Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

UEFA Champions League 2006-2007 w sklepach

32 postów w tym temacie

Electronic Arts Polska

Szansa dla miłośników piłki nożnej na uczestniczenie w rywalizacji najbardziej prestiżowych europejskich klubów piłkarskich – Lidze Mistrzów UEFA – stała się rzeczywistością. Electronic Arts Polska wprowadziło do sprzedaży grę UEFA Champions League 2006-2007 w wersji na PC DVD, a także na konsole PlayStation 2, PSP i Xbox 360.

Przeczytaj cały tekst "UEFA Champions League 2006-2007 w sklepach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze że nie tylko ja nie lubie piłki nożnej w grach heheheh :), a ta cena za taką gre to moim zdaniem to kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widzę komentują tylko ci którzy nie lubią piłki nożenj i gier piłkarskich, a fani odgrzewanych kotletów już pewnie pojechali do supermarketów kupić ten "hicior", le żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zagrać u znajomego i bardziej mi się podoba od Fify 07, cieszą małe detale jak np. rękawiczki w trakcie meczu nocą, ale smuci brak deszczu...Ogólnie gra trochę lepsza od Fify 07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gierkę i powiem tak.Kaszanka.FIFA 07 zdecydowanie lepsza.Cena 140 zł.EA upadło na głowy,kolejna gierka do zdobycia $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tylko widze "autor: Electronic Arts Polska" i jakis obrazek z symulacja pilki noznej, to praktycznie odrazu zamykam okienko :). Te newsy reklamowe troszeczke denerwuja :/ A szczególnie te ich zwroty typu: "Wykonywanie stałych fragmentów gry oraz oddawanie strzałów odbywa się przy użyciu jednego przycisku, bez konieczności przerywania i wznawiania zabawy!" i "Dzięki nowemu, szybkiemu systemowi sterowania Quick Controls możesz nieprzerwanie prowadzić atak na bramkę przeciwnika."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę wygórowana cena jak na moją i jak sądzę nie tylko moją kieszeń odnoście takiej gry. Wolę sobie kupić już PES,a lub nawet FIFE 2007, badź jeszcze 2 lepsze gierki za 140 zł niż UEFA''e. Jak na razie wolę oglądać zmagania ligi mistrzów w telewizji, niż zaglębiać się w niej przed monitorem. ;)

P.s hmm..ciekawe dlaczego na załączonym obrazku jest akurat Ronaldinho ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na kolejna odsłonę UEFY i jest :) Jestem ciekaw jak kolejna odsłona wyśmienitej gry będzie się prezentować, ciekawe czy będzie całościowo silnik graficzny z FIFY ściągnięty, czy będzie ten inny jak w przypadku 04-05 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak klon nie zbyt udanej FIFY 07. Na pewno nic nie poprawili, (przecież to EA, oni wiedzą jak zarobić tak żeby się nie narobić:]) lepiej kupić PES''a 6 niż to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować