Zaloguj się, aby obserwować  
LordVeider

Muzyka z Carbona

16 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 10:02, danni130 napisał:

Proszę dajcie mi linka jak ściągnąć muze z Carbona NFS:CARBON


A czy to jest na pewno legalne? Wydaje mi się, że nie, bo tam są kawałki, na które licencje ma EA Games, więc nie posiadając tej gry/płyt tych wykonawców nie możemy sobie ot tak ściągnąć ich kawałki, bo raczej nie są oparte na licencji GNU xP. [hyhy ;p]. Chociaż mogę się mylić, ale na 99% jestem pewny, że to co powyżej napisałem zgadza się z prawdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:18, danni130 napisał:

Nie bo muj kolega ściągnął ma internet i nic mu sie nie dzieje,to napewno nie jest piractwo
bo to muzyka a nie gra!!


To tak jakbyś ukradł gre to jest to samo tak i tak firmy mają straty a przez ludzi takiego pokroju jeszcze większe...
Składowanie nielegalnej muzyki bez originalnego nośnika jest nielegalne po prostu jest to kradzież albumu lub jednego utworu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, muzyka również ma prawa autorskie geniuszu. I jakbyś niezauważył większa część społeczeństwa ściąga pirackie wersjie programów/gier/muzyki i w więzieniu nie siedzą...
Eh Obywatele . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:18, danni130 napisał:

Nie bo muj kolega ściągnął ma internet i nic mu sie nie dzieje,to napewno nie jest piractwo
bo to muzyka a nie gra!!


Twój kolega poprostu nielegalnie ściagnął (czyt. piractwo), piractwo nie dotyczy tylko gier ale i programów, muzyki i filmów, ogólnie wszytskiego co ma prawa autorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:18, danni130 napisał:

Nie bo muj kolega ściągnął ma internet i nic mu sie nie dzieje,to napewno nie jest piractwo
bo to muzyka a nie gra!!

BUAHAHAAHA Gościu przeczytaj jeszcze raz co napisałeś- Bełkot dzecka (nic mu się nie dzieje...x))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mówiąc ale jeśli policja kiedyś zawita do Twego "kolegi" mogą mu skonfiskować dysk twardy i nałożyć grzywne na niego. A jeśli ma oprogramowanie nielegalne itp to będzie miał powiedzmy delikatnie kapę... Jedno idzie do drugiego itp. Tylko informuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO JEST PIRACTWO...W CARBONIE LECI MUZYKA PRAWDZIWYCH ZESPOŁÓW !!! więc jeżeli chcesz je mieć to kup ich płyty!!...Przeczytaj lepiej regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:15, danni130 napisał:

Weżcie odpisujcie mi na posta bo niby po co go założyłem????!!

Koledzy już ci odpisali - ściągnięcie tej muzyki z internetu to kradzież. Nie chcemy żebyś został przez nas przestępcą. Simple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mamy prosic o to, ze jezeli jakis temat nadaje sie jedynie do zamkniecia zamiast sie w nim niepotrzebnie dopisywac to wyslac do nas zgloszenie poprzez formularz? W regulaminie jest zapis o tym, zeby sie niepotrzebnie nie dopisywac do tematow, ktore sie nadaja do zamkniecia. W zwiazku z tym ostrzezenie otrzymuja:

danni130 (w przypadku tego uzytkownika jest to oczywiscie ostrzezenie za spam)
Maciex94
Misiekolxp001
Rexaw
Doktor14

Degrad -1 otrzymuja:

Krejt
PapaJaguar
Choinix
wip_01

Temat zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować