Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 15:32, Camelowaty napisał:

Jeszcze tylko 2 dniiiii TT.TT

Nie wiadomo. Może wyniki będą wcześniej. Już się nie mogę doczekać. Będę się cieszył jak dziecko, jeśli wygram choć jakąś gierkę z Extra Klasyki Next ;) Wreszcie nie będę mógł powiedzieć: "Nic w zyciu nie wygrałem :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tym razem liczę na to, że coś wygram. Przynajmniej oceny z polskiego nie idą na marne, a i talent do pisania się na coś przydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 15:36, kolektor napisał:

> Jeszcze tylko 2 dniiiii TT.TT
Nie wiadomo. Może wyniki będą wcześniej. Już się nie mogę doczekać. Będę się cieszył jak dziecko,
jeśli wygram choć jakąś gierkę z Extra Klasyki Next ;) Wreszcie nie będę mógł powiedzieć: "Nic
w zyciu nie wygrałem :)"


"Może wyniki będą wcześniej"
a moze pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:13, 6pawel napisał:

"Może wyniki będą wcześniej"
a moze pozniej?

Później na pewno nie. Skoro akne wtedy mówiła że do soboty by się na pewno wyrobili (tyle że jej się dni pomyliły). A poza tym nie mogą być później, bo w regulaminie jest napisane że do 16 lipca, czyli poniedziałku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 15:36, kolektor napisał:

Nie wiadomo. Może wyniki będą wcześniej. Już się nie mogę doczekać. Będę się cieszył jak dziecko,
jeśli wygram choć jakąś gierkę z Extra Klasyki Next ;) Wreszcie nie będę mógł powiedzieć: "Nic
w zyciu nie wygrałem :)"

No to muszę Cię zmartwić. Nie można wygrać gier z XKN. Najtańsze to chyba te, które były w Fajnej Cenie. Zresztą przejrzyj sobie nagrody z I etapu to dowiesz się co można wygrać. A co do mnie to modlę się o Radka, choć to niemożliwe. Ale 1.07 postanowiłem, że czegoś sobie odmówię. Na początku pomyślałem o kompie, ale jak się dowiem kiedy są wyniki, natępnie pomyślałem o telwizorze, ale było kilka ciekawych filmów, więc odmówiłem sobie... przeklinania, co mi się często zdarza w grach, kiedy coś mi nie wychodzi (po prostu łatwo mnie wyprowadzić z równowagi). Jak na razie się tego trzymam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:35, Mistic napisał:

Są już wyniki na gramowej stronie XKN ...

Ja jakoś ich nie widzę. Tylko wyniki I etapu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:41, cichy10 napisał:

> Są już wyniki na gramowej stronie XKN ...
Ja jakoś ich nie widzę. Tylko wyniki I etapu :/

ja tak samu mistic sobie jaja robi albo pomyslal ze to juz te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:35, Mistic napisał:

Są już wyniki na gramowej stronie XKN ...


... ale tylko pierwszego etapu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:33, cichy10 napisał:

No to muszę Cię zmartwić. Nie można wygrać gier z XKN. Najtańsze to chyba te, które były w
Fajnej Cenie. Zresztą przejrzyj sobie nagrody z I etapu to dowiesz się co można wygrać. A co
do mnie to modlę się o Radka, choć to niemożliwe. Ale 1.07 postanowiłem, że czegoś sobie odmówię.
Na początku pomyślałem o kompie, ale jak się dowiem kiedy są wyniki, natępnie pomyślałem o
telwizorze, ale było kilka ciekawych filmów, więc odmówiłem sobie... przeklinania, co mi się
często zdarza w grach, kiedy coś mi nie wychodzi (po prostu łatwo mnie wyprowadzić z równowagi).
Jak na razie się tego trzymam. :)

Faktycznie. Nie wiedziałem ;) A teraz pewnie będą gry z "byłej" Fajnej ceny, bo przecież FC już nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko do akne: Czy jest możliwość, że wygra się taką samą nagrodę, jakw pierwszym etapie, bo nie chciałbym wygrać drugi raz TDU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 20:08, cichy10 napisał:

Małe pytanko do akne: Czy jest możliwość, że wygra się taką samą nagrodę, jakw pierwszym etapie,
bo nie chciałbym wygrać drugi raz TDU??

Pewnie jest możliwość :). Ale jak niechcesz wygrać to zawsze możesz ją mi oddać x).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już sobie siana, w niedziele akurat będą wyniki wrzucać, nie widzicie, że i tak akne ma niezły zapieprz? Dajcie jej ten jeden dzień odpoczynku, jutro wyniki dostaniecie, zapewne tak jak zawsze około godziny 18....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 15:36, kolektor napisał:

> Jeszcze tylko 2 dniiiii TT.TT
Nie wiadomo. Może wyniki będą wcześniej. Już się nie mogę doczekać. Będę się cieszył jak dziecko,
jeśli wygram choć jakąś gierkę z Extra Klasyki Next ;) Wreszcie nie będę mógł powiedzieć: "Nic
w zyciu nie wygrałem :)"


Rozumiem CIę, tka samo myślałem na półmetku konkursu i wygrałem Dark Messiah :) Wierz mi cieszyłem się jak nie wiadomo co :)
Może tym razem się uda, głowa do góry :)
Jutrooo 16!Wyniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadziei nie róbcie, że dzisiaj będą wyniki. :-)Przecież jest niedziela. Jutro będzie poniedziałek, to na 100% popołudniu pokażą się wyniki drugiego etapu konkursu XKN. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować