• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
miro99

Colin Mcrae Rally 2005

Pytanie

Próbuję uzyskać kody do zarejestrowanej gry. Zgodnie z instrukcją jestem zalogowany do gram.pl. Po wybraniu linku z kodami nic się nie otwiera, na ekranie komunikat o nieznalezieniu strony. Może ktoś z CD Projektu mógłby wyjaśnić jak uzyskać kody odblokowujące grę ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

43 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

witam,

i wyjasniam. strony z kodami będą dostępne ponownie juz od przyszłego tygodnia.
przepraszamy, mam rownoczesnie nadzieję ze te kilka dni przerwy nie zawazy na losie mistrzostw :)

pozdrawiam,
jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

COlin Mcrae Rally 2005 w sieci.
Mam problem - po wybraniu opcji INTERNET/ SZUKAj itp - widzę kilka gier (widać że są wolne miejsca) - wchodzę i pojawia się komunikat że ta gra jest w tej chwili niedostepna . i tak juz kilkadziesiąt razy. Ani razu nie udało mi się zagrać w sieci Internet (przez GameSpy). Czy ktoś spotkał sie z podobnym problemem ?
Jaki port trzeba otworzyć( nie qwiem nawet o co poprosić administratora sieci )?

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 21:31, miro99 napisał:

Próbuję uzyskać kody do zarejestrowanej gry. Zgodnie z instrukcją jestem zalogowany do gram.pl. Po wybraniu linku z kodami
nic się nie otwiera, na ekranie komunikat o nieznalezieniu strony. Może ktoś z CD Projektu mógłby wyjaśnić jak uzyskać kody
odblokowujące grę ?

Pozdrawiam



nie wiem po co te ceregiele z kodami... przeciez wystarczy uzyc googla wpisac co trzeba by zaraz wyswietlilo sie odpowiednie legalne oprogramowanie pomocnicze :)
nie wiem czy moge tu zarzxucic linkami wiec nie bede probowal wiec jak cos to dawaj do mnie na gie gie (1183018) a wszystko stanie sie jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez bartie.PL

> tak, ja
> mam podobnie, tylko do tego jeszcze dostalem komunikat ze prawdopodobnie ktos inny uzywa mojego klucza gamespy, po czym
> cofa mnie do menu gdzie trzeba wpisac klucz... no ale ilez mozna?
> napisalem w tej sprawie do szefostwa i teraz czekam
> na odpowiedz
> pozdro
>
> p.s a poki co zapraszam na pare wyscigow w colina 04 po sieci ;)


Ja tez mam ten oto problem i kupilem nowe 2 sztuki tej gry i na obuch to samo poprez Game Spy CD KEY komunikat ze prawdopodobnie ktos inny uzywa mojego klucza gamespy, po czym
cofa mnie do menu gdzie trzeba wpisac klucz i to wkulko - nie jestem z Polski i niewiem co robicz - poradzi ktosz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja również mam ten problem, również nie mogę się podłączyć do rozgrywki netowej, komunikat u mnie mówi,że podaję błędny kod lub ktoś już używa mojego numeru rejestracyjnego, pisałem do cd projektu i głucha cisza.Inne gry działają poprawnie, więc nie jest to wina łącza.Wniosek nasuwa się sam:ktoś już otrzymał mój numer i czy warto inwestować w oryginały?Jeśli ktoś jest w stanie pomóc czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 15.11.2005 o 06:07, bartie.PL napisał:

nie wiem po co te ceregiele z kodami... przeciez wystarczy uzyc googla wpisac co trzeba by
zaraz wyswietlilo sie odpowiednie legalne oprogramowanie pomocnicze :)
nie wiem czy moge tu zarzxucic linkami wiec nie bede probowal wiec jak cos to dawaj do mnie
na gie gie (1183018) a wszystko stanie sie jasne ;)

>


co to jest to GIE GIE (1183018)- ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I ja mam ten sam problem jak chcem sie dołączyc do rozgryfki sieciowej to wychodzi mi do ekranu z wpisywanie kosu gamespy i jest napisane że mój klucz jest używany.Jest na to jakaś rada POMOCY!!!! Jak któś wie co z tym fanem zrobić nich napisze tomekszt@o2.pl Bede wdzieczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Stworzyłem prymitywne fora o rajdach (oczywiście w colina)-Jeśli chcecie się pościgać to zapraszam, narazie nikogo nie ma ale może coś z tego będzie:D- www.cmronline.fora.pl więcej info na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie jaką kierownicę muszę kupić by obsługiwala tę grę? Bo mam colina i nie gram bo na klawiaturze nie zabardzo mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jakby tak wymieniać to by utworzyła się spora lista:D Ta gra obsługuje dużo kierownic, ja gram na compressor supreme z manty-bardzo tania, blisko 130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo fajna gra, kierownica o której mówił bula1111 jest spoko bo sam ją mam. Wie ktoś może czy znajdę jeszcze gdzieś Colina 2005 w super grze za 19.90? Okazja jak nigdy a ja jeszcze nie kupiłem. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 20:18, wdowiakm napisał:

Mam pytanie jaką kierownicę muszę kupić by obsługiwala tę grę? Bo mam colina i nie gram bo
na klawiaturze nie zabardzo mi idzie.

Mam MOMO Racing Force (jakieś 500 PLN). Ale jeśli Ci nie idzie na klawiaturze, to na kierownicy może być jeszcze gorzej:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na klawiaturze jeździ się o wiele trudniej niż na kierownicy tylko gdy kupi kierownice od razu nie bedzie mistrzem. Ja uczyłem się dwa dni i już wiedziałem, że nakierownicy jest latwiej.
Citekmaniak jak chcesz dostać cmr`a za 20zł w moim miatseczku sa jeszzce dwa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szanowny Użytkowniku!

Ten plik zawiera szczegółowe informacje na temat powstałego problemu.
Zapisz ten plik i prześlij go do pomocy technicznej Twojego produktu.

------------------------------ Information ------------------------------

[Error Information]
3.4.50.1; 3102; ES:100,102,1,100,102,1,100,102,1,100,102,1,100,102,1,100,0

[Protected Product Information]
CompanyName = Codemasters
ProductName = Colin McRae 05
BuildSignature = 3.04.050.001, 21.09.04
ProductGuid = {ea7bc12d-f47b-5d95-53c9-90fe2d75e576}
BuildGuid = {9aeb368a-ac01-4ef3-8521-1bf1affccc14}

[Report Information]
ReportDateTime = 1 maja 2007 16:38
ClientTimeZone = Środkowoeuropejski czas stand.
ClientTimeBias = -60

[System Information]
System Information was not obtained because of "msinfo32" execution error.
jak sobie poradzic z tym problemem skoro blad dotyczy uruchamiania gry z 5 plyty a ja kupilem gre w sklepie na jednej plycie
zglaszalem problem do obslugi technicznej ale milcza juz jakis czas
a mnie zaczyna to zloscic bo to nie jest pierwsza gra ktora mi nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2007 o 13:24, dziabag0 napisał:

Szanowny Użytkowniku!

Ten plik zawiera szczegółowe informacje na temat powstałego problemu.
Zapisz ten plik i prześlij go do pomocy technicznej Twojego produktu.

------------------------------ Information ------------------------------

[Error Information]
3.4.50.1; 3102; ES:100,102,1,100,102,1,100,102,1,100,102,1,100,102,1,100,0

[Protected Product Information]
CompanyName = Codemasters
ProductName = Colin McRae 05
BuildSignature = 3.04.050.001, 21.09.04
ProductGuid = {ea7bc12d-f47b-5d95-53c9-90fe2d75e576}
BuildGuid = {9aeb368a-ac01-4ef3-8521-1bf1affccc14}

[Report Information]
ReportDateTime = 1 maja 2007 16:38
ClientTimeZone = Środkowoeuropejski czas stand.
ClientTimeBias = -60

[System Information]
System Information was not obtained because of "msinfo32" execution error.
jak sobie poradzic z tym problemem skoro blad dotyczy uruchamiania gry z 5 plyty a ja kupilem
gre w sklepie na jednej plycie
zglaszalem problem do obslugi technicznej ale milcza juz jakis czas
a mnie zaczyna to zloscic bo to nie jest pierwsza gra ktora mi nie chodzi

Ja miałem podobny problem po zainstalowaniu patcha 1.1. Rozwiązaniem było ponowne zainstalowanie gry. Jak się domyślam to dlatego, że gra jest w polskiej wersji językowej, a patch niestety nie jest przystosowany do takiej wersji. I chyba nie ma polskiej wersji patcha. Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czesc. mam problem z uruchomieniem gry. ktoś pomoże? problem:

Miałem już problem z odpaleniem CMR 2003. Wydaje mi się, że chodzi tu o mój sprzęt. Czy ktoś mógłby podać jakieś pomysły na odpalenie CMR? Klikając na ikonkę gra niby się odpala, ale pojawia się czarny ekaran i stoi w miejscu.

Sprzęt: Płyta MSI 865PE Neo2-P, Win XP Professional z service packiem 2, Intel Celeron 2,8 GHz, 512 RAM, Radeon 9600 Series.

Pomóżcie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować