Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Tajemnice Smallville

58 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 19:29, czarek.k napisał:

Szkoda, że bendą po 23:00 emitować i do tego w niedzielę.

To nie jest, aż tak późno, ale mogli puścić o innej porze.
Jestem ciekaw czy znowu zawieszą emisji z powodu słabej oglądalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:12, blood2 napisał:

> Szkoda, że bendą po 23:00 emitować i do tego w niedzielę.
To nie jest, aż tak późno, ale mogli puścić o innej porze.
Jestem ciekaw czy znowu zawieszą emisji z powodu słabej oglądalności.

Ja czytałem, że po wakacjach zawiesili emisje, bo w ramówce miejsca nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2007 o 17:12, czarek.k napisał:

Ja czytałem, że po wakacjach zawiesili emisje, bo w ramówce miejsca nie było.

wg mnie to tylko gadanie. wola puszczac swoje kolumbijskie telenowele niz porzadny serial. ale coz poradzi zwykly obywatel:) a szkoda... w stanach juz 7 seria leci... wiec jedyny sposob by obejrzec dalsze to narazie zagraniczne sklepy... ja dzieki temu juz na 5 serii siedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne były te dwa ostatnie odcinki. Może mi ktoś przypomnieć co było w ostatnim odcinku zanim przestali emitować Tajemnice Smallvile na TVN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:26, czarek.k napisał:

Świetne były te dwa ostatnie odcinki. Może mi ktoś przypomnieć co było w ostatnim odcinku zanim
przestali emitować Tajemnice Smallvile na TVN?

powiedz mi jaki tytul to opowiem:) ale polska edycja jest zacofana... 7 seria to dopiero kosmos;p obejrzalem juz wszystkie odcinki jakie sa wyprodukowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajemnice Smallville oglądam bardzo sporadycznie, jednak odcinki, które widziałem bardzo mi się spodobały. Początkowo myślałem, że będzie to film o chłoptasiu w niebieskim lateksowym kostiumie z czerwonymi gaciami, jednak tutaj tego stroju nie ujrzałem. Na całe szczęście. Ogólnie postaci Super-Mana nie lubię, ale w tym serialu jest ona pokazana w zupełnie inny (lepszy) sposób. Oglądałem ostatnio wyświetlone odcinki i one również przypadły mi gustu.
Krótko mówiąc: Jest to kryptonicznie dobry serial :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:26, czarek.k napisał:

Świetne były te dwa ostatnie odcinki. Może mi ktoś przypomnieć co było w ostatnim odcinku zanim
przestali emitować Tajemnice Smallvile na TVN?

http://www.kryptonleague.com.pl/www/index.php?opisy_odcinkow
Tu są opisane prawie wszystkie odcinki Smallville wystarczy znaleźć interesujący Ciebie odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło ale oni zawsze chyba będą puszczać to w wakacje. Polecam stronkę www.chomikuj.pl co tam jest nie powiem ale na pewno was (fanów smallville) ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 21:39, czarek.k napisał:

TVN znowu przesteał emitować Smallville, seria się już skończyła czy przenieśli na inny
dzień?


Przecież w necie można pobrać seriale :P
Chyba nie można za bardzo sie w tym temacie rozpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:58, Lord Andre 1 napisał:

Chyba raczej udać się do sklepu i kupić.

Ta nawet przyszłe sezony (daaaleko za granica) :P są takie pliki jak torrenty ale ich nie popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ściagasz i za to zapłacisz to dobra ale nie to co ty robisz. A jak nie ma jeszcze w Polsce to trzeba zaczekać ąż będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:01, Lord Andre 1 napisał:

Jeżeli ściagasz i za to zapłacisz to dobra ale nie to co ty robisz. A jak nie ma jeszcze
w Polsce to trzeba zaczekać ąż będzie.

?
TVN puszcza to tylko w wakacje i to pare odcinków jest
1 sezon to 22 odcinki pomyslmy
8 sezon jest tera kręcony
4 sezon chyba leci u nas tera a może 5 (tak czy inaczej początek) to se poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym serialu coś mi bardzo nie pasuje. Chodzi o to, że smallville dzieje sie w czasach młodości supermana. A pierwszy komiks o supermanie został wydany w 1940 r. i jak czytałem na Wikipedii opowiadał on w skrócie jego historię. A reżyserzy serialu chyba o tym zapomnieli i serial dzieję się w czasach współczesnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 13:00, czarek.k napisał:

W tym serialu coś mi bardzo nie pasuje. Chodzi o to, że smallville dzieje sie w czasach
młodości supermana. A pierwszy komiks o supermanie został wydany w 1940 r. i jak czytałem
na Wikipedii opowiadał on w skrócie jego historię. A reżyserzy serialu chyba o tym zapomnieli
i serial dzieję się w czasach współczesnych.


Oj tam. Nie wyobrażam sobie tego serialu w latach 45-60 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odkopuję stary temat jednakże chciałem się pochwalić, że od niedawna oglądam odcinki "Tajemnice Smallville" serial bardzo mnie wciągnął. Jestem w połowie drugiego sezonu. Serial jest po prostu fantastyczny ! Mam nadzieję, że dalej też utrzymuje ten wspaniały poziom jak teraz. Szkoda, że 10 sezon będzie ostatnim, ale do niego mam jeszcze trochę do oglądania ^^
Tym bardziej ostatnio sobie o nim przypomniałem, a dokładnie czasy mojego dzieciństwa jak zupełnie przypadkowo oglądałem parę odcinków i nie domyśliłem się wtedy, że głównym bohaterem jest młody Clark Kent czyli w przyszłości Super-man.
Czas nadgonić zaległości, a serial oczywiście wszystkim polecam bo jest rewelacyjny.

Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować