Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Elite nie będzie ostatnim modelem Xboksa 360?

29 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Szef brytyjskiego oddziału Microsoftu zajmującego się Xboksem starał się wytłumaczyć w niedawnym wywiadzie, co kierowało firmą przy decyzji o tworzeniu modelu Elite. Ujawnił również, że konsola będzie ewoluować jeszcze przez co najmniej dwa lata.

Przeczytaj cały tekst "Elite nie będzie ostatnim modelem Xboksa 360?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada. Ale w końcu wiadomo - konsola Microsoftu. Jak widzą jakieś błędy w Elite, to niech je do cholery poprawią, a nie zostawiają je sobie na później. A kiedyś śmiałem się z PS3, że nowa wersja ma wychodzić co miesiąc. Koszmar po prostu. Microsoft sam się kopie w zadek, nie musimy nawet go w tym wyręczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja chcę Premium kupować, a tu jeszcze mnóstwo wersji wyjdzie? Wołam Saszę, niech włamuję się do Gates''a i go co nieco przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ciekawe.... co ten Microsoft nie wymysli :) wyjdzie 10 wersji tej samej konsoli, to ja w koncu niewiem czy kupowac ja teraz czy za 3 lata jak skoncza ja ulepszac :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 15:26, Cmq napisał:

Microsoft sam się kopie w zadek, nie musimy nawet go w tym wyręczać.


zabawne, bo taka sama polityke ciaglego ulepszania produktu oferuje np apple. i jakos te ich ipody dominuja na rynku bez dwoch zdan. nie bardzo jestem w stanie pojac jaka krzywde uczyni ci np wydanie za dwa lata x360 w wersji "mini" albo z dyskiem 250gb ktore wtedy beda jak sadze tanie jak barszcz. maja dalej ladowac 20gb "w imie zasad"?

sugeruje ci sprawdzic ile zmian przeszedl ps2. jak dodali na standardzie wyjscie ethernetowe albo usuneli firewire czy pcmcia (starzy / nowi klienci na lodzie) to jakos tragedii nie bylo. a jak ktos wprowadza nowe sku w wyzszej cenie to nagle pokrzywdzeni sie odzywaja. ciekawe czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie.. mi to jakoś nie pasuje.. nie wyobrażam sobie tego tłumu ludzi pchających się po konsole, bo znów okaże się, że wyjdzie kolejna, ulepszona wersja.. blee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ciekawe jak będzie nazwa następnej wersji super elite czy super hiper. Jeszcze trochę popracują polepszają i wyjdzie im ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 15:37, Ciastuś napisał:

> Microsoft sam się kopie w zadek, nie musimy nawet go w tym wyręczać.

zabawne, bo taka sama polityke ciaglego ulepszania produktu oferuje np apple. i jakos te ich
ipody dominuja na rynku bez dwoch zdan. nie bardzo jestem w stanie pojac jaka krzywde uczyni
ci np wydanie za dwa lata x360 w wersji "mini" albo z dyskiem 250gb ktore wtedy beda jak sadze
tanie jak barszcz. maja dalej ladowac 20gb "w imie zasad"?

Z tym tanie jak barszcz to przesadziłeś same dyski takiej pojemności oczywiście będą tanie jak barszcz ale nie te oferowane przez m$. Widziałeś ile zaśpiewali za 120 gb ok 200 $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myśicie że warto czekać 3 lata na te ulepszenia ?? może premium a inne ulepszenia nie będą się tak różnić ?

a gry będą chodzić jak i na premium i na elite i inne ulepszenia?

i co będzie jak wpuszczą HD dvd ? gry już nie będą chodzić na premium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i konsola powoli staje się takim sposobem komputerem który trzeba wymieniać co pół roku...:] Jakby wypuścili wszystkie naraz to byłby wybór ale tak to chyba troche inaczej jest bo co niby mieliby ci co kupują czekać aż inne wyjdą... to jest nieuczciwe troche według mnie :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gry będą chodzić jak i na premium i na elite i inne ulepszenia?

i co będzie jak wpuszczą HD dvd ? gry już nie będą chodzić na premium

Jeżeli gry by wychodziły na hd dvd to zawsze możesz dokupić sam napęd zewnętrzny tego formatu, a nie całą konsolę tak samo możesz dokupić sam dysk z wersji elite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, ale czy nie jest wiadomo, że Sony szykuje nową wersje PS3?
Nawet zapewnia, że tak zrobi. Wersja dla maniaków filmów. 2x HDMI, mechanizm antywstrząsowy i 512 pamięci XDR.
Się spytam - o co chodzi jakby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nic dziwnego, że będzie kilka wersji XBoxa360. Sony twierdzi, że Microsoft stara się teraz im "dorównać" wprowadzając nowe wersje swojej konsoli. Tak na prawdę, to Microsoft zachował się rozsądniej. Dzięki wersji Core (będącą esencją konsoli) mogą zaoferować niską cenę, zaś, jeśli ktoś ma taką ochotę i wystarczająco dużo pieniędzy, może pozwolić sobie na wiele ciekawych dodatków do swego sprzętu (jak bezprzewodowe pady, dysk, czy złącze HDMI). Sony zaś oferuje świetny sprzęt ze świetnym wyposażeniem, przez który niestety, jest zmuszone do ustalenia wysokiej ceny wyjściowej za konsolę. Innymi słowy, Microsoft daje klientowi wybór i pozwala mu kupić to, na czym mu zależy, zaś Sony zmusza wszystkich do kupna konsoli ze wszystkimi wodotryskami, czy im na nich zależy, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano.. popieram man''a86 ...tak naprawde to sie podniecacie strasznie a nawet tego hdmi nie wykorzystacie z elite bo smiem tweirdzic ze kupa ludzi jesce lcd zawyklego z 32 cale nie ma a co dopiero tv z full HD za minimum 7/8 k, tak wiec dla szarego gracza w polskich realiach wersja premium jest az nadto poki co, ten dyski tylko troche maly ale zawsze mozna dokupic jak sie komus nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na PS3 SLIM z dyskiem 500 GB, bezpośrednim złączem do mózgu i platformą antygrawitacyjną :D X-kloc się chowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować