Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 23:36, El Cascador napisał:

> Ale w MT też jest Nek i to zadanie jest dużo bardziej rozbudowane.

Tavax ściągnij se Mroczne Tajemnice


Ja już przeszłem MT, drogą Innosa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej, dobra - po kolei.
skąd można to ściągnąć, czy jest to darmowe i legalne i czy, to chyba najważniejsze, warto?
wybaczcie te pytania, ale z wrodzonego lenistwa nie chce mi się szukać odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:50, Azrathel napisał:

skąd można to ściągnąć, czy jest to darmowe i legalne i czy, to chyba najważniejsze, warto?


Stąd http://themodders.org/forum/index.php?showtopic=2914 jest darmowe i legalne (:P)...

Dnia 06.04.2007 o 11:50, Azrathel napisał:

wybaczcie te pytania, ale z wrodzonego lenistwa nie chce mi się szukać odpowiedzi.


Tym razem czy wybaczymy... tym razem... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:09, BlackBomb napisał:

On kazał nam zabić wszystkich (czyli dwóch) pradawnych. Jak ich zabijesz to powinno być OK.


W zadaniu było, że mam przynieść głowę Ken''Uda, ale jak tak to dobra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem je już z każdego możliwego źródła:( a we wszystkich występuje ten sam błąd:( Czy jest tu ktoś kto potrafi mi pomóc albo ma namiary na kogoś kompetentnego z Ekipy Poziomkaz? Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 17:10, Saevel napisał:

Pobrałem je już z każdego możliwego źródła:( a we wszystkich występuje ten sam błąd:( Czy jest
tu ktoś kto potrafi mi pomóc albo ma namiary na kogoś kompetentnego z Ekipy Poziomkaz? Pzdr.


Co to za błąd?
http://modders.dmkhosting.net/poziomki/nowastrona/panelmini/tlo3/mt.html <--- stąd też pobierałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 19:15, Tavax napisał:

> Pobrałem je już z każdego możliwego źródła:( a we wszystkich występuje ten sam błąd:(
Czy jest
> tu ktoś kto potrafi mi pomóc albo ma namiary na kogoś kompetentnego z Ekipy Poziomkaz?
Pzdr.

Co to za błąd?
http://modders.dmkhosting.net/poziomki/nowastrona/panelmini/tlo3/mt.html <--- stąd też pobierałeś?


Tak z wszystkich 4 hostów..."Plik zawiera nieprawidłowe dane" , wywala zaraz po rozpoczęciu instalacji...ja już powoli załamuję ręce...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekmh...Mam malutki problem z zadaniem związanym z zabójstwem Neka.Zabiłem już Złego i ma on taką notatkę.I Diego powiedział że jakiś mag to przetłumaczy.Który to bo już obeszłem całą kolonię(tylko nie mówcie że to Torrez bo już go u mnie nie ma:D-miał wypadek z orkiem elitą:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już sprawdzony link? albo "rozpakowaną" wersję moda bez tego ch*lernego instalatora?! czuję że już chyba sobie pograłem:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 19:52, Saevel napisał:

Otrzymuję taki alert przy jakiejkolwiek próbie instalacji :wszystkie hosty wypróbowałem:/

może przeinstaluj grę gothic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:47, Tavax napisał:

> > Ale w MT też jest Nek i to zadanie jest dużo bardziej rozbudowane.
>
> Tavax ściągnij se Mroczne Tajemnice

Ja już przeszłem MT, drogą Innosa. :P

i co były jakieś zbroje dla maga ? bo właśnie nim tera idę do kryjówki (spoko wiem gdzie jest) tego gościa na B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG.Mam 19 lvl i 100 siły i nawt dobrą broń a ten paladyn co jest jak sie teleportu do pradawnych użyje to mnie na 4 hity wziął:/ Na którym lvl-u mam isc tam lub jak go zabic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować