Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Elite nie będzie ostatnim modelem Xboksa 360?

29 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2007 o 17:14, Obi-San napisał:

Czekamy na PS3 SLIM z dyskiem 500 GB, bezpośrednim złączem do mózgu i platformą antygrawitacyjną :D X-kloc się chowa :P


Hehe:) I jeszcze, żeby krawaty wiązał:] Ja mam Wii i jakoś nie narzekam, jak będą zmiany to się przystosuję... mam jakiś inny wybór?:/ przecież producenci w ogóle nie pytają nas o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tymi nowymi wersjami jest jak z podzespołami do PC''ta ... za niedługo nie będzie różnicy miedzy piecem a konsolą >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, dziwne... Na początku wszyscy wieszali psy na ps3, że drogie i że xbox360 jest bardziej elastyczny, a teraz krytykują boxa za nowe wersje. Oczywiście jak każde novum ma to swoje plusy (patrz man89) jak i minusy (patrz reszta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyzby Microsoft bal sie konkurencji?:)
a na serio: juz samo wydanie na launch''u X360 2 wersji konsoli bylo dla mnie nieporozumieniem.
ja posiadajac wersje Core czulbym sie oszukany. przewodowe pady, brak dysku. to ma byc next-gen?
jak sie okazuje twardziel jest niezbedny(!) zeby w ogole wykorzystac w pelni mozliwosci iXa.
(20GB? a to dobre... [nie wspominajac ile idzie dla samej konsoli]). wiec po co te 2 wersje?:/

a teraz... prawie 1,5 roku po premierze wiadomosc o nowej/nowych "edycjach" klocka.
"o so chosi jakby?" w koncu dojdzie do sytacji w ktorej posiadacze Premiuma (Core? buahaha...)
beda musieli sila rzeczy dokupic odtwarzacz HD-DVD bo im nowe tytuly nie pojda... no ludzie!

koncze marudzic bo mnie moja kochana Czarnula wola.:)) Pozro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm powini zrobic wersje z czytnikiem HD-DVD i napewno kupił bym taką wersję. A jak mają tu walić kiche jeszcze przez 2 lata to bardziej odżucają klijentere na Ps3 pacany z nich i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co te narzekania i zdania "konsola staje się komputerem". Przecież gry będą chodzić tak samo na wersji core za 999 zł jak i na EXTRA ELITE za 1999 zł. Co nie zmienia faktu że rozsądniejszym wyborem jest PS3 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tak kupię, czy tak, za rok będzie coś nowego i znowu trza będzie bulić kasiorę... Zostanę przy PC, ewidentnie. A nawet fotek Elite nie pokazali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba bym pojechał do tamtego sklepu, gdzie jak wyrzucisz X360 to dostaniesz za free PS3(był o tym news). Kupiłbym X360 Core i wepsmnął bym isę tam i zrzucił Xklocka :]

A co do tematu - PS3 już chyba lepiej będzie kupić = jego przynajmniej (bardziej napewno) Sony ni będzie zmieniać, nawjyżej zrobi po dłuższym czasie wersję Slim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe powtorze sie...ale podniecacie siew wiekszosci nad czyms czego i tak nie wykorzystacie ( czyt. wspomniana wczesniej sprawa posiadania full hd telewizorka)... co do hd dvd to tu akurat tylko przyklasnac MS bo co by bylo gdyby byl od poczatku w konsili: ano 1) cena z 800zl do gory , 2) nawet nie kce myslec o tekstach jakie by sie pojawily gdyby batalie nowych formatow wygral Blue RAY, wtedy byscie psy wieszali na MS ze mogl poczekac az sie sprawa roztrzygnie itd.... i to wlasnie robi... wygra blue ray, bedzie mozna zapwne kupic naped w tym standarcie, wygra hd dvd to tez ok bo jest naped do kupienia.. a wtedy na ps3 beda najezdzac... zawsze bylem za sony bo ps2 jest fenomenem i tego nie mozna tej firmie odjac ale jesli mialbym teraz kupic konsole to biore x-klocka bo: 1) wlasnie moge go rozbudowac w miare zmienjaacej sie na rynku sytuacji 2) nie palce za cos co poki co i tak mi sie nie przyda i 3) najwazniejszeee...... GRY ..sorry panie i panowie ale poki co to tytulami xbox niszczy ps3 z miejsca i przez najbliszy czas nic tego nie zmieni... jedyna poki co gra dla ktorej bym zakupo ps3 rozwazyl to MSG, inne byle exclusivy wychodza tez na X''a .... tu zresszta widac jak sobie Sony gola strzelilo samo bo stworzylo sprzet ktory jest poki co zbyt zaawansowany na ten rynek i produkcja gier jest tak nie oplacalna na jedna konsole , ze studia robia ja tez na konkurencje... tak wiecej teraz sie gra na xie a za 2/3 lata do kolekcji sie ps3 dorzuci, hehe i wszyscy beda szczesliwi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować