Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla nadciąga!

86 postów w tym temacie

Dzisiaj dostalem paczuszke, zainstalowalem zagralem z 20 min. Pierwsze spostrzezenia , grafa jak na takie wymagania sprzetowe (potrafi przyciac na na athalonie 4600 gf 9700 gt 512/256 2g ram ) to jakies nieporozumienie, nie ma sie co oszukiwac pod tym wzgledem to jakies 2 lata do tylu, po drugie bugi np. psy unoszace sie w powietrzu itp .
Klimat moze i fajny , ale jak narazie maly zawod, zobaczymy moze sie przekonam do tej gierki ale prawde powiedziawszy liczylem na lepiej dopracowany produkt po tylu latach pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie równierz gra urzekła, dałbym 9999999 na 10 gdyby dało rade (kurde, tylko cs bardziej mnie wciągnął) najlepszy jest jednak niekonwencjonalny dodatek o ktorym nie wspomnieliscie tzn. kawałek rosyjskiej gazety (moj datownay na 16.03.07 r :D W pierwszej chwili sie przerazilem ze to skrawek z AUTENTYCZNEJ gazety z Czarnobyla (na dodatek pewnie napromieniowany) co wywolalo odruch zrzucenia puszki na ...kanape :P

Ale jest gitek, wlasnie gram , niedlugo wjazd do samej elektrowni zrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie równierz gra urzekła, dałbym 9999999 na 10 gdyby dało rade (kurde, tylko cs bardziej mnie wciągnął) najlepszy jest jednak niekonwencjonalny dodatek o ktorym nie wspomnieliscie tzn. kawałek rosyjskiej gazety (moj datownay na 16.03.07 r :D W pierwszej chwili sie przerazilem ze to skrawek z AUTENTYCZNEJ gazety z Czarnobyla (na dodatek pewnie napromieniowany) co wywolalo odruch zrzucenia puszki na ...kanape :P

Ale jest gitek, wlasnie gram , niedlugo wjazd do samej elektrowni zrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lada chwila te cudeńko zamawiam bo zapowiada sie naprawde smakowity kąsek,ponieważ widziałem recenje w telewizji i podobno jest trudna to fajowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 18:51, chmurski napisał:

A co z patchem ludziska ? Narazie nie moge pograć przez sieć bo mam zła wersję...można zainstalowac
patch do zagranicznej wersji ?

Wersję Worldwide - jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 18:03, 02danio02 napisał:

Chyba ich walnęło z tym rozmiarem L. Co ja teraz mam zrobić z tą koszulką? Chyba ją sprzedam
na Allegro. A tak się cieszyłem, powinni dać np. rozmiar uniwersalny XL :)


Jak masz L-kę mogę odkupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram i padam na "ryj" przed tą produkcją ... tyle czekania od czasów System Shock 2 ... coś pięknego ... i te rosyjskie dialogi ... genialne !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś w Empiku za 89 zł koszulką, nalepkami, mapą strefy... Zarejestrowałem od raz na gram.pl i odpaliłem grę. Miałem wcześniej stycznośc z wersję ENG, dlatego gra nie wywołała u mnie ponownego szoku :) W wersji ENG byłem już w Czerwonym Lesie, ale granie po polsku to całkiem inna bajka. Od razu po spatchowaniu gry zacząłem grę od nowa... Klimat poraża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:47, Xayno napisał:

Weług mnie to troche kwaśicie ja tom gre mam około 1,5 miecha i jest cool z jakiej rosyjskiej
strony jenzyk eng i jest good ;]

Brawo chłopie, właśnie przynałeś się na stronie dystrubutora że masz pirata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze niby gre ma od 1,5 miesiaca tak? A STALKER to chyba na swiecie debiutowal od 20 marca hmmm... Moze ukradl ja z siedziby studia miesiac przed premiera...<mysli>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować