Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2008 o 12:00, TICOCHONDRIUSS napisał:

> > u gomeza
> nie tylko. ma go(klucz) jescze przywodca obozu przed kopalni
Dzieki, ale przed wczoraj odprawilem go na emeryturke :-)

nie szkodzi. on jest tam gdzie jest alchemik to kaze nam przyniesc kilka ziol. tam rowniez jest jeden z kopaczy ktorzy uciekli z kopalni. wystarczy zlac bylego dowodce obozu przed kopalnia i masz klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, wczoraj ściągnołem tego moda i mam pytanko - czy można dołączyć do jakiś innych obozów niż w normalnym gothicu?? A i jescze czy jest jakieś inne zakończenie niż walka ze śniącym, jeśli tak to jakie i jak mniej więcej do niego dążyć bo non stop ide śladem podstawowej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 20:12, Szaringan napisał:

witam, wczoraj ściągnołem tego moda i mam pytanko - czy można dołączyć do jakiś innych
obozów niż w normalnym gothicu?? A i jescze czy jest jakieś inne zakończenie niż walka
ze śniącym, jeśli tak to jakie i jak mniej więcej do niego dążyć bo non stop ide śladem
podstawowej wersji

MOżesz dołaczyć do Strazników Kopalni, Przemytników, Wygnańców z Sekty. Zakończenie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 20:14, Asthariel napisał:

MOżesz dołaczyć do Strazników Kopalni, Przemytników, Wygnańców z Sekty. Zakończenie to
samo.


Dzięki za szybką odpowiedź (nie spowdziewałem sie tego tak szybko) a słyszałem o łowcach orków - czy do nich też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 20:17, Szaringan napisał:

> MOżesz dołaczyć do Strazników Kopalni, Przemytników, Wygnańców z Sekty. Zakończenie
to
> samo.

Dzięki za szybką odpowiedź (nie spowdziewałem sie tego tak szybko) a słyszałem o łowcach
orków - czy do nich też??


Wiedziałem że o kimś zapomniałem :-) Tak, oni też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 20:24, M S 13 napisał:

To co z tymi Fanatykami?? ;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/

zeby przylaczyc sie do fanatykow NIE mozesz przylaczyc sie do obozu sekty bo wtedy tamci beda cie lac(fanatycy) Tylko nie zabijaj wyslannika Cor Calona dopoki nie dostaniesz takiego zadania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 14:54, wybrany4567 napisał:

zeby przylaczyc sie do fanatykow NIE mozesz przylaczyc sie do obozu sekty bo wtedy tamci
beda cie lac(fanatycy) Tylko nie zabijaj wyslannika Cor Calona dopoki nie dostaniesz
takiego zadania!!


Widzę, że nawet nie raczyłeś zadać sobie trudu przeczytania o co mi chodzi... Jak to zrobisz to wtedy się odzywaj a nie niepotrzebnie marnujesz miejsce na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 16:29, M S 13 napisał:

> zeby przylaczyc sie do fanatykow NIE mozesz przylaczyc sie do obozu sekty bo wtedy
tamci
> beda cie lac(fanatycy) Tylko nie zabijaj wyslannika Cor Calona dopoki nie dostaniesz

> takiego zadania!!

Widzę, że nawet nie raczyłeś zadać sobie trudu przeczytania o co mi chodzi... Jak to
zrobisz to wtedy się odzywaj a nie niepotrzebnie marnujesz miejsce na stronie...

Widze ze bardzo milo odnosisz sie do ludzi, ktorzy chca ci pomoc. Chyba napisalem ci o Fanatykach. Co jeszcze chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry. Znowu mam pytanko:
Dostalem od Kruka zadanko- Przemyt rudy. Nie umie znalesc winnego w obozie przed kopalnia. Pytalem chyba wszystkich, (oprocz Melkora- ale on jest juz w zaswiatach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 14:56, TICOCHONDRIUSS napisał:

Dobry. Znowu mam pytanko:
Dostalem od Kruka zadanko- Przemyt rudy. Nie umie znalesc winnego w obozie przed kopalnia.
Pytalem chyba wszystkich, (oprocz Melkora- ale on jest juz w zaswiatach).


Najpierw idz do przemytników i pogadaj z ich szefem na ten temat dalej powinno być z górki ...
chociaż nie, zabiłeś za wcześnie Melkora a on jest istotny w tym queście, więc raczej masz zadanie w plecy. Może spróbuj wskrzesić Melkora kodami, to chyba jedyne wyjście (lub wcześniejszy save)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do inteligentnych ludzi odnoszę się z szacunkiem. Za ich inteligencję. Ale pomogę Ci. Przewiń stronę do tyłu i zobacz, że mnie nie chodzi o przyłączenie się do tych Fanatyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:46, karolek44 napisał:

nic z tym nie zrobisz jak nie wczytasz poprzedniego sejwa lub nie zaczniesz gry od początku


Ej czyli co? Gra porównuje datę ostatniego sejwa z datą zainstalowania patcha?? ;| tak to działa? Jak tak to jest bardzo prosty sposób na obejście tego bo jakbym miał wczytywać sejwa sprzed instalacji patcha albo w ogóle grać od nowa to z pewnością j**** ;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 20:36, karolek44 napisał:

do ciebie mówiłem


No i można mówić, a tu jak grochem o ścianę..;/ Jak mówisz do kogoś konkretnego to masz tu opcję "ODPOWIEDZ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować