AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

A ja niespecjalnie - jakość dość wczorajsza, gość który gra robi to wyjątkowo nieporęcznie, zdecydowanie za blisko ustawia kamerę i nie umie przeskoczył płotka. I zamiast się tłuc to zagląda bohaterce pod koszulę.

Dla ciekawych noob-area ludzi i mid-game charrów, poza tym strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 14:47, Ostrowiak napisał:

A ja niespecjalnie - jakość dość wczorajsza, gość który gra robi to wyjątkowo nieporęcznie,
zdecydowanie za blisko ustawia kamerę i nie umie przeskoczył płotka. I zamiast się tłuc
to zagląda bohaterce pod koszulę.


Każdy gameplay tak wygląda. Nie wiem czemu, ale grający zawsze za bardzo przybliżą kamerę, nie użyją umiejętności, nie ubiją do końca mobka.

Dla mnie najlepszym gameplayem jest ten: http://www.youtube.com/watch?v=9mXF0cYkltw&feature=related

Muzyka, charr na łapach, choć mało się dzieje, to jednak widoczne są świetne elementy gry
(eventy, rozmowy z NPC, kilka skilli). No i jest w HD (z dobrą jakością). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera no,do premiery coraz bliżej a o kolejnych klasach ani widu ani słychu.BTW wie ktoś może jak wygląda sprawa z tymi titlami co przechodzą do dwójki,bo kilka tam widziałem u siebie w HoM Calculator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 15:46, Slayer_Watti napisał:

Cholera no,do premiery coraz bliżej a o kolejnych klasach ani widu ani słychu.


LoL? Gdzieś powiedzieli kiedy premiera? Skąd te wnioski? Imho beta najwcześniej za rok, a to raczej tylko ze względu na moje odczucia, że gra potrzebuje szlifu.

Dnia 16.01.2011 o 15:46, Slayer_Watti napisał:

BTW wie
ktoś może jak wygląda sprawa z tymi titlami co przechodzą do dwójki,bo kilka tam widziałem
u siebie w HoM Calculator.


No właśnie tak wyglądają. Wkładasz osiągnięcia w GW1 do HoMa i kalkulator liczy tobie nagrody w GW2. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 15:46, Slayer_Watti napisał:

BTW wie ktoś może jak wygląda sprawa z tymi titlami co przechodzą do dwójki,bo kilka tam widziałem
u siebie w HoM Calculator.


z titli tylko godzik przechodzi - reszta jest podliczana na punkty do kalkulatora a im więcej pkt tym lepsiejsze rewardy i nowe title na start w GW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 16:09, Alehor napisał:

> BTW wie ktoś może jak wygląda sprawa z tymi titlami co przechodzą do dwójki,bo kilka
tam widziałem
> u siebie w HoM Calculator.

z titli tylko godzik przechodzi - reszta jest podliczana na punkty do kalkulatora a im
więcej pkt tym lepsiejsze rewardy i nowe title na start w GW2

No to właśnie o te title mi chodzi,te które są przy konkretnej liczbie punktów.Tylko,że ja bardziej nie ogarniam systemu połączenia osiągnięć z jedynki z kontem w dwójce,tzn. pewnie przy premierze się będzie to jakoś łączyło,ale pożyjemy zobaczymy.

@Ash

Cooo,przecież już była mowa o tym,że gra na 100% w tym roku wychodzi,w tym momencie mi całą równowagę świata zburzyłeś XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 16:27, Slayer_Watti napisał:

Cooo,przecież już była mowa o tym,że gra na 100% w tym roku wychodzi,w tym momencie mi
całą równowagę świata zburzyłeś XD

?!
Najwyraźniej przespałem tą piękną chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 17:13, Niewiernus napisał:

Najwyraźniej przespałem tą piękną chwilę...


A czemu nie można być optymistą? :F

Slayer_Watti
- "When it''s done.", tyle było chyba powiedziane. Jeśli już wyjdzie w tym roku, to raczej parę godzin przed jego końcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakie do mnie dopływają wynika że troche sie zawiode na tej grze i zostanę przy Aionie ale spokojnie wyczekujmy premiery a potem ewentualnie krytykujmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 18:02, szmarcin napisał:

Slayer_Watti - "When it''s done.", tyle było chyba powiedziane. Jeśli już wyjdzie
w tym roku, to raczej parę godzin przed jego końcem...


No i właśnie sęk w tym,że nie pamiętam gdzie i kiedy to czytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo optymistycznie liczę na betę w przyszłym roku tak w połowie. A ty byś chciał premierę w tym. :) Co prawda Anetowe "When it''s done" nie wskazuje ani na ten ani na przyszły rok, ale mimo wszystko... stawiam na przyszły. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że gra nie ukaże się w tym roku bo chcę wcześniej naskorbać na kompa który udźwignie to w HD :P

no i zostal mi 1 titel do Goda ktory wskoczy na GW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 20:36, Alehor napisał:

Ja mam nadzieję że gra nie ukaże się w tym roku bo chcę wcześniej naskorbać na kompa
który udźwignie to w HD :P

no i zostal mi 1 titel do Goda ktory wskoczy na GW2


Jak zobaczyłem gameplaye to odechciało mi się grać w jedynkę. Nie mam w niej wybitnych postaci, a głębia i możliwości dwójki są przytłaczające. Te gry nawet nie mają porównania. Cieszę się, że nie są to bliźniaki jednojajowe.

A tak naprawdę to jedynka jest dla mnie raczej nudna i mało wyrazista (szczególnie patrząc na nią przez pryzmat WoWa - wypada blado).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 00:55, szmarcin napisał:

A tak naprawdę to jedynka jest dla mnie raczej nudna i mało wyrazista (szczególnie patrząc
na nią przez pryzmat WoWa - wypada blado).


Nie zgadzam się... a przynajmniej częściowo - GW jest pasjonujące do momentu gdy nie przerobisz jej na wylot do takiego poziomu że znasz każdy kąt na pamięć, w dodatku ma fantastyczny wątek fabularny który w WoWie jest szczątkowy i umyka gdzieś w szaleństwie lvlowania. Jedyne co przemawia za WoWem to zdecydowanie bardziej dynamiczne PvP i presja zdowywania nowego gearu których w GW nie ma :(

Dlatego chyba i ja przesiądę się na WoWa do czasu wydania GW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2011 o 07:01, Alehor napisał:

Jedyne co przemawia za WoWem to zdecydowanie bardziej dynamiczne PvP

Czy na prawdę dla ciebie taki no-skillowy chaos jaki jest w WoWie jest dobrym PvP? Przecież to jest tylko wciskanie przycisków po kolei.

Dnia 17.01.2011 o 07:01, Alehor napisał:

zdowywania nowego gearu których w GW nie ma :(

Presja zdobywania gearu... To też nie jest plus. Bo wygrywa ten, który ma więcej tysięcy GS, a nie ten co ma większe umiejętności. W GW wszyscy mają taką samą zbroję i to czy się wygra walkę czy nie zależy od naszego buildu i umiejętności, a nie od jak najszybszego castowania wszystkich 40 speli, które mamy na paskach.

Pisząc tego posta uświadomiłem sobie jaki WoW jest słaby i chyba przestanę w niego grać i zainstaluje znowu GW. :(

A skąd wy tam wyżej wzięliście informacje, że w tym roku ma być premiera? Od dawien dawna przewidywana premiera była na 2012 rok. Beta pewnie będzie dopiero jakoś w grudniu tego roku. Czyli finalna wersja może będzie na początek wakacji, ale to tylko takie moje marzenia-przepowiednie, które swoją drogą mogłyby się sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że zaraz wpadnie tu WoW-maniak i zacznie się flame war...
Nie pojmuję skąd ta mania porównywania GW i WoWa, które mają tyle wspólnego, że obie te gry są online. Ja GW uwielbiam, w WoWa nie grałem, ale w życiu bym nie powiedział, że jest słaby/głupi/beznadziejny bo gdyby tak było, to nie byłby najpopularniejszą chyba grą na świecie. Czy tak trudno zrozumieć, że nie wszystko trzeba porównywać? Jeden lubi rybki, drugi grzybki - jeden chce 100 leveli, drugiemu starczy 15, bo czego innego oczekuje po grze. To chyba dobrze, że jest wybór?

A co do GW2 - jak dla mnie to mogę czekać i dwa lata, byle gra była dopracowana, a nie łaptana po premierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 10:25, walgierz napisał:

A co do GW2 - jak dla mnie to mogę czekać i dwa lata, byle gra była dopracowana, a nie
łaptana po premierze ;)


podpisuje się pod tym

ja wcale nie próbowałem porównywać GW do WoWa bo to tak jak porównywać AK-47 do snopowiązałki - my po prostu polemizujemy które aspekty obu tych gier bardziej wciągają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie miałem w tamtym poście napisać o tym porównywaniu WoWa do GW, ale tak się zająłem udowadnianiem, ze GW ma lepsze PvP, ze aż zapomniałem... ;]
Ludzie porównują GW do WoWa, bo obydwie gry to MMORPG. I co z tego. Inception i Expendables nikt nie porównuje mimo, ze obydwa filmy to filmy akcji.

Tyle, ze WoW jest na prawdę słaby. On po prostu uzależnia. I wciąga mimo, ze jest słabą grą jak cholera. Sam aktualnie gram w WoWa i nadal twierdzę, że jest grą słabą w której chodzi tylko o grind, bo o co innego chodzi w questach jak nie o zabijanie. No dobra, el to nei o WoWie temat. Ale jest słaby.

Dnia 17.01.2011 o 10:25, walgierz napisał:

jak dla mnie to mogę czekać i dwa lata, byle gra była dopracowana, a nie łaptana po premierze ;)

Ja bym wolał, żeby gra wyszła teraz i była dopracowana. :) Bo mam dość WoWa.
No, ale jak juz czekam na to GW2 tyle czasu to nawet ten rok to będzie mało. Byle gra była miodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, jakbym mial czekac jeszcze 2 lata na sequel, to chyba bym sie zaj*bal. :d

Gra jest, ba, byla dopracowana juz dobre pol roku temu, o czym mielismy sie okazje przekonac na gamescomie. IMO prace sa juz raczej na wykonczeniu, a premiera przeciaga sie raczej ze wzgledu na podejscie, jakim kieruje sie ArenaNet, czyli perfekcjonizm... Z jednej strony, to dobrze, bo mamy 100% pewnosc, ze dostaniemy kompletny, dopracowany produkt, z drugiej trzeba sobie jednak uswiadomic, ze idealne gry nie istnieja i w dniu premiery GW2 bedzie mialo mnostwo rzeczy do poprawki, co jest zjawiskiem zupelnie naturalnym, biorac pod uwage, ze bedzie to pelnoprawne MMO.

Srly, jesli nie wydadza tego w tym roku to sie wkurze.

A co do WoWa, to dopiero co sprobowalem, ale juz powoli zaczynam rozumiec jego fenomen. Ogrom contentu jest wrecz przytlaczajacy, sama lista achievmentow powoduje opad japy. Klimatem przypomina mi troche Baldury czy Neverwintera, wiec to taki swoisty powrot do korzeni. Grafika jest na tyle charakterystyczna, ze nawet w 2011 mozna bez przeszkod sie do niej przekonac, serio. Questy moze i sa w wiekszosci sztampowe i powtarzalne, ale przyjemnosc z obserwowania progresu postaci naprawde bardzo cieszy.

I przychylam sie do slow walgierza, jezeli ktos chce porownywac GW z WoWem niech lepiej sie powstrzyma i nie kompromituje, bo naprawde jest to pozbawione sensu. Niby w obie gry grasz po sieci, ale mechanika i podejscie do kwestii MMO sa calkowicie rozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się