Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. - twórcy walczą o stabilność pod Vistą

44 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 23:28, hans olo napisał:

> A poco komu 1.0001? Ktoś jest na tyle głupi żeby używać Visty?
Ktoś tu na kogoś bluzga 5cio latku?
> Szczera racja kupiłem vistę i się śmieje ze wszystkich artykułów prasowych typu "Vista
to porażka"
> opisują to czego ja na viście nigdy nie doświadczyłem ale pozatym pocekajmy gdy będą wychodzić

> gry tylko na dx10 xpekowcy będą płakać :( :::::::::::::::: a my skakać :) )))))))))))))

Już powstaje emulator DX10 na XP, wiec nie ma powodu do krzyku, a moc DRM poznasz już niedługo,
jak sobie kupisz pierwszą grę dedykowaną pod vistę lub film HDDVD. Ani się obejrzysz a kochana
vista stwierdzi, że Twj oryginał nie jest oryginalny i się na Ciebie wypnie. A ja będę sobie
oglądał filmy na mplayerze i kto tu będzie płakać?

TY ja mam vistę a pozatym emulatory śmierdzą hakerze ^^ to będzie wina twojego sumienia microsoft nie będzie z ciebie zadowolony że używasz emulator oj oj oj skończysz marnie ze swoim IKSPEKIEM ^^

PRZEPRASZAM MODERATORÓW ZA KILKA MOICH POSTÓW ALE WNEREIŁ MNIE TEN GOŚCIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:09, Flaku napisał:

TY ja mam vistę a pozatym emulatory śmierdzą hakerze ^^ to będzie wina twojego sumienia microsoft
nie będzie z ciebie zadowolony że używasz emulator oj oj oj skończysz marnie ze swoim IKSPEKIEM

Straszne, ale się boję. Gówno mnie obchodzi microsoft. Widzę, że jesteś zwykłm pieskiem na każde zawołanie Billa i nie da się z tobą normalnie podyskutować.

Dnia 22.04.2007 o 11:09, Flaku napisał:

^^

PRZEPRASZAM MODERATORÓW ZA KILKA MOICH POSTÓW ALE WNEREIŁ MNIE TEN GOŚCIU

gościu to na podwórku, a nie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijaj postów nie kulturalny człowieku wiesz co to przepraszam ?

DLA MODERATORÓ JA JUŻ NIC TU NIE BĘDĘ PISAĆ TEN ZIOM I TAK ZA PIRACTWO TRAFI NA ROK ZA KRATY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem emulator dx10 ma być legalny specjalnie dla xp, dla tych którzy nie mają wystarczającego sprzętu.
Ja kupie viste dopiero za jakieś 4 lata jak wydadzą wszystkie sterowniki, oraz zmniejszą awaryjność tego systemu,
i jak wyjdzie poprawka wywalająca te wkurzające okienka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować