Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Spoiler

A jednak jest nowy chap.

Myślałem, że będzie kontynuowana rzeż a tu mamy przestój akcji. Na plus leci gadka Obito, którą miażdży poglądy Naruto, ładne kadry z trupami, pokrzepiająca przemowa Hinaty do blondasa oraz to, że ostatnie strony dają nadzieję na NaruHina:) Na minus w sumie nie mam co dać bo reszta jest mi obojętna(atak Bee czy pogadanka Kuramy).

Dwie rzeczy mnie zastanawiają:
1. Czy dane będzie Hinacie wykorzystanie czakry lisa, którą dostała na końcu chapa czy może autor to po prostu oleje?:)
2. Po co pojawił się kadr z Sakurą? Czyżby była zazdrosna o Naruto? :)

Oj teraz sobie poczekamy na nowy rozdział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat do gier, ale..

Zastanawiałem się nad kupnem gry z uniwersum Naruto na Xboxa 360. Z tego co pamiętam, to grałem w Broken Bond i było k, inna część godna polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 14:24, Diverso napisał:

Nie wiem czy to odpowiedni temat do gier, ale..

Zastanawiałem się nad kupnem gry z uniwersum Naruto na Xboxa 360. Z tego co pamiętam,
to grałem w Broken Bond i było k, inna część godna polecenia?


storm 2, fantastyczna oprawa oraz walki z bossami miejscami torche historia zmieniona ale gra się rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy bywalcy wątku "Wszystko o Naruto :)": jako że wszedł w życie nowy regulamin forum, ekipa moderatorska postanowiła zrewidować pewne stare postanowienia, czego efektem są małe zmiany w tym wątku. Od dzisiaj podawanie na forum linków do stron gdzie można obejrzeć anime online, ściągnąć anime, bądź ściągnąć suby, czytać mangę NIE będzie przez nas karane, z małymi wyjątkami. Nadal będziemy karać za:
- podawanie linków do torrentowni typu "pirackie mydło i powidło", gdzie poza anime można ściągnąć min. nielegalne oprogramowanie, pirackie gry itp
- podawanie linków do anime poprzez reflinki (typu adfly) gdzie właściciel reflinka zarabia na klikających użytkownikach
- prosilibyśmy również o nie spamowanie tymi linkami bez potrzeby, bo spam pozostaje spamem

Cieszmy się zatem naszymi ulubionymi anime i mangą, szanując powyższe zasady.
Rozpiska czasu emisji nowych odcinków -> http://animecalendar.net/
Rozpiska nowych serii w kolejnym sezonie -> http://anichart.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jiraya ................. Dlaczego musiałeś zginąć ?!!??!?!?! Dlaczego tak wspaniała postać poległa?!!?!! Dlaczego nie mogła być z Naruto dłużej, do konca......... Dlaczego ?!?!!? Łzy same wypływają gdy tylko pomyślę o nim .... Cholerny idiota ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 15:34, miodus napisał:

storm 2, fantastyczna oprawa oraz walki z bossami miejscami torche historia zmieniona
ale gra się rewelacyjnie

Też zapragnąłem zagrać w coś z tego uniwersum, ale zastanawiam się w co najlepiej. Mówisz o Ultimate Ninja Storm 2? Po filmikach na YT wygląda to nawet lepiej niż jakakolwiek nawalanka ze świata DB. Oprawa rzeczywiście miazga, ale teraz pytanie czy te części są jakoś ze sobą powiązane? Jest storm 2 więc jest też pierwsza część. Warto się w nią zaopatrywać czy od razu walić po drugą część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 09:12, Damianuss1 napisał:

> storm 2, fantastyczna oprawa oraz walki z bossami miejscami torche historia zmieniona

> ale gra się rewelacyjnie
Też zapragnąłem zagrać w coś z tego uniwersum, ale zastanawiam się w co najlepiej. Mówisz
o Ultimate Ninja Storm 2? Po filmikach na YT wygląda to nawet lepiej niż jakakolwiek
nawalanka ze świata DB. Oprawa rzeczywiście miazga, ale teraz pytanie czy te części są
jakoś ze sobą powiązane? Jest storm 2 więc jest też pierwsza część. Warto się w nią zaopatrywać
czy od razu walić po drugą część?

to zalezy czy śledzisz mangę ;P
jeśli jesteś na niebrzącą z historią to bierz storma 2. Ponieważ 1 moim zdaniem jest bardzo słaba i dopiero przy 2 widać wielkość tej gry, oraz jej potęgę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złapałem na alledrogo taką ofertę - Naruto Rise of a Ninja, Naruto Shippuden Ultimate ninja Storm, Naruto Shippuden Ultimate ninja Storm Generations. Całość za 160 złociszy. Na chwilę obecną chyba wystarczy :p. Myślę też, że do bardzo dobry deal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 12:07, Damianuss1 napisał:

Złapałem na alledrogo taką ofertę - Naruto Rise of a Ninja, Naruto Shippuden Ultimate
ninja Storm, Naruto Shippuden Ultimate ninja Storm Generations. Całość za 160 złociszy.
Na chwilę obecną chyba wystarczy :p. Myślę też, że do bardzo dobry deal.

160?;0 bardzo dobra cena same generations chodzi po 100 ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jak na tyle czekania spodziewałem się czegoś lepszego. A początek był całkiem niezły bo autor zaserwował nam drużynę Sasuke, która dotarła do Konohy(hehe... Mroczny Mściciel zaczyna bac sie Naruto? :P ). Niestety, to były tylko dwie strony po czym wracamy do bitwy z Juubim.
Na minus leci: Naruto rozdaje czakrę na lewo i prawo, Madara totalnie już olewa sobie walkę(dobrze, że chociaż Obito coś tam się stara ale szkoda, że nie wykorzystuje potencjału monstrum).
Na plus leci to, że poznajemy plan ojca Shikamaru(ciekawe, co trzyma w tym pudełeczku :P ) oraz (końcu)całkiem mądra gadka dresa. No i jeszcze dwie pierwsze strony.

Mimo wszystko średnio, jak na tyle czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze szansa na znalezienie mangi ONLINE PL od 1szego odcinka serii Naruto? Latam po tym necie i nic nie mogę znaleźć. Wchodziłem nawet na strony z torrentami czy jakimiś linkami i też nie przyniosło to rezultatu nawet na zdjęcia jpg ... :( Ktoś coś może wie i chciałby się podzielić ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.

Jaka jest różnica w odcinkach mangi od anime ?
Dalej powstają nowe odcinki mangi ?

Jestem na 90 odc. Shippudena i stąd ta ciekawość.

Spoiler

Niesamowite wejście Naruto i Yamato oraz uratowanie Kakashiego podczas walki z Kakuzu :) Martwi mnie jednak, że Naruto stworzył niesamowitą technikę i nie może jej używać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 13:17, Karol44 napisał:

Magna jest na poziomie 616(i dalej powstaje), a to co ty ogladasz jest w okolicach 300-330
!


A jakby porównać mangę do nowego odcinka Naruto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 13:26, Chlorofil napisał:

> Magna jest na poziomie 616(i dalej powstaje), a to co ty ogladasz jest w okolicach
300-330
> !

A jakby porównać mangę do nowego odcinka Naruto ?

Manga jest jakieś ~71 chapterów do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 16:03, KuroNeko napisał:

Manga jest jakieś ~71 chapterów do przodu.


To pewnie zaraz walną z 30 fillerów żeby za blisko nie podejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jesteś na bieżąco z tematem w Naruto. Jeśli możesz to powiedz czy

Spoiler

jest jakiś moment, w którym Naruto lub ktoś inny dostrzega uczucia Hinaty? Przez przypadek z pomocą gry dowiedziałem, że ta wyznaje swoją miłość do Naruto podczas walki z Pejnem. Gdzieś przeczytałem, że pomimo tego autor Mangi zlał całkowicie ten temat i fabuła kręci się dalej jak gdyby nigdy nic. Prawda to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 20:47, Damianuss1 napisał:

Pewnie jesteś na bieżąco z tematem w Naruto. Jeśli możesz to powiedz czy

Spoiler

jest jakiś
moment, w którym Naruto lub ktoś inny dostrzega uczucia Hinaty? Przez przypadek z pomocą
gry dowiedziałem, że ta wyznaje swoją miłość do Naruto podczas walki z Pejnem. Gdzieś
przeczytałem, że pomimo tego autor Mangi zlał całkowicie ten temat i fabuła kręci się
dalej jak gdyby nigdy nic. Prawda to to?


W zasadzie tak. Tylko ostatnio pojawił się malutki cień nadziei, że twórca poruszy ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować