Zaloguj się, aby obserwować  
SzarQ

TVN vs Polsat - Która telewizja jest lepsza?

214 postów w tym temacie

No tak pod względem premier to miażdy TVN ;D ja tak naprawde ogladam tylko sport w tv więc nawet nie zwracam uwagi jaki kanał oglądam :D ale lubie te filmy z TVN-u. Tymi premierami TVN ma u mnie dużego plusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co ostatnio oglądam na polsacie to "Świat według Bundych". A tak to omijam tą stację szerokim łukiem. Kretyńskie seriale (typu pierwsza miłość albo inne brazylijskie i peruwiańskie), kretyńskie teleturnieje (ten z ibiszem co się targują) i beznadziejne programy typu "jak oni śpiewają" (no to dopiero syf).

TVN częściej oglądam, ale od zwykłego wolę Turbo i TVN24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:44, Azreix napisał:

Obie stacje to komercyjna kicha doprowadzająca widza do szału ilością reklam. In plus czasami
dobre filmy w obydwóch stacjach.


Taaa znam to. Np. Kończą sie fakty. Reklama. Zwiastun filmu czy serialu. Reklama. Sport trwający 2 razy krócej niż przewidziała to gazeta. A pasma reklam oba po 10 minut. Chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z toba ze jest za dużo reklam , ale to nie jest kicha żadko oglądam te kanały bo mam HBO I CYFRE+ ;D
w piatki to na tvn lecą fajniejsze filmy niż na hbo albo cyfr+
tvn jest bardziej nowoczesny od polsatu
polsat nie umie sam nic wymysleć tylko zapożycza prawie wszystkie pomysły od tvn
Dominik Jurczak to jest najgorszy serial w polsacie on pokazuje czym jest polsat
kiepscy to serial dla ludzi o poziomie jakiejś mrówki ;D
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 19:31, Grzema napisał:

Ja lubię i Polsat i TVN bo na Polsacie są fajne seriale (Świat Według Kiepskich ^^) a na TVN
fajne filmy i premiery ;]

nie musisz tego powtażac to było powtażane chyba ze 30-40 razy napisz coś innego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że TVN. Plusy to świetne informacje (lepsze niż u innych) i duże premiery. Polsat to już syf nad syfy się zaczął robić :/ Tak jak poprzednicy Kiepscy, Prison Break no ewentualnie Bundy (:D), a tak to co tam jeszcze można obejrzeć dobrego? Raczej nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 19:35, lokiju napisał:

Oczywiście, że TVN. Plusy to świetne informacje (lepsze niż u innych) i duże premiery. Polsat
to już syf nad syfy się zaczął robić :/ Tak jak poprzednicy Kiepscy, Prison Break no ewentualnie
Bundy (:D), a tak to co tam jeszcze można obejrzeć dobrego? Raczej nic...


Ja akurat mam inne zdanie co do infromacji.. trochę inne. Np. owszem: fakty mają najlepsze, ale serwisem sportowym odbiegają trochę od czołówki jaką stanowi wg mnie TVP. Przedewszystkim; za krótko, za mało. Może dla przeciętnego człowieka to ma małe znaczenie, ale dla mnie jako kibica ważną role odgrywa obejrzenie porządnego serwisu sportowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że TVN jest lepszy, bowiem ma dużo premier, a seriale też niezłe. Bardzo lubię też inne stacje TVN, szczególnie Turbo. Polsat daje sam szajs. Jeśli chodzi o reklamy, to mnie też wkurzają, ale obie stacje muszą z czegoś zarabiać, a nikt im abonamentu nie płaci i raczej ciężko utrzymać stację tylko z platform cyfrowych, więc pozostają reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest ciekawy pod względem seriali (TVN też nie wymięka bo ma Nianie,Na Wspólnej i Kryminalncyh ^^) ale na TVN są ciekawsze porogramy np Kuba Wojewódzki i Szymon Majewski Show,a tak apropo wedlug mnie najlepszy program to MTV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnej nie lubie może czasem TVn daje lepsze filmy.
Ale mam dziwne wrażenie że reklamy trfają dłużej niż filmy co inego mój ulubiony kanał telewizja trwam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować