Zaloguj się, aby obserwować  
zdzichu_Pompka

Kłopoty z Multiplayer

5 postów w tym temacie

mam kłopoty z trybem multiplayer prosze o pomoc

zamieszcze nowy temat bo widze tamten nie został zauważony bo każdy się zajmował czym innym

1.Gdy ugadalem sie z kolegą że mam stworzyć serwer no to ja go stworzyłem wpisałem ustalonom nazwe ilość graczy:2 i sieć:internet(dodaj liste do gamespy)
gdy czekałem na serwie z 5 minut i mu na gg wpisuje czemu sie nie podłączył a on powiedział że tego serwera nie było oczywiście szukał w INTERNET czy coś źle zrobiłem?
2.Gdy sie podłanczam do kogoś to mam 1 poziom (tak jak bym stworzył postać) która miała 5.i oczywiście zadnych przedmiotow,koledzyt z serwera poradzili mi EXPORT no ja klikalem na EXPORT i na tą postać EXPORTUJ i nic czy coś pomieszałem
3.mam kilka postaci:łucznik ,inkwizytor,giernek,i templariusz jako ostatnią stworzyłem giernka i w trybie multiplayer chciałem pograć templariuszem (z jego umiejętnościami) ale jak klikałem zmień postaći klikałem na templariusza w ramce na dole nadal był ten giernek czy ktoś by mi mógł wyjaśnić?

za wszelkie odpowiedzi Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 23:16, zdzichu Pompka napisał:

mam kłopoty z trybem multiplayer prosze o pomoc

zamieszcze nowy temat bo widze tamten nie został zauważony bo każdy się
zajmował czym innym

1.Gdy ugadalem sie z kolegą że mam stworzyć serwer no to ja go stworzyłem wpisałem ustalonom nazwe
ilość graczy:2 i sieć:internet(dodaj liste do gamespy)
gdy czekałem na serwie z 5 minut i mu na gg wpisuje czemu sie nie
podłączył a on powiedział że tego serwera nie było oczywiście szukał w INTERNET czy coś źle zrobiłem?
2.Gdy sie podłanczam
do kogoś to mam 1 poziom (tak jak bym stworzył postać) która miała 5.i oczywiście zadnych przedmiotow,koledzyt z serwera
poradzili mi EXPORT no ja klikalem na EXPORT i na tą postać EXPORTUJ i nic czy coś pomieszałem
3.mam kilka postaci:łucznik
,inkwizytor,giernek,i templariusz jako ostatnią stworzyłem giernka i w trybie multiplayer chciałem pograć templariuszem
(z jego umiejętnościami) ale jak klikałem zmień postaći klikałem na templariusza w ramce na dole nadal był ten giernek czy
ktoś by mi mógł wyjaśnić?

za wszelkie odpowiedzi Dziękuje


Wszytko ładnie pięknie tylko, że nie podałeś o jaką gre ci chodzi. Przez 3/4 postu myślałem, że o NWN. Ale później dodałeś, że masz giermka a w NWN coś takiego nie występuje. Jeżeli mam odpowiadać na ogółach, to mam 2 rady.
1)Sprawdź czy dana gra obsługuje tylko globalne ip (tak było np. z BG2-nie miałeś global ip- nie mogłeś grać)
2)Sprawdź czy ty i twój kolega macie takie same wersje gry- 1.x
3)Sprawdź, czy ty i twój kolega posiadacie orginalne wersje gry, bo jezeli to piraty, to w sumie nic dziwnego że nie chodzą, mimo iż powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować