisać o tym przed głosowaniem, bo teraz to już chyba za późno jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***********************************************
Przypominam, ze dzis mija termin oddawania glosow w Konkursie. Glosy otrzymane jutro nie zostana uwzglednione.

Prosze tez o nie dopytywanie sie oto, kiedy pojawia sie wyniki. Jesli jednak nie nastapi to jutro, to niestety wyniki pojawia sie dopiero w poniedzialek. Dziekuje za uwage :-)...

***********************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież Piotrek K. podał linka do gramsajta, na którym znajdują się same poprawne linki :) Nie wiem jak inni, ale ja olałem listę z forum i zamiast tego wybierałem z tej na gramsajcie, w linku. Przynajmniej obyło się bez "404" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, chyba Piotrek mnie nie polubi. :) Znowu głosy wysłane w ostatniej chwili... Przynajmniej teraz nie będzie żadnych konsekwencji, jesli głosy nie dotrą. :)

Co do konkursu, to pomimo małej (przynajmniej w porównaniu z poprzednią edycja) liczby uczestników, poziom konkursu jest wyższy, niz ostatnio. Dobry znak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 14:42, shorty91 napisał:

hmm...

dzisiaj... jutro... moze nawet pojutrze. Kto to wie, kto to wie ;P. Na razie zakonczylem pierwszy etap liczenia glosow. Zostaly jeszcze trzy. A, jako, ze mam koło w poniedzialek to raczej na pewno nie bede siedzial caly Bozy dzien nad jedna rzecza ;)...
PS. Tak, wyniki jutro. Ale w Kalendarium bylo to napisane, wiec bez niespodzianek :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:02, siepu napisał:

Hyh, to by dużo zmieniło, bo gramsajta masz jednego z najciekawszych moim skromnym zdaniem.

Ja ? Hmm , nikt mi tego jeszcze nie powiedział :P

Dnia 09.03.2007 o 19:02, siepu napisał:

Trzeba było napisać o tym przed głosowaniem, bo teraz to już chyba za późno jest :/

ALe praktycznie to nie ma dużego znaczenia, ale jak będę brał w następnych edycjach udział mam nadzieję że Piotrek K. zwróci na to uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, że tak Piotrka zacytuję: "PS. Aha, prosilbym o nie pisanie: Kiedy w koncu te wyniki?!, Ja juz chce! i inne."

Cierpliwość jest cnotą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, cierpliwosc jest cnota ;). Ale do rzeczy. Dajcie mi z godzinke to powinny sie juz pojawic - zostalo mi zrobienie posta konczacego i drobne poprawki. Dlaczego wiec tak duzo czasu potrzebuje? Bol glowy znacznie spowalnia caly proces :/...
PS. Tym razem dwie rozne metody podliczania wynikow daly JEDNAKOWE rezultaty. Prawdopodobienstwo wiec poprawnosci tychze wyraznie wzrasta ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Gramowiczem rob006. Jak będą wyniki to fajnie, ale wierzę, że Piotrek K. ma teraz inne sprawy na głowie. Jak znajdzie czas to podliczy co ma do podliczenia i podzieli się wynikami na forum.

Cierpliwości mości panie i panowie, cierpliwości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

******************** WYNIKI EDYCJI II ********************

Witam wszystkich serdecznie! Przed Wami cos, na co czekaliscie zapewne od jakiegos czasu. Dlatego nie bede trzymal Was dluzej w niepewnosci i przejde od razu do rzeczy.


Na 1-szym miejscu znalazl sie Gramsajt uzytkownika: Daimon_Frey!!!
Na 2-gim miejscu znalazl sie Gramsajt uzytkownika: bombel1981 !!!
Na 3-cim miejscu znanalzl sie Gramsajt uzytkowniczki: YOUlia !!!


Po reszte wynikow zapraszam do graficznych zalacznikow. Kilka malutkich uwag. Uzytkownicy Black Dog oraz Gophr zostali zdyskwalifikowani za nieoddanie glosow. Nie wzialem tez pod uwage glosow wyslanych z adresu e-mailowego ''andzias15''. Wyszukiwarka userow na gram.pl nie znalazla takiej osoby, a prosba o napisanie kim jest dana osoba zostala bez odpowiedzi.

Co do poprawnosci wynikow. Jesli nie pomylilem sie przy wpisywaniu ich do tabeli glosowan ;) to nie powinno byc problemow. Dwie rozne metody, czyli reczne wpisywanie ich na kartke papieru oraz zaprzegniecie do pracy programu Open Office Calc i automatyczne ich podliczenie, daly jednakowe rezultaty. Dla mnie wystarczy ;)

********** OBECNA EDYCJE UWAZAM ZA ZAMKNIETA **********

... jesli tylko wszystko sie zgadza ;P

20070311152104

20070311152212

20070311152234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no 7 miejsce, to chyba nieźle jak na start. :)
Gratuluję Daimon_Fery pierwszego miejsca.

Trzeba teraz pomyśleć jak zmienić GSa do następnej edycji ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować