Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2005 o 19:27, cinus` napisał:

1. da się zmienić gdzieś poziom trudności?
2. da się gdzieś zmienić aby prędkość pokazywało w KM/H a nie w milach/H?
3. są gdzieś dalej w grze drifty?


odp
1 Nie
2 NIe
3 NIE!!!

Sammam pytanko u mnie gra na ustawieniach high w rozdzielczości 1078x964 (jakoś tak/oczywiście bez AA)
chodzi lepiej niż na low i nawet wczytuje siętak samo długo (cała gra od kliknięcia na ikone do rozpoczęcia wyscigu jakieś15min!!!!) muj sprzęcior to !000mhz 1024/512ram(nieraz czyta obydwie nieraz tylko jednom kość 512) Geforce 5200fx TO PRAWDA TA GRA ZASUWA MI NA HIGH NIELICZĄC WCZYTYWANIA BEZ MNIEJSZYCH cięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 19:27, cinus` napisał:

1. da się zmienić gdzieś poziom trudności?

Nie da sie...

Dnia 07.12.2005 o 19:27, cinus` napisał:

2. da się gdzieś zmienić aby prędkość pokazywało w KM/H a nie w milach/H?

zmiana mph na km/h: Opcje -> Gameplay -> Units: zmiana Imperial na Metric

Dnia 07.12.2005 o 19:27, cinus` napisał:

3. są gdzieś dalej w grze drifty?

Z tego co wiem, to driftow w tej odslonie sie nie uswiadczy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 19:32, Solstheim napisał:

Sammam pytanko u mnie gra na ustawieniach high w rozdzielczości 1078x964 (jakoś tak/oczywiście
bez AA)
chodzi lepiej niż na low i nawet wczytuje siętak samo długo (cała gra od kliknięcia na ikone
do rozpoczęcia wyscigu jakieś15min!!!!) muj sprzęcior to !000mhz 1024/512ram(nieraz czyta obydwie
nieraz tylko jednom kość 512) Geforce 5200fx TO PRAWDA TA GRA ZASUWA MI NA HIGH NIELICZĄC
WCZYTYWANIA BEZ MNIEJSZYCH cięć

Bo te ustawienia HIGH są dla twojej karty :) Mnie na GF2MX pierwszy Underground działał na pełnych detalach :) Po prostu niektóre opcje są poblokowane dla twojej karty graficznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 11:00, ImrO Cent napisał:

Z tego co wiem to NFS:MW jest tylko na PC DVD:) Ale u kumpla widziałem MW na 4 CD(pirat:P)


tego nie wiem, ja mam na dvd (orginalek) ale mysle ze na cd chyba tez jest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 11:00, ImrO Cent napisał:

Z tego co wiem to NFS:MW jest tylko na PC DVD:) Ale u kumpla widziałem MW na 4 CD(pirat:P)

Też widziałem ściągany z netu na 4 CD :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 11:20, spider88 napisał:

> Z tego co wiem to NFS:MW jest tylko na PC DVD:) Ale u kumpla widziałem MW na 4 CD(pirat:P)

Też widziałem ściągany z netu na 4 CD :-))


ale oryginału nie kupisz w wersji innej niż na dvd. a pamiętacie colina 2005 lub tocę na 5cd? Kiedyś na amidze jakość gier mierzyło się dyskietkami na których gra się mieściła:D gry dobrej jakości zaczynały się od 3 dyskietek(3x1,44 MB, hehe). Wyłamywał się z tego schematu tylko nieśmiertelny Sensible World of Soccer(dwie) i cannon fodder. sory za dygresje starego(25 lat) piernika. A teraz nie wiadomo jak oceniać gry, skoro większość jest na jednym dysku:D

a swoją drogą żal, że wywalili drifta z MW, bo to była dla mnie najlepsza konkurencja w andergrandzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie strasznie sie zawiodlem na NFS MW. Owszem, miodzio poscigi policyjne, ale miasto takie jednolite i bez jaj... Wole juz NFS:U2;/. Nie ma drifta, jakis taki gorszy drag, tamten nfs trzymal klimat, szczegolnie wieczorkiem :). I tuning... Tragedia. Moze to wiesniactwo, ale brak: lusterek, osobnych, dopasowywanych zderzaczkow, naklejki takie same niemalze, swiatla, tuning w U2 byl lepszy (mechaniczny). Ehh. Mam nadzieje, ze nastepna gra nie bedzie komercha i "na szybko"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie masz racje...grafa niby miodzio, pościgi i wogole, ale MW jakoś tak nie wciąga (przynajmniej mnie). Pamietam że jak sie dorwałem do U2 to oddejśc od biurka nie moglem. Oczywiscie skonczylem go z parenaście razy różnymi autami, a MW nie moge skonczyć (pierwszy raz)...nie wiem co zrobili ale nie wciaga. Moze spowodowane jest to tym iż nie ma nic do odkrywania oprocz kolejnych aut... wiadome: przejade pare race''ów i challenge''ow, nabije kasy u glin i dorwe kolejnego z listy i tak w kólko..jestem przy nr.6 i nie widze wiekszej różnicy miedzy nr.7 a nr.15! Poprostu w grach wyglad to nie wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już przeszłem NFS MW w 100 %.
Gra jest krótka ale efekty dźwiękowe i graficzne są cool no naprawde jestem pod wrażeniem tylko no jak mówiłem tydzień po 4 godziny grania i koniec :(zostaje tylko gra przez neta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>:(zostaje tylko gra przez neta:)
No tylko że jakoś nie widze tej gry na net...
Bo jesli sie scigac to tylko TRD2...
A jeśli przez net to tylko MMoRPG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma może ktoś działający trainer na pieniądze ?
Ja mam wersję PL ze sklepu i ta wersja jest jakaś inna niż większość, uwierzycie że ściągnąłem wszystkie trainery z www.megagames.com i żaden nie działał !
Może ma ktoś wersję PL, DVD, 1.2 ze sklepu i ma już jakiś sprawdzony, działający do niej trainer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 11:56, dr-przekora napisał:

> > Z tego co wiem to NFS:MW jest tylko na PC DVD:) Ale u kumpla widziałem MW na 4 CD(pirat:P)

>
> Też widziałem ściągany z netu na 4 CD :-))

ale oryginału nie kupisz w wersji innej niż na dvd. a pamiętacie colina 2005 lub tocę na 5cd?
Kiedyś na amidze jakość gier mierzyło się dyskietkami na których gra się mieściła:D gry dobrej
jakości zaczynały się od 3 dyskietek(3x1,44 MB, hehe). Wyłamywał się z tego schematu tylko
nieśmiertelny Sensible World of Soccer(dwie) i cannon fodder. sory za dygresje starego(25 lat)
piernika. A teraz nie wiadomo jak oceniać gry, skoro większość jest na jednym dysku:D

a swoją drogą żal, że wywalili drifta z MW, bo to była dla mnie najlepsza konkurencja w andergrandzie...


Co do wersji dvd to bardzo dobrze ja od dawna mam tylko dvd i to powinien byćw dzisiejszych czasach standart.Tak jak zostały wyparte dyskietki tak teraz czas na dvd,bo jaki jest sens wydawania gier no 5 lub więcej cd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moje malutkie auto;] jestem na 5 blackliście i dopiero zaczne przechodzic tego na 4 a osiagi mam juz na maxa rowniez z wszystkimi bajerami;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:26, BaRt3k. napisał:

Oto moje malutkie auto;] jestem na 5 blackliście i dopiero zaczne przechodzic tego na 4 a osiagi
mam juz na maxa rowniez z wszystkimi bajerami;]


Ladny tuning, gustowny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten samochud co pokazałes to mozna wylosować ... ja ta gre przeszedłem w 3 dni bo była zajebis-A

ps ta bmw co jest na końcu nie jest w cale taka dobra, sa lepsze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 13:01, cartma napisał:

ten samochud co pokazałes to mozna wylosować ... ja ta gre przeszedłem w 3 dni bo była zajebis-A

tak mozna go wygrac jak sie pokona 5 na blackliscie ale pozmieniałem w nim wszystko oprócz tego wzorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować