Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dema Crysisa w okolicach premiery

29 postów w tym temacie

Poczekam cierpliwie. W dzisiejszych czasach bez wypróbowania dema nie ma co się ładować w jakieś pre-ordery i inne wynalazki, bo pieniądze na ulicy nie leżą, a kupić długo wyczekiwaną grę i patrzeć jak się kurzy na półce i czeka na lepsze czasy to bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziałać to pewnie zadziała. Wielkim minusem jest to, że grę wydaje EA.
Po pierwsze, cena będzie wyższa niż u innego dystrybutora, zresztą wszystkie gry EA są droższe niż gry innych dystrybutorów.
A po drugie EA, nie ma żadnego takiego programu jak CDP z wirtualnymi PLN, lub Cenega z punktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 10:04, ktoś napisał:

Niecierpliwie czekam na demko tej gry chodziarz moj komp nie pociagnie go na full detalach.



Nie martw się, długo po premierze Crysisa nie będzie kompa który pociągnie grę w full detalach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 10:09, Scaro napisał:

Zadziałać to pewnie zadziała. Wielkim minusem jest to, że grę wydaje EA.
Po pierwsze, cena będzie wyższa niż u innego dystrybutora, zresztą wszystkie gry EA są droższe
niż gry innych dystrybutorów.
A po drugie EA, nie ma żadnego takiego programu jak CDP z wirtualnymi PLN, lub Cenega z punktami.



EA sprzedaje gry drożej niż inni, ponieważ ich gry są w wersji multilanguage czyli wielojęzykowych. To znaczy, że na krążku oprócz polskiej wersji, masz również angielską, niemiecką itd. Gdyby gry EA były tylko u nas tańsze, to ludzie z UK czy Niemiec mogliby sprowadzać sobie gry od nas. W każdym razie takiego przekonania jest EA ;)

Żeby gry EA w Polsce mogły być tańsze, na krążku musiałaby być tylko nasza (polska) wersja językowa (wówczas nie byłaby w ogóle atrakcyjna dla Anglików, Niemców). Tak robi np. CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zdążyłem obejrzeć trailer - i to w jakości HD :D 1.30 min. zajmuje 50 mega ale warto było. Tylko pytanie - czy mój PeCet to udźwignie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 10:57, BiShopKF napisał:

Nie martw się, długo po premierze Crysisa nie będzie kompa który pociągnie grę w full detalach...
:)


Eee tam, w nowym CD-A podali wymagania do grania na wysokich detalach

GeForce 8800 ^^
Core2Duo
2 GB ramu xD

Nie żeby taka maszyna kosztowała grosze, ale Crysisa udźwignie na full :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę brał udziału w szalonym testowaniu Crysisa, a to głównie przez sprzęt, który nie jest już tak leciwy jak przy pierwszym tytule CryTek''a :)

BTW... kto jest polskim dystrybutorem tej gry - Cenega czy CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna tylko ciekawe czy naprawdę tak będzie wyglądać. ja mam geforce 8800gts ale nie mam visty ciekawe czy na xp i DX9 też będzie tak ładnie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 12:24, joca-m napisał:

Eee tam, w nowym CD-A podali wymagania do grania na wysokich detalach
GeForce 8800 ^^
Core2Duo
2 GB ramu xD


Dobrze wiedzieć, bo od poniedziałku posiadam właśnie taką konfigurację :D W każdym razie Oblivion na max detalach chodzi na tym płynniutko ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po:
1. Crysis wychodzi TYLKO na Windows Visita a jak wiadomo vista wymaga do płynnego działania 1 GB RAM, wiec zeby pograć potrzeba :

C2D ( jakie ? napewno w granicach 2.8 czy nawet 3.4 ghz ! amd jak na razie nie ma dobrego procka aby udzwignał Crysisa no moze jakis model 6000+ lub FX 72 ,ale to tylko przypusczenia)
3 GB RAmu ( w koncu to gra na viste)
Geforce 8800 i owszem ale GTX czyli wersja z 768 mb DDR3

2. dema się bedziemy spodziewać na wakcje , bo dopiero nie tak dawno ruszyly beta testy trybu multipalyer crysisa.

3. na razie to bedzie 1000 spekulacji co i jak , nasze domysły beda wielkie :P


@joca-m

pisze o Stalkerze czy o Crysisie ? bo w pprzednim CDA testwoal iStalkera a w tym numerze grali w gotowa wersje podobno Crysisa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 11:51, N-Stolec napisał:

Wszyscy czekaja na Crysis`a jak na Stalkera :D
Ciekawy jestem co z tego wyjdzie



A wyjdźie to, że Crysis ukaże się wtedy kiedy trzeba a nie z poslizgiem jak stąd do morza, jak w przypadku stalkera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować