Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Dungeon Siege - Legends Of Aranna (dodatek do 1 czesci)

104 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2006 o 00:25, smigolx napisał:

gdzie można go kupić podajcie strone z miare tanią ceną i jest to dodatek samodzielnyy czy
trzeba mieć podstawke


Jest to dodatek samodzielny który zawiera w sobie podstawke. Chyba raczej nie kupisz go w polsce. Mozesz poszukac na google ale wątpie w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 10:45, Duleain napisał:

> gdzie można go kupić podajcie strone z miare tanią ceną i jest to dodatek samodzielnyy
czy
> trzeba mieć podstawke

Jest to dodatek samodzielny który zawiera w sobie podstawke. Chyba raczej nie kupisz go w polsce.
Mozesz poszukac na google ale wątpie w to.

Grę sprzedaje w Polsce Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie załatwiłem sobie dodatek (niestety pirata bo oryginała nnie mogłem znaleść) i musze przyznać że jeżeli ktoś lubił 1 DSa to dodatek tez pokocha zwłasza ze zapewnia możliwość grania w obie kampanie do wyboru czyli Kingdom of ehb oraz legends of aranna, jest dodatkowo mapa z podstawki untrean p... na multi.

Tylko mam kilka pytan do kogos kto grał w dodatek czy jest mozliwosc przejscia podstawki i grania dalej ta samą postacia w dodatek. Fajnie by było siekac stwory juz rozwiniętym wojownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 11:21, smigolx napisał:

mi pierwsza część przypadła bardziej do gustu niż 2 niewiem jak dodatek ale już niedługo wybiorę
DUNGEON SIEGE na psp wygląda zejafajnie


Gdzie można zobaczyć screeny z dungeon siega na PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 12:11, Duleain napisał:

Ja właśnie załatwiłem sobie dodatek (niestety pirata bo oryginała nnie mogłem znaleść) i musze
przyznać że jeżeli ktoś lubił 1 DSa to dodatek tez pokocha zwłasza ze zapewnia możliwość grania
w obie kampanie do wyboru czyli Kingdom of ehb oraz legends of aranna, jest dodatkowo mapa
z podstawki untrean p... na multi.


Piratom mówimy nie! i tym bardziej nikt nie ma zamiaru z nimi toczyć jakiejkolwiek dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 10:59, Mistic napisał:

To chyba mówisz o podstawowej wersji Dungeon Siege a nam chodi o dodatek.

Podstawę sprzedaje CD Projekt (koncertowo spieprzoną), dodatek Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 12:11, Duleain napisał:

Ja właśnie załatwiłem sobie dodatek (niestety pirata bo oryginała nnie mogłem znaleść) i musze
przyznać że jeżeli ktoś lubił 1 DSa to dodatek tez pokocha ...

Trzeba było lepiej poszkać - pojawia się czasem na allego !!
Dodatek fajny i wporządku. Szkoda że Cenega nie dała go razem z częścią 1 w KK :(

PS: Do MODa Myślę że konto wypadało by zblokować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 12:26, Duleain napisał:

> mi pierwsza część przypadła bardziej do gustu niż 2 niewiem jak dodatek ale już niedługo
wybiorę
> DUNGEON SIEGE na psp wygląda zejafajnie

Gdzie można zobaczyć screeny z dungeon siega na PSP


wejdź na gry-online.pl i tam wejdź na psp i w wyszukiwarce napisz DUNGEON SIEGE zapewne tam są screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podtawke mam zakupioną w serii superseller także nie do końca z tym działaniem na lewo ;]

Dungeon Siege na psp wygląda świetnie, coraz bardziej mam ochote kupić to cacko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 14:48, Duleain napisał:

Podtawke mam zakupioną w serii superseller także nie do końca z tym działaniem na lewo ;]


Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Tak czy siak jesteś złodziejem bo ukradłes grę. A jeden orginał cię nie usprawiedliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 20:24, Mistic napisał:

> Podtawke mam zakupioną w serii superseller także nie do końca z tym działaniem na lewo
;]
> >
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Tak czy siak jesteś złodziejem bo ukradłes grę. A jeden orginał
cię nie usprawiedliwi.


Zaraz się posikam ze śmiechu że na tym forum są sami święci, hahahaha. Prawie wszyscy piszą te swoje posty na temat kupowania oryginałow korzystając z pirackiego windowsa.
Na gram pl mam zarajestrowanych ok 15 gier, większość wydania premierowe więc nie praw mi miorałow na temat złodziejstwa. Z tego forum korzystam rzadko (raz na 2-3 miechy) więc ew. zbanowanie mnie szczyka, ale wydawało mi się że jest wolność słowa.
Jeżeli kogoś tym uraziłem to przepraszam, ale wydaje mi sie że szczerośc jest bardziej cenna od głupiego ściemniania.
Pozdrawiam wszystkich gramowiczów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 00:25, smigolx napisał:

gdzie można go kupić podajcie strone z miare tanią ceną i jest to dodatek samodzielnyy czy
trzeba mieć podstawke


Witam

ja znalazłem tu:

http://www.novatech.com.pl/index.asp?akcja=szczegoly&idmenu=3&idpr=706

ale cena zwala z nóg w porównaiu z tą z cenegi, no i pewnie nie ma tu wersji pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować