• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Koledzy proponuje zrobic tak jak Max0606 zrobil i proponowal ja tez tak zrobilem czyli wywalilem savegame2 i gra smiga normalnie wielkie dzieki max tylko jest jeden mankament dlugo doscyc pojawiaja sie inni uczestnicy gry moze wina serwerow sadze nawet ze napewno bo dosc dlugo mi sie laczyl ale jest ok jeszcze raz dzieki max i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2007 o 11:18, fifomaniak napisał:

Ekhm, to jest karta zintegrowana z plyta glowna


Świetnie, tylko że na mojej płycie głównej jedyne co jest zintegrowane to karta dźwiękowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ten post dedykuje tym wszystkim którzy stracili nerwy, patrząc wciąż na zastygły obrazek "TDU zapisuje prosze czekac".
Od tygodnia miałem ten sam problem. Na sczęście kiedy przeglądałem europejskie forum TDU (po angielsku oczywiście), trafiłem na programik który nazywa się TDU Tool Kit. Po zainstalowaniu odkryłem opcje pod nazwą " registry fixer" który miał usuwac zacinke podczas tego głupiego Saving screen. Naciskam " clear cache", odpalam TDU biore mojego czarnego Lotusa Exige i wtedy nadeszła chwila prawdy ( i grozy:)). Pojawia się "TDU zapisuje prosze czekac". Mówie do siebie "znowu sie zatnie, motyla noga no" a tu nic. Miła niespodzianka. Wszystko pięknie chodzi, moge jeździc ile chce i gdzie chce, dowolnym, wybranym przeze mnie pojazdem w dodatku. Nareszcie moge sobie pojeździc po takim długim czasie rozłąki.
TDU Tool Kit mozna ściągnąc ze strony pasjonatów TDU z Angli: www.wolfs-hideout.co.uk
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2007 o 15:18, max0606 napisał:

słuchaj go abędziesz w w klapkach chodził w zimę


A co ty do niego masz, znasz go w ogóle?! A co do daty to u mnie jest różnica jednej sekundy:P I po prostu u mnie usunięcie tego katalogu nic nie dało, jak też wielu innym osobom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2007 o 19:28, Garfield92 napisał:

Ten post dedykuje tym wszystkim którzy stracili nerwy, patrząc wciąż na zastygły obrazek "TDU
zapisuje prosze czekac".
Od tygodnia miałem ten sam problem. Na sczęście kiedy przeglądałem europejskie forum TDU (po
angielsku oczywiście), trafiłem na programik który nazywa się TDU Tool Kit. Po zainstalowaniu
odkryłem opcje pod nazwą " registry fixer" który miał usuwac zacinke podczas tego głupiego
Saving screen. Naciskam " clear cache", odpalam TDU biore mojego czarnego Lotusa Exige i wtedy
nadeszła chwila prawdy ( i grozy:)). Pojawia się "TDU zapisuje prosze czekac". Mówie do siebie
"znowu sie zatnie, motyla noga no" a tu nic. Miła niespodzianka. Wszystko pięknie chodzi, moge
jeździc ile chce i gdzie chce, dowolnym, wybranym przeze mnie pojazdem w dodatku. Nareszcie
moge sobie pojeździc po takim długim czasie rozłąki.
TDU Tool Kit mozna ściągnąc ze strony pasjonatów TDU z Angli: www.wolfs-hideout.co.uk
Pozdrawiam!


Jak to nie pomoże...to...to.... przestanę lubić TDU!;D ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie rozumiem po co to piszesz ?, każdy może się wypowiedziec doradzic/pomóc/swoje zdanie wyrazic, i tak powstaje dyskusja, rozmawiamy o tym i o tamtym, a Ty jak Ktoś wyrazi zdanie to już z chamstwami lecisz, nie uważasz, że to bez sensu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ale co to znaczy clear cache?(nie hodzi mi o dosłowne znaczenie, ale co to spowoduje??)Bo komp nie jest tylko mój i jakby się coś popsuło, to byłby duży problem. Trzeba uważać z takimi programami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

DZIAŁA!!!
Podsumowując:
Nie usuwając gry, wejdz do C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Test Drive Unlimited i usuń plik .txt.
W grzę poprosi Cię o podanie klucza i gitara, wszystko działa !!!!
Przejechałem już 5 wyścigów i nic - działa pieknie! Smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2007 o 20:51, Splinter Cell1 napisał:

ale co to znaczy clear cache?(nie hodzi mi o dosłowne znaczenie, ale co to spowoduje??)Bo komp
nie jest tylko mój i jakby się coś popsuło, to byłby duży problem. Trzeba uważać z takimi programami...


Wyczyści tylko cache TDU, a nie wszystkiego. Poza tym jest to bezpieczne (mam nadzieje :) )

A to dla lysybolo: http://www.wolf.lightning-bolt.net/downloads.php?action=view&did=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ściągnąłem program Tool Kit i wszystko działa!!:-) Przynajmniej na razie...więc jak ktoś chce rozwiązać problem to najlepiej ściągnąć ten program, zawiera też wiele innych przydatnych funkcji;) Garfield podał link. Aha, i żeby ściągnąć to chybamusicie się zarejestrować na tej stronie.

blind sniper--------> ja takie coś miałem przez ostatnie 5 miesięcy;) Ale chyba z innego powodu, więc może w ghodzinach popołudniowych będzie już dobrze? A jak nie to spróbuj wejść w dodaj/usuń programy i tam dodaj/usun skladniki systemu windows, następnie usługi sieciowe, i sprawdź czy masz zaznaczone opcje:
interfejs użytkownika UPnP i Odnajdywanie urzadzen bram internetowzch i klient sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować