Zaloguj się, aby obserwować  
Monastor

Wyniki Konkursu Mikołajkowego gram.pl!

394 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2005 o 20:39, wikweb napisał:

Niby mieszkam w poznaniu a to nawet spore miasto więc jesli wyslali w piątek już powinno dojść

Heh... Też się niecierpliwię... Ale jak w zeszłym roku wygrałem konkurs mikołajkowy Gier Online (10 gier z NXK) to przyszło 23 albo nawet w wigilię (i to przez kuriera) ;)
Wierzę, że CDP lepiej się spisze pod tym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie się już paznokcie do obgryzania skończytły! Musiałem pożyczyć od sąsiadki...
Czekam i czekam... a doręczyciela nie ma!
O!! ktoś puka do drzwi....
Ech... to tylko moja dziwczyna w fikuśnej bieliźnie zaprasza na pięterko... A ja na Doręczyciela czekam!!!!
Odejdź kobieto! Na grę czekam!
Nie ma żadnego "ale"!
I ubierz się bo się przeziębisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 12:47, Modest-Vermin napisał:

Ja teraz mam 3 lekcje informatyki pod rząd więc jak wróce na chate to musi byc :]


No pieknie...nic nie ma :/ ehh...może jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 15:52, L0ck3 napisał:

Mnie wkurza to, że CDP nie napisze nam, czy wysłali, czym, co, i kiedy dojdzie :/


W regulaminie konkursu było wyraźnie napisane, że nagrody zostaną wysłane w tym samym tygodniu - i zostały. Gdyby miało mieć miejsce jakieś opóźnienie, poinformowalibyśmy o tym :). To kiedy paczka dojdzie zależy od poczty - w związku z okresem przedświątecznym i zwiekszoną liczbą przesyłek i listów, dostawa może zająć nawet 7 dni. Do świąt nagrody będa już u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:18, Konrad512 napisał:

Ile nagród jeszcze zostało do wygrania?


W konkursie mikołajkowym z 6 grudnia (czyli tym z tego wątku) wszystkie nagrody już rozdane. :)
Są jeszcze dwa konkursy.. wejdź w archiwum informacji i na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować