Zaloguj się, aby obserwować  
Monastor

Wyniki Konkursu Mikołajkowego gram.pl!

394 postów w tym temacie

mam wrazenie, ze ekipa CD-P nauczona doswiadczeniem byla przygotowana na taki odzew na forum i nawet nie czyta tych komentarzy :P Mimo to, uwazam ze przy czesci nagrodzonych na serio daliscie ciala panowie z CDP, inaczej tego nazwac nie moge. :] A co do ewentualnych komentarzy, ze sie czuje przegrany... hemm... oczywiscie ze sie czuje przegrany i zawiedziony (a przegrywac nie lubie i nie potrafie, nie wiem jak wy...), przeciez dla sportu nie siedzialem nad swoja praca ladny kawalek czasu. Wiem, ze moj Irenicus (ktorego zreszta zaprezentowalem pare stron temu) nie umywa sie do pracy ze specjalnym wyroznieniem (jest wyczesana w kosmos), ale jak widze niektore prace co wygraly (nie bede mowil ktore zeby coby wywolywac zlych emocji) to niestety pusty smiech czlowieka ogarnia ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ja wiedziałem, że tak bedzie najpierw dałem to co dałem(i już to wykasowałem) i nie liczyłem na nagrode, potem miałem zrobic coś nowego ale cóż alea iacta et, nie płacze sie nad rozlanym mlekiem. No i prosze o więcej takich akcji<lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 16:26, chwistek111 napisał:

W pełni się zgadzam :D Praca, która wygrała nie jest zła. Bardzo dobry pomysł, ale autor drugiej pracy też miał
ten sam dobry pomysł tylko lepsze wykonanie.
pomysł=wygrana
pomysł+dobre wykonanie=przegrana
Na to wychodzi ;]


http://crpg.com.pl/publika/images/BadMinscAndGoodMinsc.jpg

po pierwsze pomysł, poziom humorystyczny i idea obu prac jest całkowicie RÓŻNA. Jeśli nie widzisz różnicy to nie dziwię się że nie wygrałeś.

Co innego Minsc gładzący maluteńskiego chomika z czapeczką mikołaja i czerwonym noskiem, a co innego Minsc z doklejoną dość sztycznie czapką (popatrz na miejsce gdzie styka się z czołem)... Pierwsza mnie śmieszy, znam tego arta z baldura w którego zagrywałem się tygodniami, a pomysł z przerobieniem chomika uważam za stokroć oryginalniejszy i śmieszczniejszy. Druga - zwykła przeróbka jak każda inna. Co w niej śmiesznego??

a w kwestii jakości - cytuję stronę konkursową Warto jednak zaznaczyć, że podstawową zasadą jest uzyskanie jak najśmieszniejszego efektu, wykonanie ma znaczenie drugorzędne (spokojnie więc możecie korzystać z windowsowego painta! :)). a także Trzydzieści osób, których prace najbardziej rozśmieszą komisję konkursową nagrodzonych zostanie grami z oferty firmy CDProjekt.

Przykro m że ktoś spędził godzinę i nie wygrał gry - niestety świadczy to o tym że nie rozumiem co było celem zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>podstawową zasadą jest uzyskanie jak najśmieszniejszego efektu

Co śmiesznego jest dorysowaniu zwykłej czapki i brody sprayem na arcie. Ja tam jakoś nie rotfl''owałem przed monitorem na widok dziewczynki z FEAR''a z dorobioną czapką i butami. Większość prac to coś w tym stylu, oczywiście są też prace śmieszne, które zasłużyły na wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 17:45, CyberTapir napisał:

>podstawową zasadą jest uzyskanie jak najśmieszniejszego efektu

. Ja tam jakoś nie rotfl''owałem

Dnia 07.12.2005 o 17:45, CyberTapir napisał:

przed monitorem na widok dziewczynki z FEAR''a z dorobioną czapką i butami.


truth... truth...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 17:06, D2T napisał:

Pierwsza mnie śmieszy, znam tego arta z baldura w którego zagrywałem się tygodniami, a pomysł
z przerobieniem chomika uważam za stokroć oryginalniejszy i śmieszczniejszy. Druga - zwykła
przeróbka jak każda inna. Co w niej śmiesznego??


Praca po prawej to portret Minsca z BG2? Nie grałeś w sequel?

Wszystkim osobom, które zapytałem o zdanie (nie wspominając im o konkursie) wskazały pracę po prawej jako zabawniejszą. Co w niej zabawnego? Boodolph! :P

Dnia 07.12.2005 o 17:06, D2T napisał:

Przykro m że ktoś spędził godzinę i nie wygrał gry - niestety świadczy to o tym że nie rozumiem
co było celem zabawy.


Ja się tam nie załamuję i wmawiam sobie, że sędziowie po prostu ciągnęli zapałki. :)

Celem było stworzenie najśmieszniejszego Mikołaja. To teraz rzucę konkretami, bo nie chcę już pisać o "niektórych" pracach. Weźmy pod lupę Iniemamocnego. Co w nim oryginalnego i śmiesznego? Dorobiona czapka i broda. Autor nawet się nie spocił, bo wybrał przykładowy rysunek od CDP. A skoro tak to jestem pewien, że sporo osób wysłało pracę łudząco podobną. Jestem ciekawy jakie kryteria zostały wzięte pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2005 o 17:06, D2T napisał:

Co innego Minsc gładzący maluteńskiego chomika z czapeczką mikołaja i czerwonym noskiem, a
co innego Minsc z doklejoną dość sztycznie czapką (popatrz na miejsce gdzie styka się z czołem)...
Pierwsza mnie śmieszy, znam tego arta z baldura w którego zagrywałem się tygodniami, a pomysł
z przerobieniem chomika uważam za stokroć oryginalniejszy i śmieszczniejszy. Druga - zwykła
przeróbka jak każda inna. Co w niej śmiesznego??

1. Chomik na 1 arcie ma bardziej sztucznie doklejona czapke nic Minsc na drugim więc nie wiem o co Ci chodzi ;]
2.Pomysł z przerobieniem chomika uwazasz za orginalniejszy, ale rogów renifera na drugim arcie nie widzisz (moze wszystkie chomiki takie maja ;]), a dodanie rogów renifera jest napewno orginalniejsze od zwykłej czapki.
3. " Druga - zwykła przeróbka jak każda inna." LOL to mnie rozbawiło :DDD. Na pierwszym obrazku masz czapke mikołaja, a na drugim czapke mikołaja, nowe dło z padającym śniegiem i fajnie zrobione rogi renifera. Teraz odpowiedz sobie na pytanie, która to zwykła przeróbka ;]
Nie chcę sie z tobą sprzeczać. Poprostu drugi art jest dla mnie smieszniejszy, ładniejszy i autor wiecej sie nad nim napracował. Jeżeli cytujesz regulamin, że "wykonanie ma znaczenie drugorzędne" to jednak trzeba pamiętać, że liczy się również włożony wysiłek w pracę. Można zrobic pracę w programie paint i nawet bez jakiś super zdolności, ale widać po niej czy ktoś sie wysilił czy nie.
PS. Pracownicy CD Projektu powinni jednak się wypowiedzieć. Jeżeli jest problem z obrazkami Minsca to nie chociaz powiedzą co ich tak rozśmieszyło w postaci z Iniemamocnych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 19:32, chwistek111 napisał:

PS. Pracownicy CD Projektu powinni jednak się wypowiedzieć. Jeżeli jest problem z obrazkami
Minsca to nie chociaz powiedzą co ich tak rozśmieszyło w postaci z Iniemamocnych :/


Tak jak napisałem - sędziowie wybrali kilka ciekawych prac, a potem po prostu ciągnęli zapałki :P

Ale z drugiej strony ten Iniemamocny jest taaaaki oryginalny. Ta czapka i ta broda - przecież to jest najciekawsza praca. Przez godzinę można turlać się po podłodze ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wyniki wam się najwidoczniej nie spodobały, każdy ma prawo do własnego zdania, ale prosze przestańcie wytykać wygranym ich błędy, bo nawet jak wygrali mogą poczuć się smutno, a celem tego konkursu miała być zabawa, jak ktoś nie wygrał szkoda. Przecierz to zabawa i możliwe, że cdprojekt spojrzał na wiek autorów, a moja praca zrobiona w paincie sprawiła mi troche kłopotów, ale spójrzcie, że jak ktoś co ma 9-10 lat wysłał prace na swoje możliwości dobrą i tak ją ocenili. Może to was nie przekona i nadal będą sprzeczki, że czapka jest gorsza od rogów chomika, ale nakłaniam was do skończenia tego wątku o wygranych i tych co mieli wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:40, MINIONQ napisał:

Wiem, że wyniki wam się najwidoczniej nie spodobały, każdy ma prawo do własnego zdania, ale
prosze przestańcie wytykać wygranym ich błędy, bo nawet jak wygrali mogą poczuć się smutno,
a celem tego konkursu miała być zabawa, jak ktoś nie wygrał szkoda.


Masz rację. Jak jest i tak wszyscy wiedzą, o czym zresztą świadczy większość komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kończymy bluzgi, ale tak pozatym to chciałbym zauważyć.... :D
PS. "jak ktoś co ma 9-10 lat wysłał prace na swoje możliwości dobrą i tak ją ocenili"- teraz to dopiero ich zbluzgałes (joke :P).
Pokój bracia :~)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 21:33, L0ck3 napisał:

Mam pytanie do wygranych - dostaliście jakiegoś mejla?

ja tam żadnego maila nie dostałem, ale pozatym przy wysyłaniu prac podawało sie gdzie wysłać wygraną w przypadku zostania "laureatem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 21:56, Dante Xardas napisał:

> Mam pytanie do wygranych - dostaliście jakiegoś mejla?
ja tam żadnego maila nie dostałem, ale pozatym przy wysyłaniu prac podawało sie gdzie wysłać
wygraną w przypadku zostania "laureatem"


No tak, ale dla pewności się pytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkursy plastyczne wywołują dużo emocji - może pora na odmianę. Co byście powiedzieli na konkurs pisarski, albo muzyczny (?!). Jakieś opowiadanie chętnie bym napisał, co do muzyki to lepiej nie będę próbował :D Ale za to efekty byłyby ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować