Zaloguj się, aby obserwować  
kamceg

The Elder Scrolls IV: Adamantine Tower

15 postów w tym temacie

Jeszcze nie ochłoneliśmy po premierze Shivering Isles a tu taka niespodzianka. Sam nie będę pisał bo po prostu jestem oszołomiony z radosci:) Tekst podaje wam prosto z http://www.elderscrolls.phx.pl/ - zdecydowanie najlepszego serwisu o TES w Polsce, jak nie wierzycie oto dowód:)

"Dziś mamy dla Was sensacyjne wiadomości. Udało nam się przeprowadzić wywiad z jednym z najważniejszych ludzi odpowiedzialnych za TES IV: Oblivion - Toddem Howardem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie dwa fakty: po pierwsze jesteśmy pierwszym polskim serwisem, któremu się to udało, a po drugie to czego się dowiedzieliśmy zdumiewa.
Todd Howard ujawnił plany Bethesdy - będzie kolejny dodatek do Obliviona. I co zdumiewa najbardziej - dodatek będzie się nazywał TES IV: Adamantine Tower czyli Adamantytowa Wieża. Cały wywiad został przeprowadzony na zasadach wyłączności co sprawia, że jesteśmy pierwszym serwisem na świecie, który o tym informuje. Całkiem prywatnie Todd przyznał, ze wybór padł na nas ze względu na zbieżność nazwy serwisu i nowego dodatku - taki prezent od Bethesdy w uznaniu dla prężnie działającego środowiska TES w Polsce."



Ja powiem na koniec jeszcze tyle: gratulacje dla ekpiy z AW:)

20070401110212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 11:02, kamceg napisał:

Jeszcze nie ochłoneliśmy po premierze Shivering Isles a tu taka niespodzianka. Sam nie będę
pisał bo po prostu jestem oszołomiony z radosci:) Tekst podaje wam prosto z http://www.elderscrolls.phx.pl/
- zdecydowanie najlepszego serwisu o TES w Polsce, jak nie wierzycie oto dowód:)

"Dziś mamy dla Was sensacyjne wiadomości. Udało nam się przeprowadzić wywiad z jednym z najważniejszych
ludzi odpowiedzialnych za TES IV: Oblivion - Toddem Howardem. Nie byłoby w tym nic dziwnego,
gdyby nie dwa fakty: po pierwsze jesteśmy pierwszym polskim serwisem, któremu się to udało,
a po drugie to czego się dowiedzieliśmy zdumiewa.
Todd Howard ujawnił plany Bethesdy - będzie kolejny dodatek do Obliviona. I co zdumiewa najbardziej
- dodatek będzie się nazywał TES IV: Adamantine Tower czyli Adamantytowa Wieża. Cały wywiad
został przeprowadzony na zasadach wyłączności co sprawia, że jesteśmy pierwszym serwisem na
świecie, który o tym informuje. Całkiem prywatnie Todd przyznał, ze wybór padł na nas ze względu
na zbieżność nazwy serwisu i nowego dodatku - taki prezent od Bethesdy w uznaniu dla prężnie
działającego środowiska TES w Polsce."



Ja powiem na koniec jeszcze tyle: gratulacje dla ekpiy z AW:)



Mają chłopy szczęście (o tych z AW). Pierwsi na świecie/w Polsce. a tak swoją drogą bethesada jest teraz niezwykle płodna (ale to zabrzmało ;). Co miesiąc dowiadujemy się o nowym dodadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 11:08, kamceg napisał:

A i ostrzeżenie: to moze byc prima aprillis:(


No i chyba to jest prima aprilis :D Nagle wyskakują że będzie następny dodatek i jest już okładka . a poza tym prężenie działające środowisko TES w polsce ? No nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno prima aprilis :]

Zresztą bodajże Pete Hines mówił że więcej dodatków do TES IV nie będzie.

No i za wcześnie jest na obrazek pudełka który dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nabrałem, szkoda :)
Ale pamiętam swoje podekscytowanie jak news zobaczyłem. :]
Pierwszym znakiem że coś nie jest tak to nazwa dodatku : taka sam jak serwis... A może... Pożyjemy zobaczymy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez to, ja już nie wierzę żadnym serwisom podającym informację o nowych grach, dodatkach. :]
Ja dzisiaj nikomu nie wierzę...
//Jest 1 taki dzień w roku...//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować