Zaloguj się, aby obserwować  
wojo09

Piesek Leszek

15 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 10:34, wojo09 napisał:

kto ma pieska leszka na kompie?


Zawsze pisz w swoim temacie coś więcej niż jedno zdanie. Nie każdy przecież wie co to/kto to ten piesek Leszek.
Ad. pytania: U mnie piesek Leszek nie siedzi na kompie, w ogóle żaden pies (bo psa nie mam). W kompie z resztą też nic nie szczekało, więc chyba psa nie mam w kompie. :P Jeżeli chodzi o odcinki tego serialu (?) to nie wiem czy można gdzieś je legalnie ściągnąć. Jeśli do tego zmierzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 10:34, wojo09 napisał:

kto ma pieska leszka na kompie?

To chyba byłoby piractwo, nawet ze strony http://gitprodukcja.pl (czyli oficjalna stronka autorów tych filmików) nie można pobrać ani Leszka, ani Strzelby, ani mojego faworyta Push-Upka :P Jest tam tylko kilka MP3. Za to filmiki możesz obejrzeć na http://www.youtube.com - wpisz tam w wyszukiwarkę frazę "piesek leszek" i znajdzie Ci kilkanaście/dziesiąt/set/ wszystkie :P odcinki.

PS: Nie wysyłaj mi tylu zaproszeń na GSa, bo się pogniewamy, orrajt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 10:59, wojo09 napisał:

tyle to i ja wiem, aLe kiedyś mi sie udał ściągnąć pieska leszka programem bearshare.

a to akurat chyba nielegalne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:00, NuGGet napisał:

> tyle to i ja wiem, aLe kiedyś mi sie udał ściągnąć pieska leszka programem bearshare.

a to akurat chyba nielegalne;/

nie wiem czy legalne czy nie ważne że mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 10:59, wojo09 napisał:

tyle to i ja wiem, aLe kiedyś mi sie udał ściągnąć pieska leszka programem bearshare.

Bearshare to program piracki... A właściwie to daj se spokój z zakładaniem tych bezsensownych tematów typu
! doda ! czy o twoim audi A3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:02, wojo09 napisał:

nie wiem czy legalne czy nie ważne że mam.


Właśnie ważne! Jeżeli nie jest to legalne to właśnie przyznajesz się do piractwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:02, wojo09 napisał:

> > tyle to i ja wiem, aLe kiedyś mi sie udał ściągnąć pieska leszka programem bearshare.

>
> a to akurat chyba nielegalne;/
nie wiem czy legalne czy nie ważne że mam.


Za taką wypowiedź możesz dostać degrada albo gorzej.
Zresztą i tak masz szczęście bo zakładasz tyle bezsensownych tematów i kończy się na ostrzeżeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2007 o 11:02, wojo09 napisał:

nie wiem czy legalne czy nie ważne że mam.


ROTFL.
/Me leży na podłodze.
Nie rozumiem, ktoś ci kiedyś w mordę porządnie da, zgłosisz go powiedzmy do sądu, a on się będzie tłumaczył, że "nie wie czy to wbrew prawu, czy nie, ważne że tamten gościu ma twarz obitą".
Ciekawe, o regulaminie tego forum nie będę wspominał, pewnie wkrótce zjawią się tu i tak moderatorzy. Tylko nie mów, że to taka propaganda. xD.
Co do tematu - głupi, mogły być jakieś "opinie" czy coś, a nie "kto ma na kompie?".
Osobiście nie przepadam, jak dla mnie to jest bajka bardzo słaba... no cóż, żyję animami ;->. W porównaniu do np. Love Hina, czy Onizuki to to w ogóle nie jest śmieszne, ten piesek Leszek ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:02, wojo09 napisał:

> > tyle to i ja wiem, aLe kiedyś mi sie udał ściągnąć pieska leszka programem bearshare.

>
> a to akurat chyba nielegalne;/
nie wiem czy legalne czy nie ważne że mam.

wiesz że za przyznanie się do piractwa dostaniesz bana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:02, wojo09 napisał:

> > tyle to i ja wiem, aLe kiedyś mi sie udał ściągnąć pieska leszka programem bearshare.

>
> a to akurat chyba nielegalne;/
nie wiem czy legalne czy nie ważne że mam.

panie moderator!!!!! Mamy tu chyba coś co może posłużyc za powód do bana. Czyżby promowanie piractwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1381&u=24 tu jest temat o kartonach, można mieć kartony (czyli m.in. Pieska Leszka) na kompie w pełni legalnie, można sobie choćby z You Tube, czy innego podobnego serwisu zgrać, kiedyś można było też ze strony 4 Fun chyba ściągnąć, albo można sobie z Tv zgrać, albo najzwyczajniej w świecie z płytki DVD zrzucić... A ja tam od Pieska Leszka wolę Misia Puszupka, albo Generała Italię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link podany... gdzie moje klucze... aha

wojo09, może dla ciebie nie jest ważne skąd masz filmiki, dla nas już tak BAN

Kłódeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować