Zaloguj się, aby obserwować  
marcieks

Slipknot - temat ogólny

209 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 18:37, Leslaw555 napisał:

> No cóż, z tego co zauważyłem słuchasz teraz "swedish death metalu". Ja rozumiem
że gusta
> się zmieniają, ale chyba nie musisz na Slipknota aż tak bluzgać, co? Choć ja też
święty
> nie jestem, stosunkowo niedawno słuchałem Linkin Parku (przyznałem się!), a teraz...

> no, to że ich umiarkowanie lubię to tak delikatnie powiedziane:)

Nie muszę, ale mogę. Dziękuję :)

Sylwassss

Niech Cie to nie obchodzi, mnie także Twoje słowa nie poruszają. IMO Slipknot ssie panocku.

Właśnie,slipknot jest po prostu nijaki.Miałem okazję posłuchać kilka "hitów" tego zespołu i wszystkie okazały się nic znaczącymi szczynami.Jeśli Uważają że śpiewają metal,są w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 19:35, Lazare55 napisał:

Właśnie,slipknot jest po prostu nijaki.Miałem okazję posłuchać kilka "hitów" tego zespołu
i wszystkie okazały się nic znaczącymi szczynami.Jeśli Uważają że śpiewają metal,są w
błędzie


Aa, wreszcie normalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 19:48, Leslaw555 napisał:

> Właśnie,slipknot jest po prostu nijaki.Miałem okazję posłuchać kilka "hitów" tego
zespołu
> i wszystkie okazały się nic znaczącymi szczynami.Jeśli Uważają że śpiewają metal,są
w
> błędzie
>

Aa, wreszcie normalka :)

tak,tylko że tą nolmalką na pewno nie jest Slipknot..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 18:37, Leslaw555 napisał:

Nie muszę, ale mogę. Dziękuję :)

Sylwassss

Niech Cie to nie obchodzi, mnie także Twoje słowa nie poruszają. IMO Slipknot ssie panocku.


Możesz także podać jakieś sensowne argumenty jeśli to nie wykracza poza twoją inteligencję.Gdyż jednak naprawdę jest to zabawne że ich wcześniej ubóstwiałeś a teraz na nich bluzgasz jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie Slipknota podobają się chyba 3 piosenki, Prelude 3.0, Before I Forget i z nowej płyty "All Hope is Gone" Psychosocial (nawet solówkę mają i to świetną), może jakaś się jeszcze znajdzie, tak to nie przepadam za Slipknotem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 20:08, Xsaw napisał:

Możesz także podać jakieś sensowne argumenty jeśli to nie wykracza poza twoją inteligencję.Gdyż
jednak naprawdę jest to zabawne że ich wcześniej ubóstwiałeś a teraz na nich bluzgasz
jak mało kto.


Bo z czasem Slipknot staje się syfiastym zespołem, robiącym syfiastą muzykę, z wiekiem sobie to większość osób uświadamia, i sięga po coś bardziej ambitnego niż 10 kolesi w maskach, którzy nie potrafili zrobić niczego sensownego w 4. A Lesiu wstydzi się swojej przeszłości, i jej się teraz wypiera. Nie pochwalam takiego zachowania :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slipknot (czy może raczej Slipgniot)... Well - metalu to oni na pewno nie grają, a gatunek muzyki przez nich wykonywany jest trudny do zaklasyfikowania. Zespół ten jest czymś całkiem ''innym'' - mocne i brutalne brzmienia a''la (sic) są ok, ale takich Limp Bizkitowo-Linkinowo Parkowe szczyn jak z The Subliminal Verses po prostu słuchać się nie da. Bez ładu i składu napieprzają bezsensownie w instrumenty, które mogłyby posłużyć do grania prawdziwego metalu. Ich najnowszy singiel Psychosocial to nieco inna bajka, choć od tego łagodnego refrenu aż się we mnie gotuje - wreszcie jako tako jest rytm, gitara brzmi prawidłowo, ale i tak nie jest to metal (btw solówka jest niebywale słaba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychosocial byłby dobry oprócz słów w przed-refrenie, refren następuje tuż po tym ukłonie w stronę publiki, w miarę trzyma poziom reszty wokaliz (nie wliczając właśnie tych fatalnych wokaliz w przed-refrenie). Po solówce nie spodziewałem się niczego ponad to, do czego jestem przyzwyczajony... Gówno jak gówno, solówka miała dopełnić faktu o tym, że to singel, więc musi być jakiś bardziej wyrazisty, pff.
Swoją drogą słyszałem wczoraj także najnowszy singel Bullet for my Valentine - dzieciaki wyglądają, jakby odeszli wczoraj od Linkin Parka, wokalizy momentami dobre, przeważnie zaś... Beznadziejne. Mainstream, to the fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 20:52, Harvenar napisał:

Bo z czasem Slipknot staje się syfiastym zespołem, robiącym syfiastą muzykę, z wiekiem
sobie to większość osób uświadamia, i sięga po coś bardziej ambitnego niż 10 kolesi w
maskach, którzy nie potrafili zrobić niczego sensownego w 4. A Lesiu wstydzi się swojej
przeszłości, i jej się teraz wypiera. Nie pochwalam takiego zachowania :>


Tia nie ma to jak argumenty i rzeczowe przygotowanie się do dyskusji.Po 1) ich jest 9 a nie 10,a co do tego że nie umieli by w 4 grać to mi nie robi zresztą Shawn i Chris i tak własniwie robią tylko za show i czasami nawalją w te ruchome bębny w przydatku Chrisa najczęściej łbem;]

Metalhead86 : Co do gatunku,nie znam się na tych nazwach,pod nazwach i cholera wie co jeszcze i szczerze mówią nie chce się znać,wystarcza mi to że ich muzyka mi się podoba.

I fakt mi się też The Subliminal Verses nie podoba wolę Iowe,i ich pierwszą płytę,do LP nic nie mam choć te nowe płyty IMHO są naprawdę słabe choć pierwsza i kawek drugiej był całkiem dobre.
Ich nowa płyta zapowiada się lepiej niż poprzednia a i utwór Psychosocial jest całkiem ciekawy,ten łagodny refren to pewnie riposta na to że niektórzy zarzucają że Corey tylko drzeć ryja potrafi.
I chciałbym zaznaczyć że nie uważam że Slipknot jest najlepszy poprostu lubię ich słuchać od czasu do czasu.
I naprawdę wali mnie czy grają metal czy nie.

Wayzin: wtf is Bullet for my Valentine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:26, Xsaw napisał:

Tia nie ma to jak argumenty i rzeczowe przygotowanie się do dyskusji.Po 1) ich jest 9
a nie 10,a co do tego że nie umieli by w 4 grać to mi nie robi zresztą Shawn i Chris
i tak własniwie robią tylko za show i czasami nawalją w te ruchome bębny w przydatku
Chrisa najczęściej łbem;]


No właśnie. Show. Na co ono komu? Za show powinny robić świetne utwory, a nie banda pajaców w maskach. Pomyliłem się, ok, nie jestem fanem tego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:36, Harvenar napisał:

No właśnie. Show. Na co ono komu? Za show powinny robić świetne utwory, a nie banda pajaców
w maskach.


Ja tam lubię oglądać liveki własnie z powodu tego co Shawn i Chris tam odwalają a muzyka to swoją drogą.Co do masek to o ile wiem to one są u nich po to aby pokazać że to nie oni są ważni tylko ich muzyka.

>Pomyliłem się, ok, nie jestem fanem tego zespołu.

Nikt Ci nie każe być ich fanem,w końcu mamy wolną wolę i wolność słowa po to by tego używać.Ja tam szanuje to że nie jesteś ich fanem i nie mam zamiaru tego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:46, Xsaw napisał:

Ja tam lubię oglądać liveki własnie z powodu tego co Shawn i Chris tam odwalają a muzyka
to swoją drogą.Co do masek to o ile wiem to one są u nich po to aby pokazać że to nie
oni są ważni tylko ich muzyka.

Dla mnie maski to dodatkowy chwyt: patrzcie, mamy mroczne maski na gębach, jesteśmy super mroczni!! Aaa!!
Prawdziwi muzycy nie potrzebują tego typu gadżetów, żeby zaistnieć. Maski to elementy wystroju scenicznego, tak jak np. corpsepainting u blackmetalowców.

Dnia 30.07.2008 o 21:46, Xsaw napisał:

Nikt Ci nie każe być ich fanem,w końcu mamy wolną wolę i wolność słowa po to by tego
używać.Ja tam szanuje to że nie jesteś ich fanem i nie mam zamiaru tego zmieniać.

Tolerancja przede wszystkim. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 22:03, Harvenar napisał:

Dla mnie maski to dodatkowy chwyt: patrzcie, mamy mroczne maski na gębach, jesteśmy super
mroczni!! Aaa!!
Prawdziwi muzycy nie potrzebują tego typu gadżetów, żeby zaistnieć. Maski to elementy
wystroju scenicznego, tak jak np. corpsepainting u blackmetalowców.


Heh ile to razy w wywiadach mówili że maski nie mają znaczenia, ale tak to jest jak się urodziło w 92, gdzie rocznik ten tak dużo wie że jest to przerażające i zaczynam z obawą patrzeć na to jak kiedyś Ci ludzie dojdą do władzy.

Sa ludzie którzy mówia nam, ''Bzdura, bzdura, Bzdura!'', Pieprzcie sie! Nie wiecie o co nam chodzi! Naszym mottem bylo zawsze, ''Najpierw muzyka.'' Nawet bez masek i kombinezonów, muzyka wciaz bylaby dobra."

Radził bym Ci najpierw poczytać na temat Slipknotu, a dopiero później się wypowiadać. Jak się nie wie nawet ilu członków liczy zespół to już wogóle nie powinno się wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

Skoro maski nie są ważne, to dlaczego ich po prostu nie zdejmą? Dlaczego nigdy się bez nich nie pokazują, tylko zawsze latają z nimi na twarzach? Gdyby maski nie były ważne, po prostu by ich nie było. A co do mojego rocznika... co on ma do rzeczy? Oceniasz ludzi po wieku, tak? Powodzenia z takim nastawieniem. Nie mam zamiaru dowiadywać się więcej o Slipknocie, bo dla mnie jest po prostu kijowym zespołem, nastawionym na trzepanie kapuchy, robiącym kiepską muzykę. I nie można zawsze wierzyć w to, co ludzie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam podobają się utwory z nadchodzącej płyty - All Hope Is Gone i Psychosocial? Mi... nieszczególnie. Tzn. Psychosocial jest w porządku. Solówka sympatyczna, podobnie refreny, ale zwrotki za bardzo zalatują Rammsteinem, a klip jest zdecydowanie za mroczny w porównaniu do piosenki, która jest za słodka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>którzy nie potrafili zrobić niczego sensownego w 4.

Boże coraz bardziej utwerdzam się w przekonaniu że Twój rocznik jakiś niedouczony jest.
Słyszałeś może o Stoun Sour.
Corey Taylor - wokal (Slipknot)
James Root - gitara (Slipknot)
Josh Rand - gitara
Shawn Economaki - gitara basowa
Roy Mayorga - perkusja

Jak mówiłem najpier się doucz a później wypowiadaj no chyba że w szkole lecisz na samych 2 i starczy Ci tylko kawałek informacji, które usłyszysz od kolegów że Slipknot jest do dupy i wogóle jest be.

Aha i Slipknot gra metal alternatywny z wływem heavy i death metalu jak by ktoś nie wiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak fajnie jest dokształcać niedouczonych albo poprostu niedoinformowanch :P
Pierwsze założenie masek było takie że miało zapewnić anonimowość. Nigdy nie dziwiło Cię dlaczego członkowie mają nadane numery od 0 do 8 ? Zamiast podawania imion i nazwisk, otóź miało to zapewnić anonimowość grupie w połączeniu z maskami. Po drugie jak się nie pokazują ? Przecież kilka razy pokazali się bez masek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 23:14, Harvenar napisał:

Skoro maski nie są ważne, to dlaczego ich po prostu nie zdejmą?

Ja tam uważam że po prostu chcą mieć spokój od fanów,paparazzi,i innych plag bycia znanym.

>Gdyby maski nie były ważne, po prostu by ich nie było.
Możliwe choć tego tak naprawdę nie wiem,to gadanie w stlu co by było gdyby(swoją drogą świetne komiksy Marvela wyszły z tego pytania)

>Nie mam zamiaru dowiadywać się więcej o Slipknocie, bo dla mnie jest po prostu kijowym zespołem, nastawionym >na trzepanie kapuchy robiącym kiepską muzykę.

A o tym już pisałem wcześniej nie mam zamiaru zmieniać nikogo nastawienia.I szanuje ich wybór.

Skywalker560: Mi się psychosocial podoba ,nie wiedziałem że klip jest weź rzuć linkiem,a All Hope Is Gone jest niezłe ale mieli lepsze kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 23:16, Sylwassss napisał:

>którzy nie potrafili zrobić niczego sensownego w 4.

Boże coraz bardziej utwerdzam się w przekonaniu że Twój rocznik jakiś niedouczony jest.
Słyszałeś może o Stoun Sour.
Corey Taylor - wokal (Slipknot)
James Root - gitara (Slipknot)
Josh Rand - gitara
Shawn Economaki - gitara basowa
Roy Mayorga - perkusja

Jak mówiłem najpier się doucz a później wypowiadaj no chyba że w szkole lecisz na samych
2 i starczy Ci tylko kawałek informacji, które usłyszysz od kolegów że Slipknot jest
do dupy i wogóle jest be.


Dobra super douczony człowieku, widzę, że sensownie podyskutować się z Tobą nie da, więc zakończę tą dyskusję. Kolesie do tego nie byli mi potrzebni, mam uszy i sam potrafię ocenić czy coś mi się podoba, czy nie.

Dnia 30.07.2008 o 23:16, Sylwassss napisał:

Aha i Slipknot gra metal alternatywny z wływem heavy i death metalu jak by ktoś nie wiedział
:)

To mnie zniszczyło. Powinieneś jeszcze tutaj wcisnąć pop, nadawałby się. Death metal? Heavy? Hahahaha, widzę, że masz niezłe problemy, jeśli chodzi o gatunki metalu. Ale tak to jest, jak się słucha tylko pajaców w maseczkach. Żegnam.
edit: maski to tylko chwyt marketingowy, tak samo numerki. Nie dorabiaj do nich nie wiadomo jak super mrocznych ideologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować