Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Promocja 1+1= 3 Ktoś tu oszukuje!!!!

8 postów w tym temacie

Witam!!!! Ktoś nas(graczy) oszukał- albo CD Projekt albo szprzedawcy detaliczni gier(np. salony EMPIK). Na naklejkach wyraźnie napisane jest że promocja trwa do 31 grudnia, to samo jest napisane w reklamach w prasie, tymczasem w szczecinie od ponad tygodnia z promocji zrezygnowano- gry kosztują normalnie. Wstrzymywałem się z zakupem by porobić prezenty, a teraz okazuje się że promocji już nie ma. A więc mam pytanie kto oszukuje- CD projekt czy sprzedawcy detaliczni?
PS: Promocje zlikwidowano we wszystkich salonach Empik i w Geancie w szczecinie- nie wiem jak sytuacja wygląda w innych miastach
PS2: pisze osobny post żeby został zauważony przez ludzi z CDP, do tej pory wysłałem dwa maile z innym zapytaniem ale zostałem zignorowany(po ponad tygodniu zero odzewu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było mówione że EMPIK wycofał się z tego czy jakoś tak. MIał zdrapać naklejki by nie mylić klientów. EMPIK nie miał obowiązku uczestniczyć w tej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a co z Geantem w Szczecinie? Tam nakleki cały czas są(w empiku przynajmniej nalepki zdjeli). Wziołem trzy gry... a kobieta skasowała mnie za trzy. Poszedłem do punktu obsługi klienta- tam kobieta coś szukała w kompie z 15 min, potem podzwoniła po innych pracownikach, po czym powiedziała mi że promocja nieaktuaklna!!! W tym momencie zdenerwowałem się niewąsko i oddałem wsystkie gry- przyjeli. Po cholere CDP wprowadza swoich klientów w błąd reklamując ofertę której tak naprawdę już nie ma!!!
PS: sytuacja wyżej opoisana miała miejsce w Geancie w centrum Galaxy w szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 10:16, Budyn napisał:

Nie, Empiki są w promocji, Geanty też. Napewno Cię oszukali tam (zajrzyj sobie na oficjalną stronę NXK i zobacz punkty sprzedaży)

Może byś przeczytał co wcześniej napisałem? dałem też link do wypowiedzi pracownika CDP......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 10:17, WoWmen napisał:

> Nie, Empiki są w promocji, Geanty też. Napewno Cię oszukali tam (zajrzyj sobie na oficjalną stronę NXK i zobacz punkty
sprzedaży)
Może byś przeczytał co wcześniej napisałem? dałem też link do wypowiedzi pracownika CDP......

Ups, mój błąd :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować