Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Tutaj masz link do PlayerKita, instalujesz go do folderu z Gothiciem, dopiero potem możesz instalować MT. I ile zajmuje ten plik z MT który ściągnąłeś? A dysleksja to jedno, ale trzeba nad nią pracować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plik z MT który ściągnołem zajmuje "?".taki znaczek widać zamias wielkości.a jak ściągnołem playerkit i prubowałem go otworzyć to mi się takie okienko(obrazek na dole) pokazało.co dalej?mam za to zapłacić?

20070426150445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończył ci się chyba trial WinZip, ściągnij sobie ten program, bo wymiata :) http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=3&id=503

A Mroczne Tajemnice zapewne ściągałeś jakimś programem wspomagającym, Free Download Manager lub coś w tym stylu, a to trzeba chyba ściągać przez przeglądarkę, bo inaczej się nie chce ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra zciągnołem ten program.co dalej?
wszystkie programy ściągam przez transfery.nie wiem jak ściagać przez coś innego bo to mi się robi automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 15:15, czarek.k napisał:

dobra zciągnołem ten program.co dalej?

No to tym programem rozpakuj PlayerKita a następnie zainstaluj.

Dnia 26.04.2007 o 15:15, czarek.k napisał:

wszystkie programy ściągam przez transfery.nie wiem jak ściagać przez coś innego bo to mi się
robi automatycznie.

Jak się nie mylę to podałem ci listę mirrorów, może coś było spieprzone z tym, który wybrałeś, więc spróbuj ściągnąć MT jeszcze raz ale z innego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pszepraszam ale to wszystko nie bardzo rozumiem.takie komunikowanie się jak na czacie mi nie pasuje.może zrobisz jakąś instrukcje z wyjaśnieniem tego w naj prostrzy sposób?prosze cie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 15:43, czarek.k napisał:

pszepraszam ale to wszystko nie bardzo rozumiem.takie komunikowanie się jak na czacie mi nie
pasuje.może zrobisz jakąś instrukcje z wyjaśnieniem tego w naj prostrzy sposób?prosze cie bardzo.


Instrukcja w najprostszej postaci, prościej nie umiem:
1. Na spakowany plik PlayerKit wciskasz prawy przycisk myszy, z rozwiniętej listy wybierasz 7-zip a następnie Wypakuj Tutaj
2. Instalujesz PlayerKita do folderu z Gothickiem.
3. Ściągasz Mroczne Tajemnice, najlepiej od razu w wersji 1.01 stąd http://www.sendspace.com/file/ql12bd i instalujesz do folderu z grą.
4 . Ściągasz patch 1.03 stąd http://rapidshare.com/files/27152568/MTpatch_103.exe.html ale nie instalujesz jeszcze.
5. Wchodzisz do folseru Gothic\System gdzie otwierasz w notatnku plik dm.ini - zmieniasz tam linijkę
vdf=dm.mod patch.mod patch3.mod
na
vdf=dm.mod patch3.mod
( pliki mod są oddzielone dwoma spacjami).
6. Następnie instalujesz patch 1.03 i możesz grac.

PS Jak nie chce ci się babrać w plikach to nie instaluj 1.03, wtedy wykonujesz czynności do punktu 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jestem w podziemnym świecie i prosze o pomoc jedna z pradawnych chyba nazywa sie Eli"ne kazala mi zdobyc jakies klucze czy cos w tym stylu zeby wydostac sie z podziwmnego swiata jak przyniose jej te klucze stworzy mi jakiąś rune ktora pozwoli mi sie wyrwac z podziemnego swiata prosze o jakąś mapke lub cos w tym stylu zebym wiedzial gdzie sa te klucze bo przeszukalem cały podziemny świat i nie umiem znaleźć prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze o jakąś mapke lub cos w tym stylu zebym wiedzial gdzie sa te klucze bo przeszukalem

Dnia 26.04.2007 o 17:35, Krystian104 napisał:

cały podziemny świat i nie umiem znaleźć prosze o pomoc

Te klucze to kryształy.Jeden jest w okolicy stada rozpruwaczy w kapliczce , drugi chyba w pobliżu trolli również w kapliczce , trzeci w ognistym golenie zaraz przy wejściu do jaskini , a ostatni w okolicy Kamiennej Bestii razem z Dotykiem Beliara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 17:44, KrzychW napisał:

prosze o jakąś mapke lub cos w tym stylu zebym wiedzial gdzie sa te klucze bo przeszukalem

> cały podziemny świat i nie umiem znaleźć prosze o pomoc
Te klucze to kryształy.Jeden jest w okolicy stada rozpruwaczy w kapliczce , drugi chyba w
pobliżu trolli również w kapliczce , trzeci w ognistym golenie zaraz przy wejściu do jaskini
, a ostatni w okolicy Kamiennej Bestii razem z Dotykiem Beliara.

Dziwne mam wszystkie a i tak nie moge nic Powiedziec do eli''ne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 18:03, Krystian104 napisał:

Dziwne mam wszystkie a i tak nie moge nic Powiedziec do eli''ne ;/

Może trzeba najpierw wykonać zadanie z roślinkami dla Eline? Ja akurat z kryształami nie miałem żadnych problemów , ale w innych przypadkach było kilka bugów.Może u Ciebie akurat w tym queście coś się wykrzaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja mam problem :/Ponieważ gdy gram w gothic-Mroczne Tajemnice wszystko zapisuje sie jest ogólnie OK.Ale po zrestartowaniu komputera jak chcę wczytać grę to się nie da :/ktoś może zna odpowiedź na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla poziomek za świetną robote.
MT mnie urzekły.
łażę dopiero w ramach pierwszego rozdziału ale pare pomysłów mnie zachwyciło. a pomysł z katapultą i szukaniem z niej pocisku uważam za mistrzostwo świata :)
mam tylko jedną uwagę - ludzie, co z tą waszą ortografią?! nie mogliscie dac dialogów do sprawdzenia komuś dobremu z j. polskiego? gdyby był dubbing to pal licha, wyłączyłoby sie napisy i tyle, a tak.. niby spoko ale co piąte zdanie byk i to ewidentny jakiś....
nie wiem jak te patche, ale gdyby ktoś te orty poprawił byłaby ode mnie ocena 10. a tak to tylko 9,5 :)
no i jak ktoś słusznie poniekąd zauważył, trochę rzucania mięchem za dużo... chociaż plus za to że nie leca k..wy, ch...je i słynne wyp...alaj :D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 18:40, kulaA napisał:

Kurde a ja mam problem :/Ponieważ gdy gram w gothic-Mroczne Tajemnice wszystko zapisuje sie
jest ogólnie OK.Ale po zrestartowaniu komputera jak chcę wczytać grę to się nie da :/ktoś może
zna odpowiedź na to pytanie?


miałem identyczny problem.
okazało się, że odpalałem grę BEZ toolkita... Tykus podaje do niego link na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocny Aloes (znajdziemy go w miejscu pilnowanym przez Jaskiniowe Trole), Mroczny Szczaw (rośnie w kępie roślin – jak przejdziemy przez most, niedaleko miejsca gdzie żerują Podziemne Ścierwojady) i Ciernista Paproć (rośnie przy wejściu do jaskini, w której znajdują się robale i lasku nieopodal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 21:19, Tavax napisał:

Nocny Aloes (znajdziemy go w miejscu pilnowanym przez Jaskiniowe Trole), Mroczny Szczaw (rośnie
w kępie roślin – jak przejdziemy przez most, niedaleko miejsca gdzie żerują Podziemne
Ścierwojady) i Ciernista Paproć (rośnie przy wejściu do jaskini, w której znajdują się robale
i lasku nieopodal).


Cosnie tak;/ widze ten Nocny Aloes jest na kamieniu ale nie da sie go zerwać prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować