Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2008 o 21:07, RRohen napisał:

Ehh nikt nie wie nic. Choć może już ktoś z forum testował ? Jak tak to może by sie pochwalił
:)

Czy to testowanie tego dubbingu tak długo musi trwać? Ile to przejść grę ?? Ja wiem bite 2 dni grania może mniej... A ten nabór to Beta testerzy czyli Ci co testują finalną grę tak? Czyli albo nikt się nie zgłasza ,albo zgłosiły się jakieś muły co nawet nie znają podstawki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:17, mlynar911 napisał:

Czy to testowanie tego dubbingu tak długo musi trwać? Ile to przejść grę ?? Ja wiem bite
2 dni grania może mniej... A ten nabór to Beta testerzy czyli Ci co testują finalną grę
tak? Czyli albo nikt się nie zgłasza ,albo zgłosiły się jakieś muły co nawet nie znają
podstawki ;p


Tu nie chodzi o przejście gry tylko, tu trzeba niemal wszędzie wejść (bo niby z patchem ma być) każda nagrana linia dialogowa musi zostać odtworzona, czyli popatrz ile razy byś musiał przejść całą grę nie tylko MT by móc usłyszeć wszystko co jest do usłyszenia? Weź też poprawkę na to, że to są ludzie mają pracę szkołę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 15:29, pendejo napisał:

Tu nie chodzi o przejście gry tylko, tu trzeba niemal wszędzie wejść (bo niby z patchem
ma być) każda nagrana linia dialogowa musi zostać odtworzona, czyli popatrz ile razy
byś musiał przejść całą grę nie tylko MT by móc usłyszeć wszystko co jest do usłyszenia?
Weź też poprawkę na to, że to są ludzie mają pracę szkołę itd.

No jak zgłaszają się na beta testerów to chyba muszą wiedzieć ,że nie zajmi im to 5 minut. Ale bez przesady miesiąc już testować?? Najlepiej wzięliby tylu ludzi ile jest gild i każdy przeszedłby raz i już by mieli porównanie. No i standardowo jak się gra to się wszędzie wchodzi. Chyba ,że poziomkaz nie chcą powtórzyć błędu PB jakim jest Gothic 3:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 18:13, mlynar911 napisał:

> Tu nie chodzi o przejście gry tylko, tu trzeba niemal wszędzie wejść (bo niby z
patchem
> ma być) każda nagrana linia dialogowa musi zostać odtworzona, czyli popatrz ile
razy
> byś musiał przejść całą grę nie tylko MT by móc usłyszeć wszystko co jest do usłyszenia?

> Weź też poprawkę na to, że to są ludzie mają pracę szkołę itd.
No jak zgłaszają się na beta testerów to chyba muszą wiedzieć ,że nie zajmi im to 5 minut.
Ale bez przesady miesiąc już testować?? Najlepiej wzięliby tylu ludzi ile jest gild i
każdy przeszedłby raz i już by mieli porównanie. No i standardowo jak się gra to się
wszędzie wchodzi. Chyba ,że poziomkaz nie chcą powtórzyć błędu PB jakim jest Gothic 3:]


I tu się z tobą zgadzam. Ja też czekam na dubbing, mimo że już raz przeszedłem Mroczne Tajmenice. Mogliby się trochę pospieszyć z tymi testami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z innymi modami niż te, które podałem w tamtym linku

Edit - gdzie znalazłem ? W modach oczywiście np.Mrocznych tajemnicach tam są super dodatki do gothic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zagrożenie ( zagadka opuszczonej kopalni ) i mroczne tajemnice - dodatek do Gothic, ale na serio opłaca się sciągnąć te dwa
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Mogę ująć to, że w 5 rozdziale, gdy już nauczysz się 5 kręgu u Saturasa, wtedy Xardas nauczy cię szóstego i w prezencie dostaniesz jego szatę
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:38, Meziros napisał:

Hmm...Mogę ująć to, że w 5 rozdziale, gdy już nauczysz się 5 kręgu u Saturasa, wtedy
Xardas nauczy cię szóstego i w prezencie dostaniesz jego szatę
pozdrawiam

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym koncertem In Extremo. The Poziomkaz mają tupet ;)

Mam pytanie odnośnie moda - zamierzam przejść jako mag. Pytanie: czy w modzie są stworzone jakieś specjalne nowe szaty, artefakty czy też zaklęcia dla magów? Zastanawiam się, czy będzie ciekawiej niż wtedy jak przechodziłem magiem zwykłego Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować