• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 09.05.2007 o 21:26, A.G napisał:

Mam pytanie jaka jest najsłabsza karta graficzna która obsługuje test drive bo ktoś napisał,
że działa także na słabe komputery!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????

Jeśli wierzyć napisom na pudełku od gry, to najsłabsza karta z jaką mógłbyś zagrać ATI Radeon 9800 256MB VRAM i NVIDIA 6600 GT 256MB VRAM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po dodaniu do konfiguracji mojego kompa kości 512 ramu, test drive nagle zaczął się kaszanić. Obecna konfiguracja: Athlon 2500+ 1gb ram, GF6600GT@550/1070. Wcześniej jak miałem 512 ramu chodziło normalnie. Teraz nagle pojawił się problem z renderowaniem drogi. Nie przejadę 2 km i już mam nagłe załamanie trasy, wcześniej to zdarzało się ale dużo sporadyczniej i mogłem na najniższych detalach grać. A teraz zupełnie nie. Jest jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.05.2007 o 13:07, Splinter Cell1 napisał:

> tak calkiem btw, ktos mi powie jak concept cary pozyskac.. gram i gram tak sobie a tu
nic...a
> ludzie w necie sprzedają je za grube sianko :( sory za off top

Musisz ukończyć jakiś rodzaj wyścigów lub misji(np. zaliczyć wszystkie modelki, autostopowiczów
lub wyścigi, czasówki itd.). Za każdy ukończony rodzaj misji dostaniesz samochód(i właśnie
niektóre z nich to concept cary).
Za czasówki dostaniesz W12, za wyścigi Chryslera ME FOUR-TWELVE, za ukończenie wyścigu objazd
wyspy 8c Competizione,a za Próby prędkości Ford Shelby GR-1 Concept. Reszty nie pamiętam, ale
jakby co to w salonie z określonym samochodem pisze co musisz ukończyć, aby go zdobyć:-)


super, dzieki bardzo, wlasnie ukonczylem misje objazd wyspy i odebralemalfe. ale kurcze, tylko raz mozna go odebrac... a szkoda... w takim razie jak ukoncze na przyklad wsyzstkie proby predkosci i dostane forda, to tylko raz go dostane? nie mozna go potem jakos kupic czy cos? bo jak nie to kurcze lipa straszna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.05.2007 o 23:13, OmenGda napisał:

> > tak calkiem btw, ktos mi powie jak concept cary pozyskac.. gram i gram tak sobie
a tu
> nic...a
> > ludzie w necie sprzedają je za grube sianko :( sory za off top
>
> Musisz ukończyć jakiś rodzaj wyścigów lub misji(np. zaliczyć wszystkie modelki, autostopowiczów

> lub wyścigi, czasówki itd.). Za każdy ukończony rodzaj misji dostaniesz samochód(i właśnie

> niektóre z nich to concept cary).
> Za czasówki dostaniesz W12, za wyścigi Chryslera ME FOUR-TWELVE, za ukończenie wyścigu
objazd
> wyspy 8c Competizione,a za Próby prędkości Ford Shelby GR-1 Concept. Reszty nie pamiętam,
ale
> jakby co to w salonie z określonym samochodem pisze co musisz ukończyć, aby go zdobyć:-)

>

super, dzieki bardzo, wlasnie ukonczylem misje objazd wyspy i odebralemalfe. ale kurcze, tylko
raz mozna go odebrac... a szkoda... w takim razie jak ukoncze na przyklad wsyzstkie proby predkosci
i dostane forda, to tylko raz go dostane? nie mozna go potem jakos kupic czy cos? bo jak nie
to kurcze lipa straszna ;/



zawsze mozesz skopiowac sobie save''a, sprzedac samochod i zobaczyc, czy uda ci sei go jeszcze raz kupic :)
ja nie sprawdzalem. a jesli chcesz miec dwa takie same- to co po? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam natomiast dziwny problem. Gdy jeżdżę w trybie jazdy swobodnej, to nie ma na wyspie żadnego radiowozu. Nawet jak się właduję w kogoś to nie ma policji. Co robić? Zaznaczam, że na przykład jak robię misje kurierskie to policja jak najbardziej występuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, już powiększyłem przepustowość internetu do 2 mb/s i dalej widzę, większość osób na szaro z tą ikonką o problemach...mam już porty odblokowane i dalej to samo...to już jest wina innych graczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.05.2007 o 15:03, KAROLMACIEJ napisał:

Ja mam natomiast dziwny problem. Gdy jeżdżę w trybie jazdy swobodnej, to nie ma na wyspie żadnego
radiowozu. Nawet jak się właduję w kogoś to nie ma policji. Co robić? Zaznaczam, że na przykład
jak robię misje kurierskie to policja jak najbardziej występuje :/

Nie jestem na 100 % przekonany ale z policją na mapie świata chyba tak jest, że jej poprostu nie ma-tylko w misjach się pojawia-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam podobny problem. jeszcze dzis kupilem sobie oryginalke. wszystko na luzaku. zadowolny instaluje i juz chce grac ale niestety nie moge odpalic gry. jak wyzej -> czyta plyte, czyta, czyta komp sie grzeje... a po chwili cisza i nic... zadnego komunikatu. absolutnie nic. reinstall robilem i nic. kompa mam
athlon 64 3000
geforce 7600GT
1GB RAM
chyba nie jest to wina paramerów... prosze o pomoc. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.05.2007 o 15:55, KAROLMACIEJ napisał:

Aha. Może i tak jest. Dzięki za odpowiedź!


w jezdzie swobodnej tez jest policja.. ,w kazdym razie u mnie byla ;)
- wystarczy "przydzwonic" w jakies auto a juz zaczna poszukiwac "sprawcy" ,ale jak szybko odjedziesz z miejsca stluczki to moga Cie nie znalezc ... i wtedy nie zobaczysz :) ,a wiec brak policji ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.05.2007 o 17:58, Troniak napisał:

mam podobny problem. jeszcze dzis kupilem sobie oryginalke. wszystko na luzaku. zadowolny instaluje
i juz chce grac ale niestety nie moge odpalic gry. jak wyzej -> czyta plyte, czyta, czyta
komp sie grzeje... a po chwili cisza i nic... zadnego komunikatu. absolutnie nic. reinstall
robilem i nic. kompa mam
athlon 64 3000
geforce 7600GT
1GB RAM
chyba nie jest to wina paramerów... prosze o pomoc. pozdro

Mam dokładnie to samo. Pisałem już o tym problemie, ale jakoś nikt nie był w stanie mi pomóc. Wcześniej gra chodziła normalnie. Możliwe, że to przez zainstalowanie jakiejś poprawki do Windowsa XP. Pewnie będzie trzeba przeinstalować Windowsa, chyba że ktoś znajdzie wcześniej rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a ja mam nowke sztuke i w ogole od poczatku nie chce migac! prosze o pomoc! nie chce wywalac gry:D to sie musi dac jakos obejsc...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam wielki problem!! :(
Czy ktos wie dlaczego jak chcem zaczac wyscig (naciskam START) i nic!!!
Jeszce jeden problem mam , bo jak chcem wziasc TEST DRIVE (jazde prubna) to sie wogule nie da!!!
Jeszcze dzis prosze o odp. Zgory bardzo dziekuje..
P.S.Wie ktos moze gdzie mozna sciagac save-y do unlimited??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam...jak już wcześniej pisałem mam problem z save''mi...nie ma ich wogóle...tego pliku TDU w moich dokumentach po pierwszym graniu też niema(całego pliku Moje Dokumetny\Test Drive Unlimited-NIE MA)...a przecież tam powinny znajdować się save.. :/... Prosze ludzie pomóżcie...jak moge grać??? Plis!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

1.Możesz mieć pirata.
2.Ściągnij save.
3.Błąd z gry,jeśli masz oryginał.

Mi save się sam skasował,więc miałem nawet podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.05.2007 o 18:55, pan m. napisał:

1.Możesz mieć pirata.
2.Ściągnij save.
3.Błąd z gry,jeśli masz oryginał.

Mi save się sam skasował,więc miałem nawet podobn


>Nie mam pirata bo kupiłem oreginalkę z 97 zł...tych save''ów nawet nie miałbym gdzie wklejić...jaki błąd,przecież to jest oregialna gra i wszystko powinno być OK...a nie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poszperaj w necie i szukaj,a znalazłem save po 10 minutach.Wklej go po prostu do Moich dokumentów,a tamten folder "Test Drive Unlimited"po prostu wykasuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować