Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2011 o 13:00, Maurycy_69 napisał:

a te ataki smoka da sie ominąć? bo chyba jeszcze ani jednego nie udało mi się uniknąć..

Jeśli idzie o zionięcia to raczej nie, nie zadają one jednak jakiś przerażających obrażeń więc można je równoważyć magią leczącą trzymaną w lewej ręce i odpalaną gdy smok akurat krąży poza naszym zasięgiem (lub gdy pasek życia robi się niebezpiecznie krótki), jeśli potrafisz przywołać jakiegoś magicznego pomocnika to będzie też jakaś szansa że te losowe ataki smoka zostaną wymierzone w summona a nie w Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 12:41, Maurycy_69 napisał:

> następnie podbij zaklinanie jak najwyżej zdołasz proponuje 60+
jak to najszybciej zrobić? po prostu u trenera?


kuj pierścionki i zaklinaj je jakimkolwiek zaklęciem
co popadnie aczkolwiek najlepiej sprawdza się skradanie gdyż pierścionki te można sprzedać w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 13:10, mrdk napisał:

Karharot mógłbyś mi jeszcze powiedzieć gdzie znajdę tą daedre Medidiie? :)

Jej statua (od której dostaniesz tego questa) znajduje się na wzgórzu na zachód od miasta Solitude i kawałek na północ od wioski Dragon Bridge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 12:43, mrdk napisał:

Cz w Skyrim występują jakieś "artefakty" które można zdobyć jak np. Umbra w Oblivionie
(chodzi mi o miecz)??
Czy raczej trzeba rozwijać tylko kowalstwo żeby samemu zrobić jakąś fajną zabawkę???


ciekawy mieczyk daje daedra meridia
dość mocny tylko czar lipny bo odpędzenie umarłych ale skin broni wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 13:00, Maurycy_69 napisał:

a te ataki smoka da sie ominąć? bo chyba jeszcze ani jednego nie udało mi się uniknąć..

jeśli się za czymś schowasz to Cię nie tknie
ja podczas walki z jednym jaszczurem schowałem się za filar i biegałem dookoła niego puki nie siadł na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spytam jeszcze raz, bo moje ostatnie pytanie zaginęło gdzieś w gąszczu innych postów.

Czy w grze istnieje możliwość zresetowania naszych talentów/respecjalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 13:25, GanD napisał:

Spytam jeszcze raz, bo moje ostatnie pytanie zaginęło gdzieś w gąszczu innych postów.

Czy w grze istnieje możliwość zresetowania naszych talentów/respecjalizacji?


chyba tylko poprzez konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 11:03, Hubi_Koshi napisał:

Heh łaziłem sobie po szkole magii, zajrzałem do jednego pokoju i co widzę? Gościa zachowującego
się jak wskazówka zegara XD



Nooo co, widocznie wypił za dużo alkoholu hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie domu w Wichrowym tronie.

Spoiler

Chcę kupić sobie dam chałupę, ale typ od którego kupuje mówi, że nie da rady, bo coś tam się dzieję, co muszę zrobić, aby kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... ciągle nie mogę się zdecydować na rozwój w określonym kierunku (mag, wojownik albo mieszanka obu...), a nie chcę zachowywać perków na później w nieskończoność.

Cóż, trzeba czekać aż jakaś dobra dusza zrobi odpowiedni mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc typowym wojownikiem warto w ogóle inwestować w jednoręczną broń? Trochę mnie denerwuje fakt, że idę tą drogą. Niby mam tą tarczę, ładuję w blokowanie, ale czuję się dość słaby. To już kompan chodzący razem ze mną ma mocniejsze hity niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie polecam inwestować w Smithing. Sam podniosłem sobie ten skill do poziomu 100 w kilka godzin, nie używając cheatów, i teraz biegam sobie w smoczej lekkiej zbroi, która daje mi armor 322, do tego ulepszyłem sobie swoje bronie, i jeden sztylet daje mi ponad 35 dmg, a katana Ostrzy około 45. Trolle nie stanowią problemu nawet na 33 levelu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy skill dla danej umiejętności jest przydatny dla twojego sposobu rozgrywki.
Jeżeli chcesz grać z tarcza i magią to wal w broń jednoręczna. Jeśli nie to nie.

Czy ktoś w pierwszym mieście do którego prowadzi nas fabuła(mieści nie wioski) nauczy mnie wymowy/retoryki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po trzydziestu godzinach gry stwierdziłem, że nie i zacząłem od nowa.
Jednoręczna jest ok, jeśli planowałbyś się "przespecjalizować" później na assasyna jak wojownik się znudzi (te samo drzewko jednoręcznej z dualami, ale tak to wal w dwuręczną. Blokować można przecież i rozwijać perki z bloku (nie dotyczące tarczy) poświęcisz ok 20 -50 punktów pancerza a twoje obrażenia wzrosną ponad dwukrotnie. Braki w pancerzu można potem uzupełnić wybierając odpowiedni guardian stone (+50p pancerza, 25% resist do magii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 14:12, In_The_End napisał:

Czy ktoś w pierwszym mieście do którego prowadzi nas fabuła(mieści nie wioski) nauczy
mnie wymowy/retoryki?


w Skyrimie wogóle nie ma nauczycieli retoryki. Jedyny sposób by podnieść to handlowanie i "wyzwania" w czasie rozmów (persuade/intimidate/lie
Pozdrawiam

Edit: sorry są pomyliły mi się umiejętnosci ;) są w Windhelm, Markarth, Solitude, i jeden krąży po świecie z karawanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować