Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2012 o 10:52, LordEnglish napisał:

Nie wiem co takiego zrobiłem, ale kiedy rozpoczynam quest

Spoiler

Szczur zapędzony w kąt

,
czyli muszę odnaleźć
Spoiler

Esberna

to wcześniej mam pogadać z
Spoiler

Delphinie

w Rzecznej
Puszczy. I tutaj robią się problemy. Za każdym razem, kiedy próbuję zrobić szybką podróż,
wywala mnie do pulpitu, nawet jeżeli podróżuję do Samotni. Wie ktoś, jaki może być tego
powód?


Problem sam się rozwiązał, teraz muszę ruszyć do Pękniny i znowu się powtórzył. Szybka podróż wywala mnie do pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś wrzucił to link do moda do gry, który zmienia wygląd inwentarza na bardziej Oblivion''owy.
Możecie podać bo jeszcze raz ?
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ich wielu. Mogą być generowani jako zwykli przeciwnicy, ale wtedy oczywiście nie dostajemy maski.

A przynajmniej tak czytałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 11:18, Jackal-pl napisał:

Mi się wydaje, czy Deadryczny armor nie jest ciężki?!
Gdy zakładam go to tracę premię od obrony z perków!

Na bank jest ciężki. U mnie wszystkie perki działają. Czyżbyś odkrył nowe, nieznane dotąd pokłady bugów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jak założę kompletny armor deadryczny, to się wszystko naprawi, narazie mer nosi. Wygląda zaje..fajnie!!
Smoczy się kryje, a i obrony trochę więcej.

A jeszcze ktoś się pytał wcześniej, ale nie było odpowiedzi. Da się resetowac perki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne perki z drzewka działają tylko wtedy, gdy masz pełen ciężki na sobie. Z tym, że bez różnicy, czy masz na sobie krasnoludzki, orkowy i deadryczny jednocześnie czy tylko jeden rodzaj - liczy się, że tylko ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 13:35, KamyK_84 napisał:

> A jeszcze ktoś się pytał wcześniej, ale nie było odpowiedzi. Da się resetowac perki?


Tylko za pomocą jakiegoś moda np. http://skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=3665 .
Przydatne :)


Według mnie to jak korzystanie z kodów. To tak jakbyś w rzeczywistości szkolił się w magię lub kradzież, a po paru latach stwierdzisz, że źle wybrałeś w życiu i kicha ;p nie zresetujesz swoich umiejętności :P :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, wywaliłem ze SAteam pliki lokalne gry i zainstalowałem hrę od nowa, jednak zostały stare pliki ini i prefs, uruchomiłem grę od nowa, na początku było ok ale gdy tylko opuściłem Helgen i wyszłem na otwarty teren to po pięciu minutach gry wywaliło mnie na pulpit, czyli nic to nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 14:24, Azazell napisał:

Według mnie to jak korzystanie z kodów. To tak jakbyś w rzeczywistości szkolił się w
magię lub kradzież, a po paru latach stwierdzisz, że źle wybrałeś w życiu i kicha ;p
nie zresetujesz swoich umiejętności :P :>


To tylko perki. Zdarza się, że perk w którego wpakowałeś staje się bezużyteczny, a na późniejszych lvl''ach każdy punkt jest ważny. Po za tym masz możliwość ustalenia opłaty za reset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 14:19, Jave napisał:

Kolejne perki z drzewka działają tylko wtedy, gdy masz pełen ciężki na sobie. Z tym,
że bez różnicy, czy masz na sobie krasnoludzki, orkowy i deadryczny jednocześnie czy
tylko jeden rodzaj - liczy się, że tylko ciężki.



No to muszę Cię rozczarować, kiedy nosiłem tors i hełm deadryczny, reszta płytowy smoczy, to premie nie działały (chodzi o tą premię za noszenie kompletnego ciężkiego armora). A jak założyłem cały deadryczny, to wszystko śmiga ;)
Jestem niemal niezniszczalny, pod warunkiem, że nie ma tu żadnych magów, w innym razie trzeba czasem coś wypić. A prezentuje się to świetnie. Np. Poniżej ja z Lydią ;) (Takie tam w Białej Grani :D)
http://imageshack.us/g/337/tesv2012010814291199.png/

Oczywiście mam kowalstwo 100, jednoręczne bronie 99 i 3/4, tarcza niecały 60, ciężki pancerz 87. Łucznictwo 54 (mam miecz i łuk deadryczny, tylko ten kransoludzki kołczan niepasuje kolorystycznie :( )
Azazell - w życiu zawsze możesz się nauczyć czegoś nowego, w życiu nie ma limitu skilli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzucę Ci fajnym poradnikiem. Dzięki niemu wykujesz najlepszy pancerz, jaki się da:
http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?f=194&t=3478&start=40
A przynajmniej myślę, że lepiej się nie da, bo faktycznie są te odgórne ograniczenia dopalania przedmiotów.

U mnie, jak mówiłem, działają bonusy za pełny pancerz, choć noszę własny deadryczny i maskę kapłana, którą zdobywa się za znalezienie pozostałych ośmiu.

A tak swoją drogą... Bo kuję ten pancerz z coraz lepszym współczynnikiem do obrony, ale jak on właściwie działa? Jeżeli mam pancerz 100, redukuje on 100 pkt obrażeń od ciosu? Aktualnie mam ponad 1000, a jestem pewien, że nikt nie zadaje tyle obrażeń, a mimo to mogę zostać ranny.

edit. Nie używam hełmu własnej roboty, bo... nie mam go czym zaklnąć:D Powaga, nie ma żadnych dobrych zaklęć dla wojownika na hełm. Kojarzy ktoś coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Mroczne Bractwo się ze ną skontaktuje?

Spoiler

Zabiłem opiekunkę w sierocińcu, odebrałem nagrodę od tego dzieciaka, po pewnym czasie dostałem list z czarną ręka i napisem "Wiemy!" I już jakiś czas biegam po świecie i nic się nie dzieje...



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 19:26, Abi_Dalzim napisał:

Kiedy Mroczne Bractwo się ze ną skontaktuje?

Spoiler

Zabiłem opiekunkę w sierocińcu, odebrałem
nagrodę od tego dzieciaka, po pewnym czasie dostałem list z czarną ręka i napisem "Wiemy!"
I już jakiś czas biegam po świecie i nic się nie dzieje...



Z tego co pamiętam musisz się przespać w łóżku. Wtedy się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy jest możliwość sprawienia, aby Lydia zaczęła nosić inny pancerz niż taki, jak ma zawsze? Bo chciałem dać jej jakiś porządny ciężki pancerz, ale za każdym razem, kiedy daję jej do plecaka, nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 20:31, LordEnglish napisał:

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy jest możliwość sprawienia, aby Lydia zaczęła nosić
inny pancerz niż taki, jak ma zawsze? Bo chciałem dać jej jakiś porządny ciężki pancerz,
ale za każdym razem, kiedy daję jej do plecaka, nic się nie dzieje.


Powinna go założyć. Może jest gorszy? 0o Albo jakiś bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 13:06, PtaQ15 napisał:

Witam, mam pewien problem natury technicznej.

W Skyrim gram od około 100 godz. I w tym czasie gra chodziła bardzo płynnie przy wysokich
detalach i natywnej rozdzielczości (1280x1024), jednak od dzisiaj gra zaczeła zwalniać,
wygląda to tak jak zwolnione tęmpo (np: przy celowaniu z łuku) problem występuje we wszystkich
lokacjach, macie jakieś pomysły jak naprawić ten problem ?

Intel Core2 Quad Q6600 2.55GHz
GeForce GTS 450
4GB RAM DDR3
Pozdrawiam.



Witam mam ten sam problem, lecz wczytanie gry nic nie pomogło...nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi :( postaram się jeszcze sprawdzić co się stanie po reinstalce ale wolałbym aby to była ostateczność. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 07:56, HumanGhost napisał:

Handel niestety wygląda tak samo jak wcześniej. W tym przypadku nic się nie zmieniło.
Ale i tak warto było zainstalować moda.


W sumie przypomniałem sobie o nim dopiero teraz, i jak widać - w najnowszej wersji rzecz jasna - opcja Handlowania także została zmieniona na lepsza.
Must Have :)

20120109012102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować