Zaloguj się, aby obserwować  
BorneoM

Czy chodzicie do teatru/opery/filharmonii?

33 postów w tym temacie

Nie znalazłem żadnego takiego tematu w wyszukiwarce więc zakładam.
Ja osobiście lubię pójść sobie czasem do teatru (szczególnie na jakąś zabawną sztukę w stylu Mayday), opery (ostatnio byłem na Jeziorze Łabędzim [balet] i naprawdę mi się podobało) czy filharmonii (nic nie zastąpi żywej orkiestry).
A jak Wy sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:16, Bimbermistrz napisał:

A jak Wy sądzicie?


Jeżeli tylko mam okazję, żeby wybrać się na spektakl to idę, bo sztuki odgrywane przez aktorów ''na żywo'' są niezastąpione. Szczególnie podobał mi się spektakl ''We will rock you'', na którym byłem przy okazji pobytu w Londynie. Mistrzostwo ;)
Do opery nie chodzę, ponieważ nie ma takowej w pobliżu.
A do filharmonii lubię chodzić, ale rzadko i tylko na ciekawe występy, bo jak raz wybrałem się na nuudny (jak się potem okazało) występ, to usnąłem na chwilkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie tego typu rozrywek. Nie chodzi o to nawet, że wolę kino, gdyż do niego też nie chodzę. Po prostu chodzę na mecze i to mi wystarcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:55, Madia napisał:

Ja nie lubie tego typu rozrywek. Nie chodzi o to nawet, że wolę kino, gdyż do niego też nie
chodzę. Po prostu chodzę na mecze i to mi wystarcza :D

Ta mecze to najlepsze wydarzenie kulturalne :D
Również nie chodzę,filmy,a właściwie głownie seriale oglądam w domu.Z klasą byłem raz w teatrze Roma na wycieczce do Wa-wy na spektaklu "Koty".Kompletna porażka,zniechęciło mnie to do teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham chodzić do teatru, ale główną przeszkodą jest cena biletów. Ostatnio byłam na "Tangu Piazzolla" w Słowackim i mi się średnio podobało. Polecam "Szalone nożyczki" w Bagateli (k-ow) sztuka interaktywna, bardzo śmieszna :D Jedyna opera jaką oglądałam po niemiecku, ale libretto wyświetlała sie po polsku, też fajne.^^ Jeśli chodzi o filharmonię to nie jest to moja ulubiona forma spędzania wolnego czsu. Nie mam praktycznie słuchu muzycznego. Kiedy byłam ostatnio to tylko jeden utwór mi się podobał a reszta była (dla mnie przynajmniej) praktycznie taka sama. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj to były zamierzchłe czasy, jeszcze podstawówki. Tam to ciągle chodziliśmy jak nie do Zamku Królewskiego to do pobliskiego teatru na różne bajki itp. A teraz? Teraz po prostu nie ma czasu, ale niedawno byłem na Festiwalu Beethovena, gdzie słuchałem Mozarta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej chodzę do teatru z klasą jednak zazwyczaj to te spektakle nie są zbyt fajne. Ostatnio byłem z tatą na Przedstawieniu "Allo ,Allo" o właścicielu "...typowej kawiarenki w okupowanej Francji..." (cytat ze spektaklu). Jakby ktoś przyjechał do Bielska-Białej i miał czas to polecam. A do filharmonii i opery nie chodzę ,ponieważ z tego zo wiem nie ma tych obiektów w pobliżu i po drugie myślę ,że nie spodobałoby mi się tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem w teatrze żydowskim na "Skrzypku na dachu" serdecznie polecam ten musical
jak i każde inne przedstawienie teatralne ponieważ to rozwija nasz poziom kultury co pokazuje nas w lepszym świetle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzę, ostatnio byłem w 1szej czy tam 2giej klasie gim, w teatrze na jakiejś komedii. Była dosyć zabawna, niestety tytułu przypomnieć sobie nie mogę, jednak takie rzeczy nie są dla każdego. A do opery czy też filharmonii również nie chodzę, na takich rzeczach to już bym zasnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię specjalnie teatru. W piątek byłem z klasą ( bo tylko w ten sposób idę do teatru ) na jakimś nuuuuudnym przedstawieniu. I prawię na nim zasnołem gdyby nie to że aktorka się na scenie tak wydzierała. < poważnie >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w filharmonii raz byłem tylko (ze szkołą) i bardzo mi się podobało:) Jednemu z nieielu na dodatek:P Chociaż jak bym miał wybierać między tym a koncertem rockowym to wybrałbym to drugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie jest "coś" dobrego i mnie zainteresuję, to się wybieram...
Koniecznie muszę się wybrać na tych wakacjach na Lord of The Rings w London Theater, bo jak byłem ostatnio to nie zdążyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować