Zaloguj się, aby obserwować  
Wrukos

Bitwa Ras-gra forumowa

25 postów w tym temacie

W zabawie może wziąźć udział każdy gramowicz.Gra polega na tym by siły dobra i zła konkurowały ze sobą mianowicie piszę fabułę i potem ją wszyscy rozwijamy.Regulamin:regulamin jest podobny do tego co obowiązuje na forum:brak wulgarnych słów i krytykowania,tylko ci co biorą udział w zabawie mogą rozwijać fabułę.Trzeba też wypełnić taką kartę jaka jest poniżej.Potrzebuję 10 uczestników 5 do sił zła i 5 do sił dobra. A oto karta: Imię: Rasa:dla sił dobra:elf,krasnolud,człowiek,półelf,biały mag,a dla sił zła:asasyn(ja nim jestem),nekromanta,ork,mroczny elf,wampir. Siły:zła lub dobra Broń: Krótki,ale szczegółowy opis postaci: Miasto: Opis miasta:


;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoglast
Człowiek
Siły Dobra
Miecz "Świszczące Cięcie"
Jest to szlachetny rycerz który staje w obronie wiary w Handaluma (jego Bóg) Walczy w imię dobra i wywodzi się z rodu Elgohna. Jest brunetem ma piwne oczy i urodził się 1 listopada. Mieszka w mieście Grimli Roth (kamienny stołb)

Grimli Roth:
Miast bardzo rozległe. Znajduje się koło lasu Foronhu (mroku). Mieszka w nim prawie 500.000 mieszkańców. Mury ma grube i wysokie. Na murach zas jest pełno łuczników. Burmistrzem jest Egromir Wielki (kuzyn Hoglasta) Chałupy są zrobione z kamienia i drewna. W samym środku miasta znajduje się Gildia Wojowników. Może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Faramir Rasa:asasyn Siły:zła Broń:dwa zatrute ostrza i sztylet asasyna Opis:Faramir to doświadczony gladiator zna się trochę na alchemii i może użyć zwojów z dziedziny błyskawicy. Miasto:Amon Din Opis miasta:Amon Din to piękne miasto na pustyni jego mury są grube,a praktycznie niezniszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 19:30, Cesarro napisał:

Hoglast
Człowiek
Siły Dobra
Miecz "Świszczące Cięcie"
Jest to szlachetny rycerz który staje w obronie wiary w Handaluma (jego Bóg) Walczy w imię
dobra i wywodzi się z rodu Elgohna. Jest brunetem ma piwne oczy i urodził się 1 listopada.
Mieszka w mieście Grimli Roth (kamienny stołb)

Grimli Roth:
Miast bardzo rozległe. Znajduje się koło lasu Foronhu (mroku). Mieszka w nim prawie 500.000
mieszkańców. Mury ma grube i wysokie. Na murach zas jest pełno łuczników. Burmistrzem jest
Egromir Wielki (kuzyn Hoglasta) Chałupy są zrobione z kamienia i drewna. W samym środku miasta
znajduje się Gildia Wojowników. Może być ?

Pewnie oto lista:gorn63(siły zła) Cesarro(siły dobra).Brakuje 8 uczestników.Dostępne rasy to:elf,biały mag,ork,półelf,krasnolud,mroczny elf,nekromanta,wampir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imie : Ildrian
Rasa : Mroczny elf
Siły zła
Broń : "Północny Wiatr" - zabójcze arcydzieło z północy, okolic Doliny Lodowego Wichru, z runami na ostrzu i miarowymi wcięciami.
Opis : Ildrian, mroczny elf z Menzzoberanzan, wychowany na powierzchni przez traperów ludzkich.
Miasto : Menzzoberanzan
Opis miasta : Zakopane głęboko pod ziemią, w Podmroku.

No i żeby miało to jakikolwiek sens... A nie : po kilku postach koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scerio
Mroczny elf
siły zła
broń:Łuk ozdobionymi ludzkimi kościami i średniej długości miecz
Były elf z miasta Leuona. Został wygnany ponieważ wrobiono go w zabójstwo.Jego chęć zemsty zamieniła go w mrocznego elfa.Zaprzysiągł ,że zabije każdego kto maczał palce wrobienia go w zabójstwo.

Leuona:Piękne miasto zbudowane w lesie zamieszkałe przez zwykłych elfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 19:41, Cesarro napisał:

No to poczekamy na innych...w tym czasie napisz coś o świecie czasie akcji i wogóle z czym
to się je :)

Świat jest pełen fantazji i neautralnych istot.Akcja jest dosyć ciekawa siły dobra opracowują swoją fabułę,a siły zła swoją.Dobro będzie musiało wymyślić swoją stolicę i zło tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 19:57, WIelbiciel DSII napisał:

Scerio
Mroczny elf
siły zła
broń:Łuk ozdobionymi ludzkimi kościami i średniej długości miecz
Były elf z miasta Leuona. Został wygnany ponieważ wrobiono go w zabójstwo.Jego chęć zemsty
zamieniła go w mrocznego elfa.Zaprzysiągł ,że zabije każdego kto maczał palce wrobienia go
w zabójstwo.

Leuona:Piękne miasto zbudowane w lesie zamieszkałe przez zwykłych elfów.

Może zostaniesz orkiem?Orkowie posługują się broniami wymagającymi ogromnej siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 20:03, Cesarro napisał:

Więc ja wymyślam dla dobra...Stolica: RavellDonn (piękne misato położone w dolinie Ravell)


A dla zła Minas Morgul.Cesarro będziesz przywódzcą dobra?Bo ja jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 20:10, Adrian-rhcp napisał:

a jak sie mają sprawy kiedy ktoś się chce skończyć gre?

Wtedy oznacza że poległ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy się obudziłem zobaczyłem za oknem wielkie tętniące życiem miasto. Kamienny Stołb żył tak jak kiedyś. Gdy się ubierałem ktoś zaklupał do drzwi. To był posłaniec burmistrza. Chciał ode mnie żebym pojechał w misję dyplomatyczno ekonomiczną do miasta Gorhull w południowej częsci lasu. Po drodze zrobiłem małe obozowisko.

To już jest rozpoczęcie fabuły dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 20:17, Ildrian napisał:

gorn63, mogę wymyślić fabułę dla sił zła, bo ja jestem obeznany w takich rzeczach.

Tak możesz zacząć:orkowy zwiadowca spostrzegł obóz i.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, mam lepszy pomysł.

Gromada najgorszych stworów tego i tamtego świata siedziała w jaskini. Zwiadowca patrzył na nich. Sądna wiadomość mogła nadejść. I wtedy usta mrocznego elfa otworzyły się. Wyjawił on, że spostrzegł grupę ludzi.

[Jest nas trzech i już zaczynamy?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować