Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla nadciąga!

86 postów w tym temacie

CD Projekt

Informujemy, że produkcja gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla została pomyślnie zakończona! Gra opuszcza właśnie magazyny i jedzie do sklepów w całej Polsce. Termin premiery, czyli najbliższy piątek, 13 kwietnia jest więc całkowicie pewny!

Przeczytaj cały tekst "S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla nadciąga!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej gierce raczej się nie zawiodę. W piątek mam też Sprawdzian i kratówkę a STALKER już jutro u mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A by było śmiesznie, gdyby ze związkiem z tym, że planowana premiera piątek 13 coś nie wyszło i premiera zostaje przesunięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 14:32, 02danio02 napisał:

A jak jest z rozmiarem koszulek w Edycji Kolekcjonerskiej?


pewnie dadza XL, bo taki rozmiar ma najwiecej graczy xD. A potem ew. reklamacje ze za duze / za male :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia - jesteście oficjalnym sklepem CD Projekt, a ceny waszych gier są wyższe niż na www.wirtus.pl. Dla porównania Stalker - 79,00 bez żadnych wPLN, C&C 3 - 99,00 zł (a u was 119,00 po odliczeniu wPLN). Musicie się bardziej postarać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem że gra dla mnie zapowiada się ciekawie. Czytałem także o niej na innych serwisach o grach, co nie co się dowiedziałem ciekawych rzeczy. ;)
Gdyby nie najbliższy planowany zakup Titan Quest''a i Fable, to kto wie być może skusił bym się na tą grę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 14:50, Enteriusz napisał:

Jedno mnie zastanawia - jesteście oficjalnym sklepem CD Projekt, a ceny waszych gier są wyższe
niż na www.wirtus.pl. Dla porównania Stalker - 79,00 bez żadnych wPLN, C&C 3 - 99,00 zł (a
u was 119,00 po odliczeniu wPLN). Musicie się bardziej postarać!!!!!


nooo niestety musze sie z Toba zgodzic. gram.pl nie ma az tak rewelacyjnych cen. A szkoda :/. Co do C&C to jes gra EA no i CDP nie ma wiekszego interesu w jej sprzedazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, tylko za 3 dni będzie premiera :) Ach, nie mogę się doczekać tej, chwili kiedy w ręku będę trzymał Stalkera :) Ciekawe ile w niego będę grał, chyba do pierwszego wkurzenia, jak nie będę mugł czegoś przejść ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektórzy mówią, że już jutro będą w to grali :P ? Hmmm chce już widzieć status mojego zamówienia "Wysłane" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak Mejk nie rozumiem jak dziala ta wysylka ;) w artykule pisza ze premiera 13 kwietnia a z tego co zrozumialem kurier z gra bedzie u mnie jutro ,gora w czwartek
to juz nie wiem kiedy mam czekac z kasa w reku :D moze ktos mi to wytlumaczy ???

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować