Gram.pl

World of Warcraft - nowy patch na naszym serwerze

10 postów w tym temacie

Domek

Na naszym serwerze pojawił się właśnie nowy patch do World of Warcraft, który został zaaplikowany na serwery gry w trakcie wczorajszej przerwy konserwacyjnej. Aktualizuję on grę z wersji 1.8.3 do 1.8.4, wprowadzając szereg drobnych zmian, których pełną listę znajdziecie pod tym adresem.

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft - nowy patch na naszym serwerze" na gram.pl

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreeeeszcie... Czemu tyle wam sie zeszło? bo chyba dopiero o 18 wrzuciliście??
Ja od 16 do 18 ściągałem Blizzem, miałem 79%... Od was zassałem w 15 minut.. To jest chore. Prosiłbym szybciej następnym razem :P

Wczoraj Downloader ściągnął patch''a w 19 minut - ledwie zdążyłem zjeść obiad...
Nigdy nie miałem problemu z produktem Blizzarda - mam neostradę 256

Blizzard downloader = torrent czyli najlepsze p2p. Pootwierajcie sobie porty na downloadera. Ja mam otwarte i na Neo 640 patcha miałem w niecałe 10 min

Również nie mogę narzekać na jakość ściągania przez Blizard Downloadera (Neo 256) - może skarżący się mają pewne porty poblokowane przez firewalle?
Co do samego patcha - zabawna zmiana dotycząca Pól Bitew. Jeśli jedna strona nie umie stawiać oporu przez choćby dziesięć minut, to nie ma co liczyć nawet na jeden skromny "mark of honor". Przypominają mi się słowa pewnej rogue o imieniu Suzan, gdy kilka tygodni temu wygrywaliśmy masowo i szybko Warsongi (kilkadziesiąt z rzędu bez porażki, przedział 30-39)" Its not about winning, its about winning in 10 minutes." ;) W przypadku podobnej sytuacji już po tej zmianie Horda nie będzie mogła liczyć na wielkie korzyści... Jest tu jednak także pewna wada - WSG i AB ma to do siebie, że potrafi się zacząć, gdy siły są niewyrównane (np. 6 do 10, 10 do 15). A wtedy wytrwać choćby 10 min jest już sztuką.
Poza tym mamy kolejny event (jestem ciekaw jakiego typu zadania Blizz wymyślił na tą okazję), no i przygotowania pod patcha 1.9. A ja wciąż zmieszany po zobaczeniu nadchodzących zmian dla paladynów...