Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

>btw. co do ostatniego bastionu (300dmg 1h) to tego Avatara Innosa można zabić, zanim zagada

Dnia 05.04.2007 o 20:51, GrooG napisał:

sie do tego drugiego bo wtedy obaj znikają, tylko trwa to trochę długo zwykłą bronią (wskrzesiłem


Jest sposób dla cheaterów, trzeba powciskać K i przeskoczyć tak Hogana. I Młot nasz i wszystko dobrze. :)
(ja na cheatach nie jade jak coś! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:20, GrooG napisał:

> Tylko jak z Dotykiem Beliara tam dojść?
np tak:
wywalić młotek, zagadać do strażnika portalu, jak mamy ten kryształ portalu to wracamy po młotek,
wyjmujemy broń i przebiegamy obok gościa.

pewnie można też wywalić go gdzieś, jak napadną na świątynie i zabiją strażnika to go podnieść.
A znając życie(i gothica) jest jeszcze 4953 innych sposobów na przemycenie młota :P tak jak
np. można wskoczyć przez okno do zbrojowni w obozie strażników, wejść do niego przez szparę
między belkami (omijając komara), załatwić lorda na arenie zanim on zdąży wyciągnąć miecz itd

Pediator szał bitewny rzucasz na kogoś, to wtedy on atakuje npców dookoła (przynajmiej
tak robiła pantera u pradawnych ;p) a o zbroje się nie martw, zaraz znajdziesz jeszcze lepsza
która wymaga 150 many,a wcześniej podobną chyba do tej zbroi rycerza wymagającej 100 many.

do ilu many mogę podpakować u npc? bo mam dopiero ponad 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUGI BUGI JESZCZE RAZ BUGI;/
Mam przynieść kamień temu beliatowi czy jak mu tam,kamień zdobyłem trochę wcześniej a teraz mi niknol co zrobić??

sorry za bledy ale jestem wnerwiony;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:52, WIelbiciel DSII napisał:

BUGI BUGI JESZCZE RAZ BUGI;/
Mam przynieść kamień temu beliatowi czy jak mu tam,kamień zdobyłem trochę wcześniej a teraz
mi zniknąłco zrobić??

sorry za bledy ale jestem wnerwiony;/

nie wiem co zrobić mi zniknął kryształ klątwa innosa i jestem happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pierwszy rozdział, 10lvl i mam broń co ma 88 obr. i zwierzaki biore na 1 hita a nawet niebyłem jeszcze u pełzaczy.
Moim zdaniem troche za mocne są te bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 23:11, banan96 napisał:

Ja mam pierwszy rozdział, 10lvl i mam broń co ma 88 obr. i zwierzaki biore na 1 hita a nawet
niebyłem jeszcze u pełzaczy.
Moim zdaniem troche za mocne są te bronie.


12 level, rozdział 2. Ale te questy z MT są ciekawe i wciągające (sprawa Neka ze złym w roli głównej wow). Świetna robota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 23:29, El Cascador napisał:

12 level, rozdział 2. Ale te questy z MT są ciekawe i wciągające (sprawa Neka ze złym w roli
głównej wow). Świetna robota!


Ale Neck to jest w Gothicu 1, jedno z zadań na przyjęcie do SO... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 23:29, El Cascador napisał:

12 level, rozdział 2. Ale te questy z MT są ciekawe i wciągające (sprawa Neka ze złym w roli
głównej wow). Świetna robota!

Cały mod jest ciekawie wpleciony w Gothic.Niby ta sama gra , a w każdej chwili można zostać zaskoczonym jakimś niespodziewanym zwrotem akcji.Moim zdaniem podstawka zyskała znacznie więcej aniżeli w przypadku , gdyby dodać jakąś oddzielną historię , ale dziejącą się obok głównego wątku.Poziomki miały i zrealizowały bardzo ciekawy pomysł.Tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 23:41, KrzychW napisał:

> 12 level, rozdział 2. Ale te questy z MT są ciekawe i wciągające (sprawa Neka ze złym
w roli
> głównej wow). Świetna robota!
Cały mod jest ciekawie wpleciony w Gothic.Niby ta sama gra , a w każdej chwili można zostać
zaskoczonym jakimś niespodziewanym zwrotem akcji.Moim zdaniem podstawka zyskała znacznie więcej
aniżeli w przypadku , gdyby dodać jakąś oddzielną historię , ale dziejącą się obok głównego
wątku.Poziomki miały i zrealizowały bardzo ciekawy pomysł.Tylko pogratulować.

bardzo fajna ta walka umysłowa kena z urizielem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem "Mroczne Tajemnice" z dwóch serwerów i za każdym razem przy próbie instalacji dostaję alerta "plik zawiera nieprawidłowe dane" co z tym zrobić ? czy jest na jakimś serwerze umieszczona działająca instalka do moda? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 23:41, KrzychW napisał:

> 12 level, rozdział 2. Ale te questy z MT są ciekawe i wciągające (sprawa Neka ze złym
w roli
> głównej wow). Świetna robota!
Cały mod jest ciekawie wpleciony w Gothic.Niby ta sama gra , a w każdej chwili można zostać
zaskoczonym jakimś niespodziewanym zwrotem akcji.Moim zdaniem podstawka zyskała znacznie więcej
aniżeli w przypadku , gdyby dodać jakąś oddzielną historię , ale dziejącą się obok głównego
wątku.Poziomki miały i zrealizowały bardzo ciekawy pomysł.Tylko pogratulować.


Tak, bardzo dobra robota poziomkaz. Choć jest parę bugów, ale to zupełnie nie ma wpływu na całokształt. Jest w nim tyle nowości, przykładowo obóz strażników przy kopalni. Gothic wciągnął mnie po raz czwarty już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w nim tyle nowości, przykładowo obóz strażników przy kopalni. Gothic wciągnął

Dnia 06.04.2007 o 10:07, El Cascador napisał:

mnie po raz czwarty już.

Nie przeszedłem jeszcze całego Gothic 1 wzbogaconego Mrocznymi Tajemnicami.Jestem w III rozdziale i jak do tej pory najbardziej mi się podoba łatwość z jaką dodatkowa historia bezkolizyjnie wplotła się w podstawkę.Gdyby ci sami lektorzy uzupełnili dialogi istniejących wcześniej postaci i nagrano teksty dla nowych NPCów , to można byłoby pomyśleć , że ta gra zawsze taka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować