Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

US Army zasponsoruje Global Gaming League

22 postów w tym temacie

Pomysl bardzo dobry :D
ale czy sponsorowanie amerykanskiej ligi gier komputerowych cos da, aby zaciagnac do armi kolejne rzesze szeregowcow? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Watpie czy rozleniwionych, komputerowych graczy, zyjacych w swiecie fantazji, ktorzy 90 % wolnego czasu spedzaja przed ekranem monitora stac na jakies heroiczne czyny na prawdziwym polu walki, ale pewnie przyda sie im kazde mieso armatnie ktore mozna poslac na pole walki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:56, Matis47 napisał:

W iraku zaczyna żołnierzy brakować ?


to chyba nie miało być śmieszne? Chłopaki naprawdę ciężka robotę tam odwalają i dbają o nasze bezpieczeństwo:_\ nie ładnie się nabijać z pomysłów, które mają zafascynować dzieciaki armią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>to chyba nie miało być śmieszne? Chłopaki naprawdę ciężka robotę tam odwalają i dbają o nasze bezpieczeństwo:_\ nie ładnie się nabijać z pomysłów, które mają zafascynować dzieciaki armią.


Na wojnie raczej nic fascynujacego nie znajda, ujrza jedynie oblicza cierpienia i smierci, coniektórzy zgina, czesc dotknie kalectwo, a jeszcze inni beda korzystac z pomocy psychologa do konca swych dni. Tak wiec trzeba by sie zastnanowic czy to aby rzeczywiwscie tak orginalny pomysl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 19:45, Wieśniakoo napisał:

I stworzą kolejny badziew pokroju America''s Army... Takie tango, moja droga młodzieży! :-)

Przecież on nie chcą tworzyć żadnej nowej gry, tylko właśnie wypromować rozgrywki AA, a co do ww gry, to nie każdy musi ja lubić, ma dużo błędów, ale jakoś nie mogę znaleźć niczego z porównywalnym realizmem i mniejszą ilością bugów. Ja np nie lubię gier w których trafienie z pistoletu z odległości 100m nie stanowi problemu, podobnie jak strzelanie z karabinu snajperskiego w czasie skoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w AA jednak jedyną grą sieciową do pozabijania nawzajem kolegów jest CS. Nie mniej inicjatywa godna pochwały może i nasze wojsko przeniesie to na nasz rodzimy grunt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 19:18, Selv napisał:

Czujesz się zagrożony ze strony Iraku...?


a Ty nie? boje się dwóch rzeczy bezsensownej wojny i ludzkiej głupoty... i nie wykluczam, że Polska jako kraj, który lubi wciskać nos tam gdzie nie trzeba może stać się celem, nie tylko ze strony Iraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale Nasi ludzie bronią honoru USA. Tylko honoru, bo na pewno nie bezpieczeństwa.
Nie trzeba być wróżką, aby ocenić jak bardzo konflikty w których bierze udział USA zagażają bezpieczeństwu a jak biznesowi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że swoje zadanie (przyciąganie do wojska) America''s Army spełnia dobrze. Na mnie to jednak nie działa (może nie ten wiek, kraj i nie jestem taki naiwny jak młodzi amerykanie?), chociaż pomysł dobry :)

W sumie my na tym niewiele skorzystamy, ale to zawsze zwiększy popularność grania na świecie :)

PS. AA jest o wiele lepsze od CS''a (wiem bo dużo gram/grałem w obie gry) - spróbujcie, a nie będziecie żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować