Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ryszył pre-order LoTR online!

26 postów w tym temacie

Do LoTR''a nic nie mam, jednak za to że trzeba płacić to nie kupie za skarby świata, chyba że powstaną jakieś porządne, prywatne serwery, a i to nie na 100% ;p. Za bardzo się przywiązałem do Guild Wars ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo kapuje o co chodzi z tym płaceniem.Wiem że trzeba płacić ale jak płacić i ile co miesiąc?patrząc na screeny z gry od razu wiem że nie jest ona dla mnie.Za słaby komp :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jak zwykle z kosmosu, opłata miesięczna, kolejne studio zbijające kasę i świat przez którego gra w ogóle powinna mieć inny tytuł: nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam komentarze "i tak nie kupię", "trzeba płacić" ... Ludzie po co tu wstawiacie takie komantarze ? Zwykle mnie to nie obchodzi, ale to już przegięcie. To jest persistent world, a nie prosty competitive i trzeba płacić za utrzymanie tego świata. Nie rozumiecie ? Albo może się nie zgadzacie ? Tylko kogo to obchodzi ...
To jest wolny rynek - chcecie to kupujecie i się bawicie. Nie chcecie - to nie i już. Co za ludzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz...

...rycerze na koniach, orkowie, elfy, czarodziejki z księzyca...

...czy ja to gdzieś już widziałem ??

Bleeeeeeeeeeeeeee...

Jak już THQ wyda Warhammer 40,000 MMO, to dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rycerzy nie było w Śródziemiu. Nie ten świat, nie ten czas, nie to słowo, pane.
Nie wszystko co ma zbroję i miecz jest rycerzem, ale tak się chyba już przyjęło ;]

A co do gry: bardziej ciekawie zapowiadało się The White Council ale wstrzymali prace...a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zaraz, zaraz...
>...rycerze na koniach, orkowie, elfy, czarodziejki z księzyca...
>...czy ja to gdzieś już widziałem ??
>Bleeeeeeeeeeeeeee...
>Jak już THQ wyda Warhammer 40,000 MMO, to dajcie znać :)

Pomijając te konie pod rycerzami to opis pasuje jak ulał do Warhammera 40k ... ;P
W sumie to też jestem bardzo ciekaw W40K, a co do Lotr, to szkoda, że nie przypilnowałem, żeby przetestować bety. Tak teraz muszę czekać moża kiedyś umożliwią jakiś próbny wjazd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hihi "wieczysta subskrypcja" 150 euro. 600 zl + 150 zl za sama gre = 750 zl za "wieczna" pzyjemnosc w jakiejs WoWo-podobnej grze. To juz trzeba byc uzaleznionym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 12:25, Mistic napisał:

http://www.gram.pl/sk3_8gzfGe6_Lord_of_The_Rings_Online_karta_pre_paid.html

Szukałeś wogóle kart pre-paid na gram.pl zanim zadałes pytanie? :|


Nie, nie szukałem. Ale tylko dlatego, że nie wspomniano o pre-paidzie w newsie. A przydałoby się ;). Tak czy inaczej - dzięki za info.

BTW: Wyczytałem gdzieś, że jeżeli zakupi się grę przed premierą, będzie można płacić nawet 9$ miesięcznie - w przeciwieństwie do gier ze stajni Sony - to nie tak dużo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować