Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Tak zgadza się, ja osobiście o tym słyszałem, a nawet w innym modzie do gothica mam śpiwór. Fajnie, bo w dowolnym miejscu można spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 12:24, czarek.k napisał:

Dla czego Scaty nie chce mnie poprzeć chociaż pokonałem na arenie Kharima i Kirgo? Pokonalem
też kilku innych.

Poparcie mozna dostac tylko po wyzwaniu Kharima, nie stety dostajemy baty- ale czego sie nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 19:15, Jordan 87 napisał:

a i mógłby ktoś podać linka do ściągnięcia Mrocznych Tajemnic
bo się w google nie wysiliłem. Proszę ładnie :D


Wziąć tylko takiego i palnąć w łeb to może przejrzy na oczy. Człowieku przecież masz wszystko pięknie wyjaśnione w przyklejonej części. Odśwież sobie stronę i zobacz co ujrzysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 19:18, TICOCHONDRIUSS napisał:

Mam pytanko: Czy jest juz dubbing? Dlugo mnie nie bylo na forum i mam braki . Moze
ktos gdzies czytal...


Nie dubbingu jeszcze nie ma bo wykryli teraz jakieś braki czy skrzeki,... A w ogóle to zamiast dubbingu mogliby się wziąć za poprawienie tego co już zrobili;/ Mam wersję 1,01 i jak chcę wyjść z gry to dzięki ludziom z grupy poziomkaz nie muszę przepychać się przez menu. Wystarczy, że wejdę do lasu albo zagadam do kogoś z obozu koło Dziwnego Eremity. Od razu wyskakuje jakiś pierdzielony błąd i wychodzi mi do Windowsa;/;/;/ W obozie jest tak jak do kogoś zagadam, a w lesie jak rzuca się na mnie 60 wilków wszelakich na raz;/;/;/;/ I jak chociażby mam dostarczyć te skóry Servinowi;/;/;/ A co czytam w "poprawionej" wersji 1,02 czy 03? "poprawienie=przyspieszenie respawnu mobów"... No normalnie mur, ściana beton, zejść stanąć wrytym i obok;/ To co? W kolejnych wersjach moda jeszcze bardziej będę miał utrudnioną grę? Bo nie będę mógł zrobić kroku?? A dodatek jest cholera ciekawy i ma rozbudowaną fabułę w porównaiu do podstawki, która już mi sięporządnie znudziła... I co z tego skoro panowie Poziomkazy wolą rzucać kolejne kłody pod nogi graczom/// bo po co mi dubbing postaci, skoro nie będę mógł normalnie się poruszać? ;/;/;/ dno po prostu... Zastanawiam się czy Diccuric''u też tak jest bo myślę nad ściągnięciem go...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 19:27, M S 13 napisał:

Nie dubbingu jeszcze nie ma bo wykryli teraz jakieś braki czy skrzeki,... A w ogóle to
zamiast dubbingu mogliby się wziąć za poprawienie tego co już zrobili;/ Mam wersję 1,01
i jak chcę wyjść z gry to dzięki ludziom z grupy poziomkaz nie muszę przepychać się przez
menu. Wystarczy, że wejdę do lasu albo zagadam do kogoś z obozu koło Dziwnego Eremity.
Od razu wyskakuje jakiś pierdzielony błąd i wychodzi mi do Windowsa;/;/;/ W obozie jest
tak jak do kogoś zagadam, a w lesie jak rzuca się na mnie 60 wilków wszelakich na raz;/;/;/;/
I jak chociażby mam dostarczyć te skóry Servinowi;/;/;/ A co czytam w "poprawionej" wersji
1,02 czy 03? "poprawienie=przyspieszenie respawnu mobów"... No normalnie mur, ściana
beton, zejść stanąć wrytym i obok;/ To co? W kolejnych wersjach moda jeszcze bardziej
będę miał utrudnioną grę? Bo nie będę mógł zrobić kroku?? A dodatek jest cholera ciekawy
i ma rozbudowaną fabułę w porównaiu do podstawki, która już mi sięporządnie znudziła...
I co z tego skoro panowie Poziomkazy wolą rzucać kolejne kłody pod nogi graczom/// bo
po co mi dubbing postaci, skoro nie będę mógł normalnie się poruszać? ;/;/;/ dno po prostu...
Zastanawiam się czy Diccuric''u też tak jest bo myślę nad ściągnięciem go...;/

Mam 1,03 i jest nawet wzglednie. Fakt bugi sa- bo to jest urok Gothica. A ze skorami nie mialem problemow, troche to trwalo, ale sie udalo. Jak nie masz nerwow do polowania, to gdzies w skrzyni w zamku jest ich sporo. Na razie nie narzekom, chociaz tak jak pisalem dubbing by mnie cieszyl. Najbardziej ciekawi mnie, jaki jest glos bustwa na zakonczenie zadania z arena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 19:38, TICOCHONDRIUSS napisał:

Mam 1,03 i jest nawet wzglednie. Fakt bugi sa- bo to jest urok Gothica. A ze skorami
nie mialem problemow, troche to trwalo, ale sie udalo. Jak nie masz nerwow do polowania,
to gdzies w skrzyni w zamku jest ich sporo. Na razie nie narzekom, chociaz tak jak pisalem
dubbing by mnie cieszyl. Najbardziej ciekawi mnie, jaki jest glos bustwa na zakonczenie
zadania z arena...



Ale ten bug jest wyjątkowo wqr... ekm.. wkurzający;/ i nie chodzi mi o nerwy do polowanie tylko o tę chmurę zwierzyny jaka się na mnie rzuca i powoduje destabilizację gry;/ A jak jest z tym Diccurac''iem? Bo nie uzyskałem odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 19:44, M S 13 napisał:

Ale ten bug jest wyjątkowo wqr... ekm.. wkurzający;/ i nie chodzi mi o nerwy do polowanie
tylko o tę chmurę zwierzyny jaka się na mnie rzuca i powoduje destabilizację gry;/ A
jak jest z tym Diccurac''iem? Bo nie uzyskałem odpowiedzi...

Diccurac`a nie mam, to ci nie pomoge. Tak na marginesie z ta chmara zwierzyny, to ja zrobilem tak:
Na skraju lasu jest glaz: poprostu na niego wlazlem, walilem z luku a potem miecz i jakos sie udalo. Potem w lesie poszlo lepiej. Najgorzej bylo wlasnie na skraju- bo wilki wychadzaja z kilku miejsc na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 20:13, TICOCHONDRIUSS napisał:

> Ale ten bug jest wyjątkowo wqr... ekm.. wkurzający;/ i nie chodzi mi o nerwy do
polowanie
> tylko o tę chmurę zwierzyny jaka się na mnie rzuca i powoduje destabilizację gry;/
A
> jak jest z tym Diccurac''iem? Bo nie uzyskałem odpowiedzi...
Diccurac`a nie mam, to ci nie pomoge. Tak na marginesie z ta chmara zwierzyny, to
ja zrobilem tak:
Na skraju lasu jest glaz: poprostu na niego wlazlem, walilem z luku a potem miecz i jakos
sie udalo. Potem w lesie poszlo lepiej. Najgorzej bylo wlasnie na skraju- bo wilki wychadzaja
z kilku miejsc na raz.

Moim zdaniem najlepszą bronią jest magia. Ja zawsze biorę runę ,,Tchnienie Śmierci"(sory za pisownie ale zapomniałem jak dokładnie się to nazywa), najlepiej się atakuje jak przeciwnicy są w grupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 20:44, Mezo505 napisał:

Moim zdaniem najlepszą bronią jest magia. Ja zawsze biorę runę ,,Tchnienie Śmierci"(sory
za pisownie ale zapomniałem jak dokładnie się to nazywa), najlepiej się atakuje jak przeciwnicy
są w grupie!

Zgadzam sie z toba, ale ta runa jest dostepna nie jestem pewien, ale chyba w 6 kregu. A to zadanie jest do wykonania kolo 2 rozdzialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 19:23, TICOCHONDRIUSS napisał:

> Moim zdaniem najlepszą bronią jest magia. Ja zawsze biorę runę ,,Tchnienie Śmierci"(sory

> za pisownie ale zapomniałem jak dokładnie się to nazywa), najlepiej się atakuje
jak przeciwnicy
> są w grupie!
>
Zgadzam sie z toba, ale ta runa jest dostepna nie jestem pewien, ale chyba w 6
kregu. A to zadanie jest do wykonania kolo 2 rozdzialu

Masz racię trudno ją zdobyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem Mroczne Tajemnice z gothic.phx.pl, zainstalowałem Player Kita 1.08 i w Starterze miałem tylko Gothic. Wie ktoś jak zrobić, żebym mógł zagrać w MT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszukaj plik GothicMod, a potem zaznacz to prawym przyciskiem myszy i kliknij |"otwórz folder zawierający plik" ( czy coś podobnego ). Następnie skopiuj plik GothicStarted i wklej do systemu gry gothic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 08:23, Meziros napisał:

Wyszukaj plik GothicMod, a potem zaznacz to prawym przyciskiem myszy i kliknij |"otwórz
folder zawierający plik" ( czy coś podobnego ). Następnie skopiuj plik GothicStarted
i wklej do systemu gry gothic :]


Dzięki.;-PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News 03.04.08
Już wczoraj został rozstrzygnięty nabór na testerów Dubbingu, z pośród wielu udało się to szczęśliwej trzynastce, która dostała ode mnie emaile z instrukcjami. Reszta osób która się zgłosiła nie została przyjęta i nawiązując do osób które emaili nie dostały, jest to ostateczna decyzja i pisanie na gg czy emaila nie da NIC.
W najbliższych dniach rozpocznie się testowanie i mam nadzieję że pójdzie szybko i bezproblemowo
Proszę także by nie pisać do mnie "Kiedy bedzie dubbing" czy "jak leci z dubbingiem" bo odpisywanie tak dużej ilości osób że nie wiem iż nie jestem jasnowidzem jest męczące.

Odsyłam jeszcze do krótkiego ale jakże wspaniałego wywiadu Shergara przeprowadzonego przez Boba Fett z Tawerny Gothic.Wywiad

Jeszcze jedną nowością jest dodanie licznika stats24, niestety poprzedni licznik się zaciął, teraz miał by z 150 tysięcy odwiedzin :)


Taka informacja widnieje na stronie poziomkaz miejmy nadzieję ,że szybko im pójdzie bo już mnie kur*** bierze z tym czekaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować