Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 22:25, ktos napisał:

jak byś mógł podać link bo nie mogę znaleźć pls

Niestety na stronie Electro World nie ma nic :/ Ja tą ofertę widziałem w gazetce reklamowej. Najpierw musiałbyś sprawdzić, czy w Twojej okolicy jest jakiś Electro World (to coś takiego jak Media Markt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 23:09, blacklio2 napisał:

Właśnie jakiś czas temu, dlatego nie wierzę tej firmie do dziś, możliwie że coś się zmieniło
ale do dziś pamiętam trzeszczące obudowy, popękane zawiasy dlatego mam urazę do tych
producentów. Wolę kupić HP, Toshiba, Asusa o Sony, Lenovo nie wspominam

Ja tam nie wiem... moja kuzynka ma Acera i poza padniętą baterią (komp ma chyba 3 lata już albo i więcej) działa w porządku. Moja siostra ma Asusa i nie dość, że jest masa martwych pikseli na matrycy (już po gwarancji więc lipa), to dodatkowo matryca czasem miga, tzn. raz jaśniej, raz ciemniej, a o uginającej się obudowie nie wspomnę :/ Dodam, że trochę ponad 2 lata temu ten komputer kosztował ponad 4,5k. Tym sposobem ja jestem negatywnie nastawiony do Asusa. Sam mam Lenovo IdeaPad, aktualnie w serwisie, po trzech miesiącach użytkowania zepsuł się chyba włącznik sieci wifi na obudowie :( Jakość wykonania komputera jest jednak pierwszorzędna, materiały są naprawdę solidne i przyjemne. Gdyby jeszcze ten durnowaty przełączniczek nie dał tak plamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 23:42, Quatre napisał:

Sam mam Lenovo IdeaPad, aktualnie w serwisie, po trzech
miesiącach użytkowania zepsuł się chyba włącznik sieci wifi na obudowie :( Jakość wykonania
komputera jest jednak pierwszorzędna, materiały są naprawdę solidne i przyjemne. Gdyby
jeszcze ten durnowaty przełączniczek nie dał tak plamy... :)

No to muszę małe sprostowanie umieścić. Dziś przywieźli mi komputer z serwisu (oddawałem go kurierowi w środę w zeszłym tygodniu), a więc wszystko szybciutko załatwione. Okazało się, że przełącznik wifi na obudowie był sprawny, wymienili bios w kompie - przez jedną z aktualizacji Visty przestało wifi działać :) Do diabła z MS!
Tak więc muszę przyznać, że Lenovo ma w Polsce naprawdę fajny serwis, działają szybko, no i door-to-door rzeczywiście jest wygodne ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem z laptopem Toshiba tecra M2. Gdy przesuwam włącznik wifi to świeci się na pomarończowo, a działająca w pełni część kompa w diodzie chyba na zielono sie swieci. Gdy chce wyszukac sieci, wchodze w polączenie internetowe klikam raz na ikone sieciową i w pasku zadania sieciowe brakuje opcji wyszukaj dostepne sieci czy cos takiego, sterowniki sciągnąlem ze strony toshiby wgralem i jak uruchamiam sciągniety ze strony toshibi program to są tam puste pole, a wydaje mi się ze powinny byc sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:23, blacklio2 napisał:

A dlaczego sadzisz że powinny być sieci bezprzewodowe, jeśli nikt nie ma routera z AP
to nie będziesz miał takich sieci

jest hot spot ;) wiec prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pomarańczowa diodka sygnalizuje jakiś błąd :/ Najlepiej zgłoś się z tym do pomocy technicznej Toshiby. Jak masz komputer na gwarancji, to Ci szybko naprawią co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 23:05, Quatre napisał:

Może pomarańczowa diodka sygnalizuje jakiś błąd :/ Najlepiej zgłoś się z tym do pomocy
technicznej Toshiby. Jak masz komputer na gwarancji, to Ci szybko naprawią co trzeba.

tu nie jest nic zepsute technicznie, to wina sterownikow/ windowsa, a po drugie nie chce mi sie bawic w to wysylanie bo nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, wescie cos prosze wymyslcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 23:15, mikus97 napisał:

tu nie jest nic zepsute technicznie, to wina sterownikow/ windowsa, a po drugie nie chce
mi sie bawic w to wysylanie bo nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, wescie cos
prosze wymyslcie

U mnie też nie działało wifi, wysłałem do serwisu i okazało się, że to wina Visty, po jednej z aktualizacji przestało działać. Podmienili mi bios i teraz wszystko znowu śmiga. Reinstalka nowych sterowników u mnie też nie pomagała, podobnie przywracanie systemu do stanu początkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 00:01, Quatre napisał:

> tu nie jest nic zepsute technicznie, to wina sterownikow/ windowsa, a po drugie
nie chce
> mi sie bawic w to wysylanie bo nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, wescie
cos
> prosze wymyslcie
U mnie też nie działało wifi, wysłałem do serwisu i okazało się, że to wina Visty, po
jednej z aktualizacji przestało działać. Podmienili mi bios i teraz wszystko znowu śmiga.
Reinstalka nowych sterowników u mnie też nie pomagała, podobnie przywracanie systemu
do stanu początkowego.

Ale da rade coś oprócz serwisu? i jak w ogole zrobic zeby w zadaniach systemowych zrobic zeby wysetlalo wyszukaj sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 00:10, mikus97 napisał:

ale zaraz, wlasnie mi sie przypomnialo ze oprocz sterownikow wifi sciągnelem jeszcze
ogolny internetowy, moe jak wgram to zadziala

Nie ma czegoś takiego jak sterownik internetowy :/
Opcji wyszukiwania sieci szukaj w "Otoczeniu sieciowym", powinno być w Moim komputerze albo w jakiejś zakładce sieć w menu start, ewentualnie w Panelu sterowania.
Możesz też spróbować przeinstalować system operacyjny albo przywracanie zrobić (o ile wcześniej wifi działało). Sprawdź też w instrukcji co oznacza pomarańczowy kolor kontrolki wifi zamiast zielonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 00:48, Quatre napisał:

> ale zaraz, wlasnie mi sie przypomnialo ze oprocz sterownikow wifi sciągnelem jeszcze

> ogolny internetowy, moe jak wgram to zadziala
Nie ma czegoś takiego jak sterownik internetowy :/
Opcji wyszukiwania sieci szukaj w "Otoczeniu sieciowym", powinno być w Moim komputerze
albo w jakiejś zakładce sieć w menu start, ewentualnie w Panelu sterowania.
Możesz też spróbować przeinstalować system operacyjny albo przywracanie zrobić (o ile
wcześniej wifi działało). Sprawdź też w instrukcji co oznacza pomarańczowy kolor kontrolki
wifi zamiast zielonego.

system niedawno instalowalem nowy, to samo. pisalem wyzej ze nie mam instrukcji, moze masz strone zeby byla w pdf instrukcja zaraz sprawdze otoczenie sieciowe a co do sterownika no to network driver tak jak mowilem jest opcja scan ale wyblakla nie da rady kliknąc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 21:32, CBOOL22 napisał:

potrzebuje laptopa do gier za około 3000zł

A ja potrzebuję nowy sportowy samochód za 25 tysięcy zł... pomijam w ogóle fakt, że laptop do gier się nie nadaje. Zależy jakie gry chcesz odpalać. bo od razu ostrzegam, że GTA 4 na komputerze za 3k nie pójdzie w jakichś rozsądnych detalach (jeśli w ogóle). Polecam lekturę aktualnego jeszcze numeru CDA (czyli styczniowego), tam jest artykuł o lapkach do grania. Kilkanaście postów wcześniej wpisywałem w tym wątku najlepsze komputery z tamtego zestawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować