Zaloguj się, aby obserwować  
stalker14

Czy wczoraj i dzisiaj wysłano do wszystkich zamówienia złożone wczoraj do 17:00 ?

11 postów w tym temacie

Tak jak w temacie. Bo ja wczoraj złożyłem zamówienie na tego SWATA4 za złotówkę. I nie wiem czy przyjdzie jutro czy kiedy tam. Bo jeśli dzisiaj wysłali to jutro powinno przyjść. I nie wiem czy mam czekać w domu. Pytanie jest skierowane do CDPROJEKTU. Dziękuję za odpowiedź. Do widzenia.


P.S. Gra miała zostać wysłana kurierem MASTERLINK. W e-mailu dostał numer paczki i coraz wpisuję ją na stronie MASTERLINK i pisze, że albo błędny numer, albo numeru nie ma jeszcze w bazie danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 20:18, hunter22 napisał:

nie wiem o czym mówisz?


a więc ja Ci powiem.
w kilku już tematach zajmujesz się niewiele wnoszącą krytyką innych uzytkowników.
założyciela tego tematu nie pokierowałeś w żadne inne miejsce, trudno więc powiedzieć, żebyś chciał w ten sposób być pomocny. po prostu piszesz jedno zdanie krytyki i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 20:49, TYHE napisał:

> nie wiem o czym mówisz?

a więc ja Ci powiem.
w kilku już tematach zajmujesz się niewiele wnoszącą krytyką innych
uzytkowników.
założyciela tego tematu nie pokierowałeś w żadne inne miejsce, trudno więc powiedzieć, żebyś chciał w ten
sposób być pomocny. po prostu piszesz jedno zdanie krytyki i koniec.


następnym razem jak będę kogoś krytykował zrobie to w odpowiedni sposób (czyli skrytykuje i pokieruje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

jesli napisales maila na adres, ktory byl wskazany w wiadomosci potwierdzajacej zamowienie, czyli zamowienia@gram.pl to NA PEWNO otrzymasz odpowiedz - dodatkowo sprawdz skrzynke, powinienes otrzymac autorespondera, ze wyslales do nas e-mail.

oczywiscice postaramy sie odpowiedziec najszybciej jak to bedzie mozliwe.

pozdrawiam,
jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 09:25, Barbii napisał:

Nic nie zamawiałem to nie wiem.


Jak nie wiesz, to nie wypowiadaj sie, tym bardziej w starych zapomnianych wątkach.
-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować