Zaloguj się, aby obserwować  
Lokers

Avatar - zrobi ktoś?

155 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2006 o 15:10, olki77 napisał:

Smiechu zrobil mi awka , cóz słabo widać olki ale liczą się chęci , dzięki ci bardzo

Dla mnie bomba.Fajnie nawet wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:42, nocnyszakal555 napisał:

HEHEHE mamy takie same avatary maja juz je 3 4 osoby


Awatara tego sam zrobiłem i nie powiem abym był szczęśliwy, że go używasz (i jeszcze ktoś używa). Widzę, że nawet skopiować go nie potrafisz bo jest gorszej jakości niż powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 20:12, mikim napisał:

Hm... chyba jednak ten mi się już naprawdę znudził. Sorry za niepotrzebne prośby i dzięki za
intencje ;).

Co powiesz na te?
Może jednak coś starszego.. albo niekonwencjonalnego? ;> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... całkiem fajne, ale narazie zostanę przy tym ;). Chcę zobaczyć jak mi pójdzie z tym avatarem w nowej edycji konkursu na najlepszego avka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 20:22, mikim napisał:

Hm... całkiem fajne, ale narazie zostanę przy tym ;). Chcę zobaczyć jak mi pójdzie z tym avatarem
w nowej edycji konkursu na najlepszego avka ;).

Startowałeś w ostatniej?
Jeśli tak to raczej zmień awka... Ja do każdej edycji mam inny... W 1 edycji miałem 11 miejsce, w 2 mnie nie było, bo byłem na wakacjach, a w 3 mam 4 miejce (ciut ciut... muszę znaleźć coś lepszego... a to będzie trudne :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem z jakiego programu korzystam ( Macromedia Fireworks 8 ) :-) Później tylko po lewej stronie jest ikonka "A" czyli "dodaj tekst" zaznaczam ramkę... wpisuje nick i gotowe... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować