Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brytyjczycy kupili już 3 miliony egzemplarzy DS-a

50 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 15:55, Skrytobójca napisał:

Ale zaraz ludzie by się przyczepili że statsuję( choć i tak nie było by różnicy w statusie

Było, minęło - nvm.

Dnia 28.03.2007 o 15:55, Skrytobójca napisał:

No tak ale sobie pomyśl dostałeś PSP od ciotki z ameryki i ono jest różowe więc co robisz ?

Ciotka by chyba musiała zapomnieć jakiej płci jestem :P
Ale i tak bym ją sobie zostawił. Owszem, można by było sprzedać na allegro i kupiś czarna/białą czy jeszcze tam jakąś, ale do koloru nie przywiązuję aż takiej uwagi.

Dnia 28.03.2007 o 15:55, Skrytobójca napisał:

Po za tym PSP jes zbyt skomplikowane dla małych dziewczynek, to nie to co game boy czy ew DS

Gry może rzeczywiście są nieco prostsze i więcej jest "dziecinnych" tytułów na konsolę Nintendo, ale...

Dnia 28.03.2007 o 15:55, Skrytobójca napisał:

- Wsadzasz i grasz ( chodzi o carda )

...płytkę UMD też wsadzasz i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2007 o 16:07, Klimos napisał:


> No tak ale sobie pomyśl dostałeś PSP od ciotki z ameryki i ono jest różowe więc co robisz
?
Ciotka by chyba musiała zapomnieć jakiej płci jestem :P

Są ludzie i ludziska, ja wiele razy stykam się z taką sytuacją( może nie przysłanie PSP i DS, ale np. ubranie nike w różowym)

Dnia 28.03.2007 o 16:07, Klimos napisał:

Ale i tak bym ją sobie zostawił. Owszem, można by było sprzedać na allegro i kupiś czarna/białą
czy jeszcze tam jakąś, ale do koloru nie przywiązuję aż takiej uwagi.

Do skinów osobiście nic nie mam, ale na ulicy już bym tego nie wyciągnął...

Dnia 28.03.2007 o 16:07, Klimos napisał:


> Po za tym PSP jes zbyt skomplikowane dla małych dziewczynek, to nie to co game boy czy
ew DS
Gry może rzeczywiście są nieco prostsze i więcej jest "dziecinnych" tytułów na konsolę Nintendo,
ale...

Co ? Najlepsze na DS są strategie :)

Dnia 28.03.2007 o 16:07, Klimos napisał:


> - Wsadzasz i grasz ( chodzi o carda )
...płytkę UMD też wsadzasz i grasz.

A jak gra wymaga update softu? Jeden zły ruch i już po PSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 16:12, Skrytobójca napisał:

Do skinów osobiście nic nie mam, ale na ulicy już bym tego nie wyciągnął...

Inna sprawa, że wyciąganie PSP czy DSa na ulicy nie jest najciekawszym pomysłem. Przynajmniej nie w Polsce.

Dnia 28.03.2007 o 16:12, Skrytobójca napisał:

A jak gra wymaga update softu? Jeden zły ruch i już po PSP...

Znaczy się, że cegłę można zrobić nie tylko wgrywając alternatywny soft, a także robiąc najnormalniejszy w świecie update?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku było wiadomo, że PSP nie ma żadnych szans z DS, bo Sony kompletnie nie zna się na handheldach.

W tym roku DS osiągnie jeszcze większy sukces, bo zbliża się zalew naprawdę dobrych gier jak Settlers, SimCity, Anno 1701, Zelda, Dragon Quest IX, FFXIIRW oraz Ninja Gaiden i wiele innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 16:24, Klimos napisał:

> Do skinów osobiście nic nie mam, ale na ulicy już bym tego nie wyciągnął...
Inna sprawa, że wyciąganie PSP czy DSa na ulicy nie jest najciekawszym pomysłem. Przynajmniej
nie w Polsce.

Ja wyciągam i tylko jakoś ludzie się dziwnie patrzą jak morduję ludzi w GTA:VCS, a zwykle wyciągam ( mp3) by zmienić piosenkę bo ta co gra mi nie odpowiada i ludzie myślą że to zwykła mp4 . Tzn - W polsce trzeba mieć PSP na szyi i mieszkać w miarę bezpiecznej okolicy

Dnia 28.03.2007 o 16:24, Klimos napisał:

> A jak gra wymaga update softu? Jeden zły ruch i już po PSP...
Znaczy się, że cegłę można zrobić nie tylko wgrywając alternatywny soft, a także robiąc najnormalniejszy
w świecie update?

Dokładnie, wystarczy że wyjmiesz memory stick, wejdziesz w stan uśpienia( 1 pociągnięcie rękawem), wyjmiesz baterię ... Czy posiadając alternatywny soft zobisz jakikolwiek update od sony ( dlatego są różne homebrew które zakładają hasło na psp )

Dnia 28.03.2007 o 16:24, Klimos napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 16:50, 1602 napisał:

Od początku było wiadomo, że PSP nie ma żadnych szans z DS, bo Sony kompletnie nie zna się
na handheldach.

Nie nie zna się tylko ma kiepską kampanię, ciut droższy sprzęt(o większych możliwościach), i to dopiero pierwsza jego konsola handheldowa tak więc nie można od razu powiedzieć że sony się nie zna na handheldach

Dnia 28.03.2007 o 16:50, 1602 napisał:


W tym roku DS osiągnie jeszcze większy sukces, bo zbliża się zalew naprawdę dobrych gier jak
Settlers, SimCity, Anno 1701, Zelda, Dragon Quest IX, FFXIIRW oraz Ninja Gaiden i wiele innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 16:50, 1602 napisał:

Od początku było wiadomo, że PSP nie ma żadnych szans z DS, bo Sony kompletnie nie zna się
na handheldach.

Tego akurat nie brałbym w ogóle pod uwagę jako argument. Jak Sony wchodziło na rynek gier video z PSXem też byli nowi w tej branży a jednak na kilk(naście) lat zdetronizowali Nintendo, a m.in. przez dwie bardzo udane konsole Sony, tak doświadczona w tym biznesie firma jak Sega wybiła sobie z głowy produkcje sprzętu.

Dnia 28.03.2007 o 16:50, 1602 napisał:

W tym roku DS osiągnie jeszcze większy sukces, bo zbliża się zalew naprawdę dobrych gier jak
Settlers, SimCity, Anno 1701, Zelda, Dragon Quest IX, FFXIIRW oraz Ninja Gaiden i wiele innych:)

To już prędzej można uznać za przyczynę popularności DSa. Nie zapominajmy jednak, że na PSP też co nieco wyjdzie: Oblivion, Test Drive: Unlimited, kilka części Final Fantasy, Gran Turismo 4, GRAW2 czy R6: Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 16:56, Skrytobójca napisał:

Dokładnie, wystarczy że wyjmiesz memory stick, wejdziesz w stan uśpienia( 1 pociągnięcie rękawem),
wyjmiesz baterię...

Czy w takim razie, nie powinna tego obejmować gwarancja?
Pytam się, bo ja jeszcze żadnego update''a firmware''u na swoim PSP nie robiłem i coraz bardziej się boję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:08, Klimos napisał:

> Dokładnie, wystarczy że wyjmiesz memory stick, wejdziesz w stan uśpienia( 1 pociągnięcie
rękawem),
> wyjmiesz baterię...
Czy w takim razie, nie powinna tego obejmować gwarancja?
Pytam się, bo ja jeszcze żadnego update''a firmware''u na swoim PSP nie robiłem i coraz bardziej
się boję :P



Powinna ale nie obejmuje, także jeżeli jesteś ciamajdą to tego nie rób, A najlepiej to korzystać z alternatywnego oprogramowania - Emulator GBA, SNESA i kilku innych rzeczy w zasięgu ręki, tylko że niestety nie ma róży bez kolców - Można uruchamiać wtedy ISO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:08, Klimos napisał:

> Dokładnie, wystarczy że wyjmiesz memory stick, wejdziesz w stan uśpienia( 1 pociągnięcie
rękawem),
> wyjmiesz baterię...
Czy w takim razie, nie powinna tego obejmować gwarancja?
Pytam się, bo ja jeszcze żadnego update''a firmware''u na swoim PSP nie robiłem i coraz bardziej
się boję :P



Powinna ale nie obejmuje, także jeżeli jesteś ciamajdą to tego nie rób, A najlepiej to korzystać z alternatywnego oprogramowania - Emulator GBA, SNESA i kilku innych rzeczy w zasięgu ręki, tylko że niestety nie ma róży bez kolców - Można uruchamiać wtedy ISO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym wydac 500 zl na ds''a tylko po to żeby pograć w Mario Bros, New Mario Bros, Mario Racing i inne podobne proste, ograniczone gry? Nie dziękuje, juz wole dorzucić 200 zł i kupic sobie PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:15, Skrytobójca napisał:

> > Dokładnie, wystarczy że wyjmiesz memory stick, wejdziesz w stan uśpienia( 1 pociągnięcie

> rękawem),
> > wyjmiesz baterię...
> Czy w takim razie, nie powinna tego obejmować gwarancja?
> Pytam się, bo ja jeszcze żadnego update''a firmware''u na swoim PSP nie robiłem i coraz
bardziej
> się boję :P


Powinna ale nie obejmuje, także jeżeli jesteś ciamajdą to tego nie rób, A najlepiej to korzystać
z alternatywnego oprogramowania - Emulator GBA, SNESA i kilku innych rzeczy w zasięgu ręki,
tylko że niestety nie ma róży bez kolców - Można uruchamiać wtedy ISO


Dla mnie jednoznacznie sugerujesz dlaczego PSP jest lepsze (i to ze starym softem) bo można na nim w piraty ciąć. Nie wiem w jaki inny sposób można zdobyć obraz UMD jak nie z netu? I przypominam, że granie w ROMy z innych platform to też jest piractwo. Zresztą zapewne wgrywanie "zcrakowanego" softu też jest nielegalne i z pewnością ucina gwarancję.

Swoją drogą na DSa możliwe jest piracenie gierek bo nigdy o tym nie słyszałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Nie wiem, ale odnoszę wrażenie, że jak wchodzę na tą stronę (komentarze) to mam do czynienia z kompletnie niekompetentnymi ludźmi. Taaak... gry na DS-a są proste i ograniczone. Na DS-a nie ma piractwa, i nie można słuchać muzyki i oglądać filmów ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:55, Namaru napisał:

Swoją drogą na DSa możliwe jest piracenie gierek bo nigdy o tym nie słyszałem?


czyzbys lamal regulamin? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:55, Namaru napisał:

> > > Dokładnie, wystarczy że wyjmiesz memory stick, wejdziesz w stan uśpienia( 1
pociągnięcie
>
> > rękawem),
> > > wyjmiesz baterię...
> > Czy w takim razie, nie powinna tego obejmować gwarancja?
> > Pytam się, bo ja jeszcze żadnego update''a firmware''u na swoim PSP nie robiłem i
coraz
> bardziej
> > się boję :P
>
>
> Powinna ale nie obejmuje, także jeżeli jesteś ciamajdą to tego nie rób, A najlepiej to
korzystać
> z alternatywnego oprogramowania - Emulator GBA, SNESA i kilku innych rzeczy w zasięgu
ręki,
> tylko że niestety nie ma róży bez kolców - Można uruchamiać wtedy ISO
>

Dla mnie jednoznacznie sugerujesz dlaczego PSP jest lepsze (i to ze starym softem) bo można
na nim w piraty ciąć.

Toż czytaj ze zrozumieniem, że nie ma róży bez kolców ( Czyli źle!!!)
Nie wiem w jaki inny sposób można zdobyć obraz UMD jak nie z netu? I

Dnia 28.03.2007 o 18:55, Namaru napisał:

przypominam, że granie w ROMy z innych platform to też jest piractwo. Zresztą zapewne wgrywanie
"zcrakowanego" softu też jest nielegalne i z pewnością ucina gwarancję.

Swoją drogą na DSa możliwe jest piracenie gierek bo nigdy o tym nie słyszałem?

Jak nie ma jak Jest, doedukuj się, poczytaj o supercardach M3 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:12, Skrytobójca napisał:

A Emulacja nie zawsze jest Nielegalna, pamiętajcie o tym


Emulacja sama w sobie nielegalna nie jest. Ale po co emulować takiego GBA albo SNESa? Chyba tylko po to, by pograć w gry dostępne na te konsole. Aby zdobyć taką grę musimy uciec się do nielegalnych metod, bo przecież cartridge''a z innej konsoli nie włożymy do PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:07, shaman1 napisał:

Eeee... Nie wiem, ale odnoszę wrażenie, że jak wchodzę na tą stronę (komentarze) to mam do
czynienia z kompletnie niekompetentnymi ludźmi. Taaak... gry na DS-a są proste i ograniczone.
Na DS-a nie ma piractwa, i nie można słuchać muzyki i oglądać filmów ;) ...


owszem wiekszosc gier na DS''a jest "popierdolkowatych" ale sa tez bardziej skomplikawane i innowacyjne
jak Phoenix Wright: Ace Attorney. handheldy''y Nintendo sa poprostu najczesciej kojarzone z Marianem
i spolka;)
piractwo tez jest (jak i sluchanie muzyki[o filmach nic nie wiem]) ale nie chcialbym sie narazic na degrada,
wiec przemilcze sprawe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować