Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Jaś Fasola

48 postów w tym temacie

Głupie seriale najbardziej śmieszą :P A według mnie, Polakom ze wszystkich filmów i seriali najlepiej wychodzą komedie. A angielski humor jest ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:51, Sławek K. napisał:

Głupie seriale najbardziej śmieszą :P A według mnie, Polakom ze wszystkich filmów i seriali
najlepiej wychodzą komedie. A angielski humor jest ok :P


To akurat kwestia gustów. A co do tego że Głupie seriale najbardziej śmieszą to się zgadzam. Przecież napisałem że JF lepszy od Kiepskich ale czy napisałem że nie oglądam ??? ;D W sumie niezbyt często ale jak nie ma co do roboty to czemu nie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaś Fasola to w gruncie rzeczy taki nieudacznik jak Ferdek Kiepski, tyle tylko że ten pierwszy się stara coś zrobić dobrego ( jak mu wychodzi to każdy widzi ) a ten drugi to siedzi i pije bezalkoholowe :P
Jasia Fasole lubię bardziej, ale na kiepskich od czasu do czasu też popatrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubie też inne filmy z atkibsonem.raz na dwójce chyba był(nie pamiętam tytułu) że był jakimś tajnym agentem który nie chciał żeby zły francuz został królem angli.ten film był komedią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:20, czarek.k napisał:

ja lubie też inne filmy z atkibsonem.raz na dwójce chyba był(nie pamiętam tytułu) że był jakimś
tajnym agentem który nie chciał żeby zły francuz został królem angli.ten film był komedią.


Johnny English - tytul filmu. Był średni i tylko momentami śmieszny. Zobaczymy co nowy film przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale ty masz namyśli serialowego "Jasia Fasole", czy określasz go tym mianem bo nie wiesz że zwie się Rowan Atkinson ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:38, Nazca napisał:

Przepraszam ale ty masz namyśli serialowego "Jasia Fasole", czy określasz go tym mianem bo
nie wiesz że zwie się Rowan Atkinson ?

temat jest o jasiu fasoli i o filmach o jasiu fasoli a nie o aktorze który go gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaś Fasola rządzi. Pamiętam odcinek, w którym Jasiek brał udział w wystawie psów ze swoim miśkiem xD Zawsze rozwala mnie scena kiedy pies ma na komendę podejść do właściciela, a Fasola po prostu zwija smycz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:27, RebeliaMuppet napisał:

Jak dla mnie najlepszy jest odcinek w którym jaśku je cukierka w kościele


Tego nic faktycznie nie przebije:P Kozacko spiewal: ALLELUJAAAA!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:27, RebeliaMuppet napisał:

Jak dla mnie najlepszy jest odcinek w którym jaśku je cukierka w kościele to jest THE BEST

Też jest dobry, ale akurat ten za często widziałem. Świetny też jest ten, w którym Fasola witał królową. Zapinanie rozporka :D Albo kiedy starał się przebrać na plaży w kąpielówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaś Fasola to dla mnie postać, której lata dawno już przeminęły, chodź zdarza się, że filmiki z jego udziałem śmieszą i dziś ( jest wiele takich osób ). Ja jednak jestem zirytowany widząc w telewizji kolejny i kolejny odcinek - "Jasia Fasoli". Zrobiło się to już denne i nudne. Inaczej jest z filmami - te są o niebo lepsze od, jakby to powiedzieć... mini serialu. Co prawda nie widziałem najnowszej produkcji ( "Wakacje pana Fasoli" bodajże... ), ale zapowiada się ciekawie, chodź sam na to nie pójdę, bo szkoda mi kasy na taki film. Poczekam, aż zostanie puszczony w telewizji :D Bardziej cenię Rowana Atkinsona jako aktora, który udziela się w innych produkcjach ( i zrywa z tandetnym wizerunkiem pokraki z przyjacielem misiem ) takich jak: "Johnny English" i "Wyścig Szczurów"...
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam Jasia Fasolę, Allo Allo, Latający Cyrk Monthy''ego Pythona i Top Gear - zawsze jest choć ciutkę angielskiego poczucia humoru, które ubóstwiam!

A z Jasia Fasoli najlepszy odcinek to pójście do kina (zatyczki z popcornu, suuper! :-D) i śniadanie w parku (rościnać chleb nożyczkami? Normalnie pierwsz klasa)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:35, igorinho napisał:

Jaś Fasola to dla mnie postać, której lata dawno już przeminęły, chodź zdarza się, że filmiki
z jego udziałem śmieszą i dziś ( jest wiele takich osób ). Ja jednak jestem zirytowany widząc
w telewizji kolejny i kolejny odcinek - "Jasia Fasoli". Zrobiło się to już denne i nudne.
Pozdrawiam!


Po prostu za często to powtarzają. Nawet gdybym codziennie na śniadanie jadł kawior, to po miesiącu miałbym go dość, że się tak wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować