Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 16:28, tykus napisał:

> w którym jesteś miejscu w grze?

Początek trzeciego rozdziału, 22 lvl :) Ale od paru dni nie gram, bo anime oglądam w większości
:P
anime oglądałem, aż wstyd się przyznać tylko 5 odcinków ale zamierzam nadrobić bo super są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:59, Dodo1345 napisał:

mam pytanie: jak można najłatwiej okraść zbrojownię w obozie przed kopalnią, pytam bo są tam
super miecze:)?

Załatwiłem to standardowo: pobiłem wszystkich, łącznie z dozorcą, któremu zabrałem klucz. Potem wszyscy udawali, że nic się nie stało i nawet odpowiadali: "ja NIC nie widziałem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:05, KrzysztofMarek napisał:

Słuchajcie, kowal Przemytników nauczył mnie kowalstwa, nawet miecz z rudy magicznej wykułem,
ale zadanie nadal niezaliczone. Nie wiem dlaczego. U innych kowali nauczyć się nie mogę, bo
mi jabłek brakuje (przedtem wszystkie dostępne sam zjadłem) i Mściwej Stali. Ma ktoś jakąś
radę? Aha, i ten wódz przemytników nie chce ze mną gadać, mam dwa głosy za, ale inni jakoś
nie mają takiej opcji dialogowej. Raz już ich wodza utłukłem, ale wgrałem sejwa...


Mściwą Stal łatwo znaleźć. Jest na drodze do Pradawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:54, Tavax napisał:

> /.../> Mściwą Stal łatwo znaleźć. Jest na drodze do Pradawnych.

Doskonale, teraz już łatwo znajdę Mściwą Stal. Pamiętam, że była też w lochach Świątyni Orków.
Tylko... pozostaje mi znaleźć drogę do Pradawnych... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:58, Pablo Querte napisał:

Co myślicie żeby w tym temacie był przypięty post z linkiem do ogólnej solucji, bo jak każdy
wpada i się pyta o to jak questa ukończyć to chaos się robi.


Zawsze zapominam się spytać... dajcie mi link do solucji! :] Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:58, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> Mściwą Stal łatwo znaleźć. Jest na drodze do Pradawnych.
Doskonale, teraz już łatwo znajdę Mściwą Stal. Pamiętam, że była też w lochach Świątyni Orków.

Tylko... pozostaje mi znaleźć drogę do Pradawnych... ;-(


Miecz jest w podziemiach, na początku jak są 1 kraty, które trzeba otworzyć, potem wskoczyć na stopień (tam stoi Upadły Mag), jest tam Dobry Topór & Mściwa Stal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:58, Pablo Querte napisał:

Co myślicie żeby w tym temacie był przypięty post z linkiem do ogólnej solucji, bo jak każdy
wpada i się pyta o to jak questa ukończyć to chaos się robi.


Też się zastanawiałem czy takiego posta z ogólnym info itd napisać i przypiąć go, ale to wymaga zgody autora tematu ;)

Dodo1345==>>Tu nie temat o anime i mandze :P Jak chcesz pogadać na te tematy to zapraszam na:
- Manga i Anime - temat ogólny - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&u=1992
- Quiz Manga & Anime - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21337&u=33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:02, Tavax napisał:

> Co myślicie żeby w tym temacie był przypięty post z linkiem do ogólnej solucji, bo jak
każdy
> wpada i się pyta o to jak questa ukończyć to chaos się robi.

Zawsze zapominam się spytać... dajcie mi link do solucji! :] Dzięki. :)



http://themodders.org/forum/index.php?s=5534362ebd2fd58ad5b0abdf825e5de0&showforum=124

Jak chcesz to dam linka z plikiem w Wordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:02, Tavax napisał:

> > > /.../> Miecz jest w podziemiach, /.../

W których!?
Bo tych podziemi, to trochę jest, pod Wiżą Mgieł, w zamku, pod Świątynią Orków, w ruinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:05, KrzysztofMarek napisał:

> > > > /.../> Miecz jest w podziemiach, /.../
W których!?
Bo tych podziemi, to trochę jest, pod Wiżą Mgieł, w zamku, pod Świątynią Orków, w ruinach...


Jak Ci ten mag z OKK da rune teleportacyjną, teleport-niesz się tam, zabijesz paladyna, przejdziesz przez kraty, zabijesz zombi, wejdziesz w teleport-te podziemie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:08, Tavax napisał:

> > > > > /.../> > Jak Ci ten mag z OKK da rune teleportacyjną, /.../

Runę teleportacyjną to ja mam, ale, jak dotąd, wpadłem tylko do dołka z pajęczakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:12, KrzysztofMarek napisał:

> > > > > > /.../> > Jak Ci ten mag z OKK da rune teleportacyjną,
/.../
Runę teleportacyjną to ja mam, ale, jak dotąd, wpadłem tylko do dołka z pajęczakami...



? Do dołka gdzie jest pęknięty kryształ, tak? Dajesz do magowi z OKK, dostajesz runę, teleport, zabicie paladyna i dalej jak pisałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:22, Tavax napisał:

> > > > > > > /.../> Dajesz do magowi z OKK, dostajesz runę, /.../

A, teraz jasne. Mam się zgłosić do maga za kilka dni, ma mi dać nadzwyczajny artefakt... Pewnie runę dostanę. Dziękuję, tak jeszcze pewnie bym długo drugiego dołka szukał ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę MT, teraz za mistrza mam Aligiriona, ok. Znalazłem następujący błąd "pokarzesz". :)
Rozumiem literówki (ich też nie brakuje, ale to nie przeszkadza), ale TAKI błąd trochę porusza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, nie wiem czy to bug, albo ja coś źle zrobiłem. W tej misji gdzie trzeba się pozbyć Mekora. Otóż podszedłem do niego (gdy był za obozem) i pobiłem. Wziąłem mu miecz i go śledziłem. Po stoczonej walce nie dobijałem go.Teraz mam uwolnić Kazia, otwieram klatkę i nic nie można mu powiedzieć oprócz co słychać :? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 18:40, Tavax napisał:

Gdzie jest alchemik, bo Popo muszę znaleźć. Proszę o przybliżenie. :)


Jego chata znajduję się nad opuszczoną kopalnią (to ta kopalnia która mijamy idąc z placu wymian), Popo stoi przy niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować