Zaloguj się, aby obserwować  
Pazurex

Hexen - forumowe "techno" rpg

192 postów w tym temacie

[ Pazurex, moze zróbmy tak: ten post zostanie, ogłosimy nową rekrutację i dolączymy Fergii( aha tak nawiasem troche dziwi mnie twoja postawa, Fergii, w koncu chcesz się dolaczyc czy nie?), a czad przestanie się gniewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:01, zbigniew.1 napisał:

[ Pazurex, moze zróbmy tak: ten post zostanie, ogłosimy nową rekrutację i dolączymy Fergii(
aha tak nawiasem troche dziwi mnie twoja postawa, Fergii, w koncu chcesz się dolaczyc czy nie?),
a czad przestanie się gniewać. ]

[Podoba mi się ta gra i fajnie by było, zeby działała, czytałem ją, ale mnie wystarczy 1 rpg. Ale jak bęzie za mało osób, dołącze ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:22, Fergi napisał:

> [ Pazurex, moze zróbmy tak: ten post zostanie, ogłosimy nową rekrutację i dolączymy Fergii(

> aha tak nawiasem troche dziwi mnie twoja postawa, Fergii, w koncu chcesz się dolaczyc
czy nie?),
> a czad przestanie się gniewać. ]
[Podoba mi się ta gra i fajnie by było, zeby działała, czytałem ją, ale mnie wystarczy 1 rpg.
Ale jak bęzie za mało osób, dołącze ;)]

[A mozna wiedziec w którym jeszcze uczestniczysz?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłosze się, jak Pazurex pozwoli "szarym" userom tworzyć fabułę i ważniejsze rzeczy - w.g. mnie ta gra ma być dla ludzi, nie dla MG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem pasuje mi to, ale... Dopiero gdy ukończą szkolenie będą mogli chodzić, a raczej latać gdzie chcą itp. itd. ja tylko będę naprowadzał czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, Fergi, fabułę od razu? Widziałeś, jak wyglądała gra (to, co było chyba jeszcze szkoleniem)? "poszli tam i tam, strzelał ktoś, zaczęli strzelać, bam bam, masakra". Tak wyglądała fabuła tworzona przez graczy :/ Dyskutował będę rano, bo muszę kończyć na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geo ma rację. Jak już fabuła to ładna, przejrzysta, i mądrze zbudowana a nie "tututut i juz mam najlepszy pistolet, zabiłem bossa mafii i jestem królem imperium". Trzeba po prostu dobrze dobrac graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Robo Men 2000
Wiek: 40 lat
Rasa: Cyborg
Charakter: Dobry (wręcz święty mściciel)
Cecha wrodzona: Nadnaturalna Siła
Historia postaci: Został stworzony żeby zwalczać wszelkie zło tego świata. Niestety co się w nim popsuło i jak ujrzał złodzieja który podstępnieł kradnie pewnemu męszczyżnie portfel portfel wyjoł broń odbezpieczył i przeładował po czym wycelował w osobnika dokonującego przestępstwa i strzelał w niego tak długo aż popzostała po nim tylko krwawa miazga na chodniku. Władze jak się o tym incydencie dowiedziały zaczeły poszukiwać Robo Men 2000. Robo Men uciekał i dalej zwalczał zło lecz jak usłyszał o misji zniszczenia zła nie mógł się nie zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:15, Gvynbleidd napisał:

Imię: Robo Men 2000
Historia postaci: Został stworzony żeby zwalczać wszelkie zło tego świata. Niestety co się
w nim popsuło i jak ujrzał złodzieja który podstępnieł kradnie pewnemu męszczyżnie portfel
portfel wyjoł broń odbezpieczył i przeładował po czym wycelował w osobnika dokonującego przestępstwa
i strzelał w niego tak długo aż popzostała po nim tylko krwawa miazga na chodniku. Władze jak
się o tym incydencie dowiedziały zaczeły poszukiwać Robo Men 2000. Robo Men uciekał i dalej
zwalczał zło lecz jak usłyszał o misji zniszczenia zła nie mógł się nie zapisać.


ZOMFG! Bardzo oryginalne... I imię i historia... Ehh...

Ja poproszę mojego cyborgusia, Cho''Ak, że niby nie zginał, bo wg. mnie to była niezła postać, może on być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geo - Cho''Ak może zostać. Tu piszę jego historię przeżycia.

Pewnego pochmurnego dnia przez port kosmiczny w Sfex przelatywał statek przemytników broni plazmowej. Gdy wylądowali na platformie C-270 przemytnicy zauważyli kilka mechanicznych części. Jeden z przemytników podniósł głowę oraz rękę. "Może sprzedam...", pomyślał i zaczął szukać innych części. Znalazł wszystko oprócz jednej nogi. Zaniósł wszystko do skupu i sprzedał za zaledwie 200 Kredytów. Jeden z kupców zainteresował się cyborgiem w kawałkach i dołożył mu nogę ze starszego modelu. Zainstalował mu system operacyjny i uruchomił.
Cyborg zaczął się miotać we wszystkie strony. Okazało się, że miał domontowane działko wystrzeliwujące kawałki metalu. Wystrzelił. Złomiarz dostał między oczy i padł na ziemię nieprzytomny. Cyborg uciekł i zaczął odświeżać pamięć cyfrową. Przypomniał, gdzie leżała akademia, w której się uczył. Znalazł ją po kilku dniach. Wszedł do środka i poszukał swego nauczyciela - Graxonna. Graxonn powitał go entuzjastycznie i pozwolił kontynuować naukę w akademii. Potrzebowali tylko ochotników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 15:45, zbigniew.1 napisał:

Ja tez poprosze o mego Tanisa, ok?


Nie wymyślę historii jak postać organiczna mogła przeżyć wybuch(rozerwało na malutkie kawałeczki). Może zgłoś kartę postaci jego brata(bliźniaka?).

P.S. Geodale przepisz kartę swojego cyborga na zapas dla nowych graczy żeby nie musieli się cofać o kilka stron wcześniej. Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Tikstar''is
Wiek: 33
Rasa: Dumoor
Charakter: Neutralny
Cecha wrodzona: Rozwaga
Historia postaci: Tikstar''is, leśny dumoor był bratem Tanisa. Kiedy dowiedział się o śmierci jego brata postanowił się zemścić. Szukał ośrodka ćwiczeń brata po całej rubieży. Wreszczie znalazł. Spotkał tam nauczyciela o imieniu Graxonn, Ekher''a o wielkiej charyzmie. Opowiedział mu o bohaterstwie brata. Postanowił do nich dolączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować