Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Mam problem z grą Nfs:Most Wanted - w grze nie wyświetlają mi się żadne filmiki,intro oraz filmy szkoleniowe.Czy da się to naprawić?
Mam polską wersję 1.3 z dodatkiem ''''Black Edition'''' i nie instalowałem żadnego patcha no-intro.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 09:49, agent Smith napisał:

Mam problem z grą Nfs:Most Wanted - w grze nie wyświetlają mi się żadne filmiki,intro oraz
filmy szkoleniowe.Czy da się to naprawić?
Mam polską wersję 1.3 z dodatkiem ''''Black Edition'''' i nie instalowałem żadnego patcha no-intro.
Proszę o pomoc.

prawdopodobnie zainstalowałeś łatkę polonizującą która nie modyfikuje nazw filmików - poszukaj innej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem MW w prezencie :) Powiem jedno: zajedwabisty! Aż chce się grać :)
I mam takie pytanie, czy karty pod tórymi ukryte są samochody rywali są zawsze takie same? Jeśli tak, to mógłby mi ktoś podać pod jakimi kartami ze znakiem ? są one ukryte??? I czy jeśli wykorzystam te częsci "wyjątkowe" to moge je zastosować tylko w jendym samochodzie? Na czym w ogóle polega ta ich wyjątkowość? Zastanawiam się, czy nie zrobiłem źle od razu montując je do samochodu, a nie czekając, aż będzie maksymalnie stuningowany...
Proszę o odpowiedzi! Z góry dzięki! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w NFS: MW w dzień premiery Dema na, które jakże długo czekaliśmy i powiem, że się zawiodłem po trochu. Silnik graficzny i oprawa audio-wizualna jest bardzo dobra ale wiele się nie różni od wersji Underground. Nie podoba mi się świat, jest taki jakiś martwy mało ruchu na ulicach i jest tam wielka szarość i brak żywych kolorów. To mi się niepodoba. Nie wypowiem się, więcej, gdyż czkeam za full wersją i wtedy będę mógł cokolwiek powiedzieć. Aha i nie lubię jeździć Porsche rzuca nim po tej jezdni.

Ale jak kupiłem pełną wersje to powiem, że wymiata!
rewelka, super grafa, dobry klimat i super grywalność. Na to czekałem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak napisałeś, że porshe rzuca po jezdni to się zacząłem zastanawiać. Ale to w demie ;) Jest bardzo duża różnica między wózkami stuningowanymi a normalnymi. Nowe zawieszenie, hamulce i opony robią cuda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 11:07, SwenG napisał:

No jak napisałeś, że porshe rzuca po jezdni to się zacząłem zastanawiać. Ale to w demie ;)
Jest bardzo duża różnica między wózkami stuningowanymi a normalnymi. Nowe zawieszenie, hamulce
i opony robią cuda. :D



Wiem :)
Mam pełną. Ale demko mnie niemile zaskoczylo :)
Pełna wersja wymiata. Podoba mi sie i Porshe już się lepiej prowadzi po odpowiednim tuningu.
Nie mniej jednak gra wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie giera jest zwyczajna.Nic specjalnego.Underground 1 był bardziej przełomowy.Tutaj jest co najmniej dziwnie.Fury zachowują sie jakoś dziwacznie czasem.Kupiłem sobie Audi Quattro TT 3.2 i czasem są takie wałki,że na prostej jade 260km/h a innym razem ten złom ma problem z doleceniem do 180km/h.Niech mi to ktoś wytłumaczy,bo niebardzo czaje czemu sie tak dzieje.I nie jade w pod górke :/ Kaprśne samochody?
Na początku owszem,szczęka leżała na podłodze i nie mogłem sie oderwać,ale teraz jakoś specjalnie gierka mnie nie rusza.Owszem,fajne fury są.Motyw z pościgami też jest git,ale ie jest to jakaś nadzwyczajna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście podać kody?Przeszukałem internet i nie mogłem znaleźdź (a szczególnie na kase).
P.S. Przeszedłem 3 razy kariere bez kodów wiec chciałbym zagrać raz z kodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tutaj

Dnia 25.12.2005 o 15:01, Jarzy napisał:

jest co najmniej dziwnie.Fury zachowują sie jakoś dziwacznie czasem.Kupiłem sobie Audi Quattro
TT 3.2 i czasem są takie wałki,że na prostej jade 260km/h a innym razem ten złom ma problem
z doleceniem do 180km/h.Niech mi to ktoś wytłumaczy,bo niebardzo czaje czemu sie tak dzieje.I
nie jade w pod górke :/ Kaprśne samochody?

Witam.
Ta gra tak ma niestety. Sam będąc na początku kariery jeżdżąc lekko stuningowanym VW ciągnąłem ok 250, potem po większych przeróbkach samochód zaczął zachowywać się dziwnie. Między innymi spadło przyspieszenie, prędkość maksymalna a sam samochód nabrał sterowności tramwaju na szynach. Dochodziło do tego, że do walki z ludźmi z listy musiałem powyciągać części, oprócz tych najbardziej podstawowych, jak: sprężarka itp.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wileka prosbe czy ktos moze mi wysłac sava z ukonczona gra poniewaz wczoraj musialem niespodziewanie format dysku:/ i straciłem savy:( moze byc tez tak okolo 75-80% kampani zrobione np seve przy 4 kolesiu z blacklisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potrafi wymienić bardziej beznadziejną część serii Need For Speed niż Most Wanted?Bo ja nie!Ta gra jest po prostu na maxa beznadziejna!Fury zachowują sie nienaturalnie!Raz moja fura(obecnie Audi TT Quattro 3.2) wali bez problemu do 260km/h.Innym razem nie może dojść do 160km/h na prostej drodze!Zupełnie tego nie rozumiem!Nie sądz,żeby ta gra była symulacją.Jest bardziej chyba symulacją,która dynamizmem ma bawić,więc czemu do cholery jak sie walnie lekko bokiem w bande to traci sie 90% szybkości?Czemu!!!??Twórcy gry też przegieli w temacie fur.Po jakiego grzyba wsadzilitutaj Punto?!I jak to możliwe,że toto bez problemu ściga sie z moim Audi TT?2l silnik ma czy co?Kolejne totalne przegięcie!Rozumiem tego Lexusa czy Cobalta,ale po co tu Punto i Golf?!Co do spraw technicznych to giera chodz po prostu beznadziejnie!Nie zauważyłem szczególnie wypasionych efektów graficznych a i tak co chwila sie przycina!Bez kitu!Ta częśc serii jest chyba najmniej dopracowana ze wszystkich i zaryzykuje stwierdzenie,że nie prowadza KOMPLETNIE NIC NOWEGO!!Zero nowatorstwa!Rozwalające sie krople deszczu na przedniej szybie widziałem dobre 7 lat temu w jednej z Test Drive''ów.Chyba w czwórce :/ Ale mi nowość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 12:31, Tarno napisał:

bartek.cycles@wp.pl zapomniałem napisac :D

Moge dać Ci sava z całą karierą i ok. 60% wyzwań. Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 19:55, ThoruS napisał:

> bartek.cycles@wp.pl zapomniałem napisac :D
Moge dać Ci sava z całą karierą i ok. 60% wyzwań. Chcesz?

no spoko bede wdzieczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 18:37, Jarzy napisał:

Czy ktoś potrafi wymienić bardziej beznadziejną część serii Need For Speed niż Most Wanted?Bo
ja nie!Ta gra jest po prostu na maxa beznadziejna!Fury zachowują sie nienaturalnie!Raz moja
fura(obecnie Audi TT Quattro 3.2) wali bez problemu do 260km/h.Innym razem nie może dojść do
160km/h na prostej drodze!Zupełnie tego nie rozumiem!Nie sądz,żeby ta gra była symulacją.Jest
bardziej chyba symulacją,która dynamizmem ma bawić,więc czemu do cholery jak sie walnie lekko
bokiem w bande to traci sie 90% szybkości?Czemu!!!??


Chcesz realizmu kup sobie TocaRaceDriver2. Fajna gra polecam. Jeśli natomiast twoje rodzaje gier zamykają sie na symulacja-realistyczna to wybacz. MW jest jedną z ciekawszych propozycji tego roku. To nie jest tylko moje zdanie! Idź do kiosku i kup pierwszą lepszą gazete: Click, CDA cokolwiek. Przeczyaj pare zdań o MW i zobacz ocene.

Dnia 27.12.2005 o 18:37, Jarzy napisał:

Twórcy gry też przegieli w temacie fur.Po
jakiego grzyba wsadzilitutaj Punto?!I jak to możliwe,że toto bez problemu ściga sie z moim
Audi TT?2l silnik ma czy co?Kolejne totalne przegięcie!Rozumiem tego Lexusa czy Cobalta,ale
po co tu Punto i Golf?!


Fury to najfajniejsza rzecz w MW. Są od Porshe GT przez Murcielago kończąc na właśnie Punto. Wg. mnie to fajnie że dali taki wybór. Owszem, to jest przesada że punto jest tak samo szybkie jak Lambo ale przyczepiłeś się tego, a nie tunigu? Tuning jest bardzo ograniczony i to jest JEDYNA wada nowego N4S.

Dnia 27.12.2005 o 18:37, Jarzy napisał:

Co do spraw technicznych to giera chodz po prostu beznadziejnie!Nie
zauważyłem szczególnie wypasionych efektów graficznych a i tak co chwila sie przycina!Bez kitu!


Ehh... Wiesz co? Idź do sklepu po GF7800GT, zobacz grafe i się dopiero wtedy wypowiadaj.

Dnia 27.12.2005 o 18:37, Jarzy napisał:

Ta
częśc serii jest chyba najmniej dopracowana ze wszystkich i zaryzykuje stwierdzenie,że nie
prowadza KOMPLETNIE NIC NOWEGO!!Zero nowatorstwa!Rozwalające sie krople deszczu na przedniej
szybie widziałem dobre 7 lat temu w jednej z Test Drive''ów.Chyba w czwórce :/ Ale mi nowość
:/


To nie jest nowość do N4S maniaku serii. Taki efekt był chyba w UG2. No, ale skoro uważasz że MW jest najgorszą częścią z serii a nie grałeś w poprzedników no to sorka.

PozdrO dla fanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze grałem w każdą częśc serii,prócz 1,2 i Porshe,więc wiem jak to wszystko wyglądało.Nie chce grać w symulator tylko dynamiczną gierke,która daje dużo zabawy,ale niestety MW tego nie ma.Co z tego,że gazety to wysoko oceniły?Jedna z gazet konsolowych zjechała MW od góy do dołu(nie pamiętam,któa,bo mi jej nazwa wypadła z głowy).Taki duży rozrzut w doborze aut jest bez sensu!Jeśli miałbym przyznawać ocene tej grze to dałbym jej z 6,5/10,bo nie jest żadną rewelcją.Ma tyle niedoróbek,że aż głowa boli.Choćby zupełnie niezrozumiałe dla mnie zachowanie samochodów.Czasem wychodzi na to,że po tunningu są gorsze niż były przed!I to ma być takie super?Jakoś nie znajduje w tym sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema
Czy ktoś mi powie co mam zrobić, żeby te głupie filmiki z nfs mw się nie przycinały?
Zamieście też linki na inne forum nfsmw (najlepiej oficjalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i w Undergroudzie są krople na ekranie. To tak przy okazji.
Mi MW daje niesamowitą dawke zabawy. Zresztą nie tylko mi. Gra jest poprostu maksymalnie grywalna. Wszystkie pościgi zrealizowano wręcz perfekcyjnie. Ja żadnych większych niedoróbek nie stwierdziłem (może jakiś przykład?). Samochody po tunnigu są dużo szybsze i mają lepsze przyspieszenie. To jest raczej oczywiste że łatwiej jest prowadzić wóz który ma 200 koni niż monstrum 600 konne.

PozdrO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować