Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer GTA IV dostępny!

172 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2007 o 18:29, Gofer31 napisał:

Podobno miasto nazywa sie w GTA IV nadal Liberty City a nie New York (patrz --> Tyl lodki
w zwiastunie).


NYC w świecie GTA nazywa się Liberty City. Dużo łatwiej uniknąć ewnetualnych procesów sądowych. *Teoretycznie* więc będziemy mieli oddane do dyspozycji te same miasto co w GTA3. Oczywiście znacznie rozbudowane. Nie wierzę jednak, że RockStar nie puści oczka do fanów GTA3. Licencji znowu nie będzie. Zresztą za dużej ilości podmiotów byłoby trzeba $ odpalić. Jeżeli ktoś był w NY to napewno się zorientuje które budynki istnieją naprawdę. Np. Budynek z trailera na którym widnieje napis Getalife to w rzeczywistości siedziba firmy ubezpieczeniowej metalife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie Nowy Jorki tylko Liberty City! Póście trailer "step by step" a zobaczycie że na radiowozie pisze "LCPD" co oznacza poprostu "Liberty City Police Departament" a na statku, takim zardzewiałym, pisze "PLATAPUS Libert City". To za duża jak na zbieg okoliczności. Widocznie władze NY nie zgodziły się przedstawić swojego miasta w GTA. Ale to lepiej wg. mnie. Autorzy nie będą niczym ograniczeni :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W których latach bedzie się działa akcja GTA IV ? Bo jak patrze na głównego bohatera , długie włosy , to tak mi sie kojarzą lata 70 lub 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, nie potrafisz tego przyjąć do wiadomości, że niemal każda część GTA powstała także na PC, a LCS i VCS miały być początkowo exclusive''ami dla PSP, ale jednak je zrobiono na PS2, bo to było łatwe?

GTAIV pojawi się na PC.. Wystarczy poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:25, arek5 napisał:

ej cdprojekt zaklepcie polonizacje gtaIV zanim cenega to zrobi.
Bo cenega znowu zrobi 100%english! Aja chce troche języka ojczystego!



Nie no, większej głupoty w życiu nie słyszałem. Pomijając to, że dzięki CDP premiera się opóźni tak z pół roku, to jeszcze sama polonizacja będzie skaszaniona, jak się tylko da. A poza tym, wyobrażasz sobie GTA po polsku? Bo ja nie. Ta gra w naszej ojczystej mowie to zupełnie co innego, w wielu miejscach traciłaby klimat, aluzje, itd. A napisy w świecie gry? Myślisz, że CDP przerobi tekstury? A nawet jeśli, to kosztem kilku kolejnych miesięcy w opóźnianiu premiery. Moim zdaniem, to ostatni wydawca, jaki powinien zająć się GTA. I dobrze, że serię wydaje Cenega, bo to jeszcze da sie przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyslem, ze skoro trailer ma ekstra grafike itd to co to bedzie w pazdzierniku ????? Zaloze sie ze to jeszcze niezle dopracuja i bedzie to torpeda wsrod gier tego typu lub nawet wszystkich innych ;)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyslem, ze skoro trailer ma ekstra grafike itd to co to bedzie w pazdzierniku ????? Zaloze sie ze to jeszcze niezle dopracuja i bedzie to torpeda wsrod gier tego typu lub nawet wszystkich innych ;)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no trudno nie zauważyć podobieństw, ale przecież NY nie zmienia swoich mostów aż tak szybko, zdziwiłbym się gdyby były inne.

Bardziej niż na grafikę liczę że w końcu główny bohater zmieni strony i z czarnego charakteru spróbuje być przynajmniej szary :) co mógłby sugerować jego komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

scarface156 >>> Na obydwu screenach widnieje Brooklyn Bridge, który stoi w NYC od 1883. Zapewniam cię, że wyglądał by identycznie w każdej innej grze :)

Co do trailera - rewelacja. Mimo, że będziemy poruszać się po LC a nie NYC to wszystko powinno być identyczne a nie tylko przybliżone jak w GTA: SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 11:14, Matizz11 napisał:

Tak sobie pomyslem, ze skoro trailer ma ekstra grafike itd to co to bedzie w pazdzierniku ?????
Zaloze sie ze to jeszcze niezle dopracuja i bedzie to torpeda wsrod gier tego typu lub nawet
wszystkich innych ;)!!!


Podejrzewam, że grafika będzie podobna:P Grafika w tralierach do Vice City i San Andreas była identyczna jak wersja finalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Nowym Jorku...? Jakoś mam mieszane przeczucia, ale może to się zmieni... Narazie powiem tyle, że ogromne podniecenie wywoływało na mnie GTA: SA. Wtedy wycinałem nawet najmniejszy obrazek z gazety i czekałem na premierę. Do GTA IV muszę nabrać trochę więcej uznania... I boli mnie to że jest tylko jedno mieasto i teren pewnie będzie mały... GTA: SA jest THE BEST !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Zaibatsu.pl widać porównanie jednego z zleceniodawców z GTA 2: Jerkov''a, przedstawiciela ruskiej mafii i naszego bohatera z GTA IV. Widać zdumiewające podobieństwo, a do tego jest to Rusek. Więc wniosek jest taki:
W GTA IV NASZ BOHATER NAZYWA SIĘ JERKOV. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i sprzedajcie te głupie PC-y i kupcie Xboxa 360 lub Playstation 3, bo z kompem za jakies 5 lat to już sobie nie pogracie...no chyba że w starocie... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale na iksach, plejach i reszcie konsol można w sumie tylko grać. Poza tym, jak co 2-3 lata dokupujesz lepsze częsci do kompa, to nówki na nim idą, a konsole po kilku latach zostaną wyparte przez następne next-geny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starocie są nadal dobre, a coraz częściej wciąz lepsze od tych gniotów którymi nas karmią producenci, jak np.: Gothic 3 czy GTA 4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować