Zaloguj się, aby obserwować  
VictoriaKinger

The Settlers Dziedzictwo Krolow - porady

5 postów w tym temacie

W tym dziale chciałąbym, aby każdy początkujący gracz mógł się tutaj o coś zapytać. No więc ja jestem teraz w kampanii w Folklungu (tylko nie myślcie sobie, że nie daje sobie rady w Settlers, ostatnio podbiłam dwa potężne miasta w Wybrzeżu Arthos na przykład, mam wszystkie technologie, itd.) i chciałam was zapytać tego, kto przeszedł tę misję czy jest jakieś pokojowe rozwiązanie oblężenia Folklungu czy koniecznie muszę walczyć?

20070329185433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu jest wątek dla początkujących...tam się popytaj co i jak...obok rankingu masz szukaj wpisz tam nazwe gry a ci wyszuka tematy o niej no ale po co to robic jak u góry masz link :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to może coś innego - chciałam sobie pograć w grę sieciową, ale muszę zalogować się na ubi.com!!! Próbowałam to zrobić z samej gry, ale jakoś mi nie wychodzi. Muszę wpisać najpierw specjalny klucz, ale jaki klucz, skąd go mam wziąść?! A po za tym napisałam chyba jakiś zły, czy nie da się go jakoś wykreślić, zmazać, zrobić tak, żeby zrobiło się wolne miejsce? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować